مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

روابط زناشویی و جنسی، قدرت شگرفی در نزدیک کردن یا دور کردن همسران از یکدیگر دارد. در واقع به خاطر عشق و توجه بالایی که زن و مرد از یکدیگر دریافت می‌کنند، سکس عالی دوام و ادامه می‌یابد. روابط زناشویی نه تنها در زنان و مردان جرقه‌هایی از نیروی حیات و جوانی را ایجاد می‌کند بلکه دیدگاه آنان را نیز نسبت به دنیای اطرافتان، زیباتر، شگفت انگیزتر و با احساس‌تر می‌کند. سکس عالی هدیه‌ای خدادادی برای کسانی است که برای ساختن یک زندگی عاشقانه به سختی تلاش می‌کنند. در واقع روابط زناشویی عامل بقاء زندگی مشترک، و تضمین کننده آن، و سریع‌ترین و موثرترین راه است.

تاثیر سکس و روابط زناشویی بر زنان

سکس عالی زنان را لطیف و آرام می کند و راه تجربه کردن عشق را در قلبشان می‌گشاید. زنان غالبا به این طریق معین، عشق به همسرشان را به یاد می‌آورند. در این میان، بی شک مهارت و کاردانی همسر، در لمس کردن و ایجاد رابطه، اهمیتی خاص و به سزا دارد. اشتیاق برای رابطه جنسی در زنان، در نتیجه ابراز احساسات و مشاهده علاقه جنسی از طرف همسرشان ایجاد می‌شود. و به وسیله ارائه توجه و مراقبت از جانب او، این اشتیاق به کمال خود می‌رسد. زنان به واسطه زن بودنشان این علاقه و اشتیاق را بارها و بارها و در فواصل زمانی متفاوت، به طور کامل تجربه می‌کنند.

روابط زناشویی,روابط جنسی,تاثیر روابط زناشویی بر مردان,تاثیر روابط زناشویی بر زنان,مشاوره جنسی

تاثیر سکس و روابط زناشویی بر مردان

سکس عالی مردان را از تمام محرومیت‌ها و ناکامی‌ها رها می‌کند. روابط زناشویی به مردان این فرصت را می‌دهد که شور عشق را در دلشان روشن کنند. همچنین سکس و رابطه جنسی عالی باعث می‌شود که مردان روابطشان را بهتر بپذریرند و نسبت به آن متعهد باشند. سکس عالی برای زنان تسکین دهنده و آرامش بخش است و به آنها در محافظت و توجه به ویژگی های زنانه شان کمک می کند. در همین حال سکس عالی مردان را نیز در جهت محافظت و توجه به ویژه گی های مردانه شان یاری می نماید.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: چگونه رابطه زناشویی مستحکم داشته باشیم؟

نقش آموزش و مشاوره جنسی در بهبود روابط زناشویی

برای این که مردان و زنان یک سکس عالی را تجربه کنند، تنها دانستن این موضوع کافی نیست. از گذشته‌های دور، پدران اسرار سکس و روابط زناشویی عالی را نمی‌دانستند و مادران نمی‌توانستند آنها را به همسرانشان بگویند و انتقال دهند. حال با گذشت زمان و سست‌تر شدن بنیان‌های خانواده (به خاطر بالا رفتن سن ازدواج، تاثیر سوء شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌ها) کیفیت رابطه جنسی اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

/// شماره های تماس ///

باید توجه داشته باشید که منظور از روابط زناشویی صرفا، سکس و روابط جنسی نیست. فقط هنگامی که مهارت‌های گفت و گو، ایجاد و برقراری رابطه تغییر کند می‌توان مهارت‌های جدیدی را در سکس و رابطه جنسی ایجاد نمود. برای این که نیازهای جنسی همسرتان را بر آورده کنید، آموختن مهارتهای جدید، لازم و ضروری است. بدون داشتن یک فهم و درک روشن از تفاوت نیازها در روابط زناشویی و جنسی، بعد از چند سال و گاهی اوقات فقط بعد از چند ماه، رابطه جنسی شما به سمت روزمرگی و ماشینی شدن حرکت خواهد کرد. شما می‌توانید با ایجاد تغییراتی کوچک اما مهم، این الگوی تکرار شونده را به طور کامل از بین برده و در دام آن نیفتید.

یک پیشنهاد مناسب برای بهبود روابط زناشویی

اگر در روابط زناشویی و جنسی خود با مشکل مواجه شده‌اید و این موضوع بر زندگی مشترک شما اثر منفی گذاشته باید مهارت‌های زناشویی خود را بالا ببرید. جهت افزایش مهارت های زناشویی شرکت در کارگاه‌ها و جلسات مشاوره جنسی و زناشویی می‌تواند به شکل موثری شما را یاری کند. اگر پیدا کردن مشاور خوب و رفت و آمدهای وقتگیر، اذیتتان می‌کند، یا نیاز فوری به مشاوره دارید، کافی است فقط تلفن خود را بردارید، و بدون نیاز به مراجعه حضوری، و تنها با یک تماس از مشاوران و روانشناسان تهران در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوید.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «تاثیر روابط زناشویی بر زندگی مشترک - مشاوره جنسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: