مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
تبادل لینک با سایت های پربازدید دائمی

تبادل لینک با سایت های پربازدید دائمی

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

تبادل لینک با سایت های پربازدید

تبادل لینک با سایت های پربازدید یکی از مسائل مهم در معرفی سایت و سئو سایت می باشد. این امر به حدی مهم می باشد. که اغلب سایت های نوع ظهور تنها با تمرکز صحیح بر این موضوع. و خرید بک لینک سعی در رساندن خود به دیگر سایت ها دارند. از این رو یرای تسهیل این در امر و همچنین ارائه خدمات مفید تر به مخاطبین سایت مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم قاطع در این زمینه گرفته است.

در این زمینه مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب اقدام به همکاری جهت تبادل لینک با سایت های پربازدید نموده است.

برای این امر کافی است. سایت مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به نشانی: rahyabmoshaver.com را در سایت خود معرفی کنید. و لینک آن را برای ما در قسمت نظرات سایت ارسال نمایید. تا بلافاصله با معرفی سایت شما در سایت مشاوره تلفنی صدای رهیاب ضمن. ارتقا کیفیت لینک های ارجاع داده شده به سایت شما موجب افزایش بازدید سایت شما شود. ( لازم به ذکر است این امر تنها برای سایت های با رتبه زیر 19000 الکسا در ایران امکان پذیر می باشد. در غیر این صورت باید سایت شما از نظر مدیران سایت مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، برای مخاطبینش مفید تشخیص داده شود. )

در صورت تمایل این قسمت را در سایت خود قرار دهید.

<strong><a href="../%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86%db%8c-%d9%88-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%86/" target="_blank" rel="noopener">مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب</a> </strong>- ارائه دهنده خدمات: <strong><a href="../%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%b5%d8%af%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%87%db%8c%d8%a7%d8%a8/">مشاوره روانشناسی</a> </strong><strong><a href="../%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b5%d8%af%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%87%db%8c%d8%a7%d8%a8/">مشاوره خانواده</a> و </strong><a href="../%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C/"><strong>مشاوره تحصیلی</strong></a>

این تبادل لینک به صورت دائمی می باشد.

چرا تبادل لینک دائمی با سایت های پر بازدید ؟

یکی از روش های اثر گذار بر روی افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر برای. وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده از تبادل لینک با سایت های پربازدید و یا سایر سایت ها و وبلاگ ها می باشد.

برای تبادل لینک با سایت های پربازدید چه کاری باید انجام دهیم

برای تبادل لینک با سایت های پربازدید اگر می‌خواهید سایت های دیگر به شما لینک بدهند. در درجه اول باید سایت خوبی با مخاطبین خاص یا عام داشته باشید. این اصل اول است. هیچ کسی به یک سایت در حال راه اندازی. یک سایت دارای نقص. یک سایت با صفحه بندی و دسته بندی نادرست و غیر خرفه ای تبادل لینک نمی‌ کند. از این مهمتر باید مطالب خوبی هم در سایت داشته باشید.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته اول

در گام اول برای مدتی مطالب حرفه ای و جذاب در سایت خود انتشار دهید. این امر سبب می شود تا کسی به سایت شما لینک ارجاع می دهد مطمئن باشد که خوانندگانش را به محل مناسبی فرستاده است.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته دوم

سعی کنید سایت شما تبلیغاتی نباشد و بر روی سایت خود پاپ آپ باز نکنید. اگر شما یک سایت تجاری و یا یک سایت پر از تبلیغ دارید. احتمال اینکه دیگران به شما لینک بدهند بسیار کم می شود. به خصوص اگر این افرادی، نویسندگان وبسایت های شخصی، معمولی و غیر تجاری باشند. درخواست لینک برای اینجور سایت‌ها دقیقا مثل این است. که شما دائما از «خارج» کاسه و بشقاب و لباس دست دوم و اثاث منزل و … بیاورید و هر روز به «دوستان» زنگ بزنید. و درخواست کنید که در مهمانی‌ها شما را دعوت کنند تا بیایید و جنس بفروشید. کار جالبی نیست.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته سوم

تبادل لینک شخصی و با معنا درخواست کنید وقتی از کسی می خواهید. که به شما لینک دهد بدانید که از چه کسی درخواست می‌کنید. فرستادن نامه‌ های مشابه برای آدم‌ های مختلف کار جالبی نیست. معمولا به لینک گرفتن از یک سایت خوب منتهی نمی‌شود. تنها کاری که می‌کند این است که شما را مشهور می‌کند به اینکه در به در به دنبال لینک از همه هستید.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته چهاوم

افراد را رو در رو بشناسید ارتباط چهره به چهره و پیوستن به شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید. این یک بده بستان اقتصادی دوستی در مقابل لینک نیست بلکه مفهوم انسانی شبکه اجتماعی است.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته چهاوم

با یک میلیون نفر تبادل لینک نکنید اگر احساس می کنید. چون به کسی لینک می دهید طرف هم باید به شما لینک بدهد، دقت کنید که به یک میلیون نفر لینک ندهید تا ده هزار نفر به شما لینک بدهند.  پیشقدم شوید اگر احساس می کنید وبسایت کسی مناسب تبادل لینک با شما است به او لینک بدهید. بعد از او درخواست لینک کنید. در این صورت هم به هیچ وجه تهدید نکنید که اگر لینک ندهد لینکش را بر می دارید.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته پنجم

درباره سایت خود توضیح بدهید شما معتقد هستید که لینکتان باید در سایت طرف مقابل باشد و نیست. نتیجه دو چیز بیشتر نیست: یا طرف این اعتقاد را ندارد که لینک شما باید در سایتش باشد یا از سایت شما بی اطلاع است. پس به شکل خلاصه و واضح توضیح بدهید که درباره چه چیزی می نویسید و چگونه وبسایتی دارید.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته ششم

انتظار نداشته باشید که یک وبلاگ نویس حرفه ای وقتی خواند «منم مثل خودت وب می نویسم. تبادل لینک کنیم؟» وقت بگذارد و بیاید سایت شما را ببیند. سعی کنید توضیح کاملتری درباره وبسایتتان بدهید ولی نه آنقدر که طرف اصولا حوصله نکند بخواند.  از عبارت‌های تکراری و آزاردهنده استفاده نکنید مطمئن باشید اگر برنامه ای بود که درخواست های تبادل لینک را تشخیص می داد و حذف می کرد، بسیاری از مردم از آنها استفاده می کردند. از عبارت‌های تکراری مثل «تبادل لینک» یا «لینکا عوض» و «بهم بلینک» و … اجتناب کنید.

تبادل لینک با سایت های پربازدید: نکته هفتم

سعی کنید پیشنهاد تبادل لینک را در حین یک صحبت منطقی پیشنهاد دهید تا نامه صرفا پیشنهاد تبادل لینک نباشد. به اشتراک مطالب خود و طرف مقابل اشاره کنید و پیشنهاد کنید که تبادل لینک به خوانندگان هر دو طرف کمک خواهد کرد. از افراد حوزه خودتان درخواست لینک کنید  هر سایتی حوزه کاری خاصی دارد. هر جایی که رسیدید از هر کسی درخواست نکنید سایت شما را ببیند و تبادل لنیک کند. مخاطبان خود را محدود کنید و نتیجه بهتری خواهید گرفت.  همانطور که می دانید تبادل لینک تاثیر مهمی در افزایش بازدید و رتبه ی سایت می شود.

برخی از فواید استفاده از تبادل لینک با سایت های پربازدید

  1. تاثیر لینک دو طرفه در موتور جستجو  با وجود اینکه بسیار کاهش پیدا کرده است. اما هنوز بر روی رتبه بندی های موتور جستجو تاثیر گذار است. برای استفاده از آن  باید سایت های بسیاری را پیدا کرده که هنوز تبادل لینک انجام نداده اند. مستقیما با وب مستر ارتباط برقرار کرده و درخواست تبادل لینک کنید. یا اینکه الگو های چرخه ای سه یا چهار طرفه را دنیال کنید که کاری دقیق، حرفه ای و زمان بر است.
    حتما از وب سایت های معتبر و با کیفیت استفاده کنید. لینک شما نباید در صفحه ای قرار بگیرد که هزاران لینک دیگر وجود دارد.
  2. تبادل لینک معمولا رایگان است. برای انجام این کار پول ندهید، مگر اینکه ارزش زیادی داشته باشد. اما اگر خواستید این کار بکنید حداقل از سایت های سرویس تبلیغاتی لینک متنی خریداری کنید.
  3. Anchor text  یا Link Text را انتخاب کنید که به بهینه سازی سایتتان کمک کند.
  4. سعی کنید همیشه لینک های تبادلی خود را در مهمترین صفحات قرار دهید. از صفحه خانگی خود دوری کنید، بهتر است یک صفحه لینک درست شود. با این کار می توانید اختیار و قدرت سایت خود را بدست بگیرید.

خدمات کلان مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مرکز مشاوره تلفنی تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


تبادل لینک با سایت های پربازدید,تبادل لینک,تبادل لینک رایگان,تبادل لینک قطعی,تبادل لینک رهیاب,تبادل لینک دائمی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تلفنی یا می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

تبادل لینک با سایت های پربازدید,تبادل لینک,تبادل لینک رایگان,تبادل لینک قطعی,تبادل لینک رهیاب,تبادل لینک دائمی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب:  از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تبادل لینک با سایت های پربازدید,تبادل لینک,تبادل لینک رایگان,تبادل لینک قطعی,تبادل لینک رهیاب,تبادل لینک دائمی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب –صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب


یه چیز جالب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «تبادل لینک با سایت های پربازدید دائمی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: