تعیین وقت مشاوره ایرانیان خارج از کشور

مشاوره-روانشناسی-آنلاین-خارج-از-کشور

 با توجه به جمعیت روزافزون مهاجرین، نیاز به مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور بیش‌ازپیش احساس می‌شود. افرادی که مهاجرت می‌کنند با چالش‌ها و مشکلات گوناگونی روبه‌رو می‌شوند. همین موضوع باعث می‌شود که برخی آن‌ها احساس کنند که نیاز دارند به یک روانشناس ماهر مراجعه کنند.

چالش بعدی که در این مرحله به وجود می‌آید این است که در کشور غریب باید به چه کسی مراجعه کنند؟ آیا روانشناسی که بومی آن کشور است می‌تواند چالش‌های فرد مهاجری از یک فرهنگ دیگر را درک کند؟

 خیلی اوقات روانشناسی که با فرهنگ فرد آشنایی ندارد نه‌تنها به حل مشکلات فرد مهاجر کمک نمی‌کند بلکه مشکل جدیدی هم به مشکلات قبلی اضافه می‌کند. به همین خاطر خیلی از مهاجران به دنبال مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور می‌گردند.

روانشناسان بسیاری حیطه‌ی تخصصی خود را به مشاوره روانشناسی خارج از کشور آنلاین اختصاص داده‌اند. اما سؤالی که برای خیلی از مهاجرین خارج از کشور پیش می‌آید این است که بهترین مشاور روانشناسی آنلاین خارج از کشور چه کسی است؟ مشاور روانشناس خارج از کشور آنلاین چگونه می‌تواند کمک بکند؟  مزایای استفاده از مشاوره آنلاین روانشناسی چیست؟

مشاوره تلفنی برای ایرانیان خارج از کشور

چرا مشاوره به ایرانیان خارج از کشور ضروری است؟ بررسی دلایل گرفتن وقت مشاوره از رهیاب مشاور 

اهمیت مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور؟

افرادی که مهاجرت می‌کنند با چالش‌ها و مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها ممکن است دچار شوک فرهنگی شوند، در مدیریت مسائل مالی به مشکل بخورند، نتوانند با مردم فرهنگ جدید ارتباط برقرار کنند و مواردی شبیه به این چالش‌ها.

 همه‌ی این‌ها باعث می‌شود که افراد استرس‌ها و فشارهای روانی بالایی را تحمل کنند. اگر برای حل این فشارها و مشکلات به مشاور روانشناسی آنلاین خارج برای کشور مراجعه نکنند، مشکلات آن‌ها بدتر می‌شود و منجر به بیماری‌های عمیق روحی می‌گردد.

دوری و دلتنگی از خانواده 

دوری از خانواده و دلبستگی های خانوادگی قطعا باعث بروز افسردگی و غم در افراد می شود، بهترین کار کمک گرفتن از یک مشاور است.

اضطراب و استرس به دلیل  شروع جدید

هرگونه تغییر در اشخاص کمی استرس و هیجان به همراه خواهد داشت، مهاجرت هم تغییر بزرگی در زندگی شخص خواهد بود، در این موقعیت اگر به کمک یک روانشناس تکنیک‌های تخلیه هیجانی را یاد بگیرید، به درستی می توانید این شرایط را پشت سر بگذارید.

زبان جدید و محیط جدید

یکی دیگر از چالش های مهاجرت یادگیری زبان است، تا شخصی بتوانید به طور کامل به زبان و اصطلاحات کشور  مسلط شود و صحبت کند در این مدت ممکن است بر روحیه فرد تاثیر بگذارد زیرا نمیتواند با کسی ارتباط برقرار کند، برای گذراندن این شرایط بهترین روش کمک گرفتن از مشاور می باشد.

مشکلات مالی 

مشکلات مالی یکی از مهم ترین دلایلی است که ایرانیان مقیم خارج بعد از مهاجرت با آن دست و پنجه نرم می کنند، این موضوع خود باعث ایجاد تنش، استرس و بحث بین زوجین می شود، برای افرادی که مشکلات مالی دارند پرداخت هزینه های مشاوره قطعا سخت خواهد بود، بهترین روش و مناسب ترین روش گرفتن مشاوره آنلاین می باشد.

 

تفاوت فرهنگی

محیط جدید و فرهنگ جدید و خو گرفتن با این شرایط ممکن است زمان بر باشد، چه بسا بسیاری از اشخاص هستند که با گذشت زمان همچنان نمی توانند خود را با شرایط وقف دهند، و نیاز دارند با یک مشاور صحبت کنند، اگر این مشاور ایرانی و هم زبان باشد راحت تر می تواند صحبت های فرد را درک کند و آن را راهنمایی نماید زیرا با فرهنگ ایران آشنایی کامل دارد. از این رو رهیاب مشاور با ارائه خدمات مشاور آنلاین به ایرانیان خارج از کشور به آن ها کمک خواهد کرد

مزایای مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور

مزایای-مشاوره-روانشناسی-آنلاین-خارج-از-کشور

1. امکان گرفتن مشاوره با مشاور هم‌زبان:

افرادی که از مشاورین آنلاین کمک می‌گیرند می‌توانند به‌راحتی با یک مشاور هم‌زبان صحبت کنند.

2. داشتن فرهنگ مشترک:

قطعاً مشاوری که فرهنگ مشترکی با شما دارد و تجربه‌ی زندگی در فرهنگی شبیه به شما را دارد راحت‌تر و بهتر می‌تواند مشکلات و چالش‌های شما را درک کند.

3. دسترسی آسان‌تر:

کمک‌گرفتن از مشاورین آنلاین متخصص برای افراد خارج از کشور بسیار راحت‌تر از پیداکردن و مراجعه‌ی حضوری به متخصصین خارجی است. شما در مشاوره‌ی آنلاین چالش‌هایی مثل رفت‌وآمد و تلف‌شدن وقتتان در مسیر را ندارید.

4. هزینه‌ی کمتر:

یکی از مزایایی که مشاوره‌ی آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور دارد هزینه‌ی کمتر آن است.

تعیین وقت ایرانیان خارج از کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

ما می‌دانیم آنچه شما نیاز دارید یک مشاور متخصص از فرهنگ و زبان ایرانی و آشنا به شرایط زندگی در کشوری جدید است. از این رو بهترین‌ متخصصین روانشناس را در حوزه سلامت روان درمانگر تحلیلی با توجه به مشکلاتتان به شما پیشنهاد می ‌دهیم.

لطفا قبل از تعیین وقت و پر کردن فرم زیر، به این نکات توجه فرمایید:

  1. اگر نیاز به مشاوره برای شما در شرایط اورژانسی است با اورژانس اجتماعی محل سکونت خود تماس بگیرید.
  2. برای تعیین وقت می‌ توانید از قسمت یک درمانگر پیدا کنید  متناسب با موضوع مد نظرتان یک مشاور انتخاب کنید یا مستقیما از طریق فرم زیر اقدام نمایید. همکاران ما در سریع ‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
  3. پرداخت هزینه جلسات مشاوره از طریق حساب بانکی خارج از ایران یا اکانت PayPal به صورت ارزی انجام می شود.
  4. هزینه هر جلسه بین 25 تا 45 یورو می باشد که توسط درمانگر و متناسب با شرایط شما تعیین می گردد.
  5. جلسات به روش ویدئوکال و از طریق اپلیکیشن هایی مانند واتساپ و اسکایپ برگزار می گردد.
  6. برای حفظ حریم خصوصی و رعایت پروتکل های درمانی، لازم است یک اتاق مناسب، بدون حضور دیگران و در وضعیت آرامش تدارک ببینید.
  7. لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و تا کمتر از 24 ساعت منتظر تماس ما باشید یا از طریق واتساپ به شماره 09338305620 پیام دهید.

مشاوره آنلاین ازدواج برای ایرانیان خارج از کشور

مشاوره ازدواج  برای شما و همسرتان فضایی امن ایجاد می کند ، باید توجه داشته باشید پیدا کردن یک مشاور حرفه ای در زمینه ازدواج کار سختی است،  ایرانیان خارج از کشور به دلیل شرایطی که ممکن است برایش ایجاد شود، همانطور که در قسمت های بالا گفته شد نیازمند راهنمایی و کمک گرفتن از یک مشاور هستند. رهیاب مشاور بهترین مشاورین را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره آنلاین پیش از ازدواج برای ایرانیان خارج از کشور

اگر شما مهاجرت کرده‌اید و ساکن خارج از ایران هستید برای داشتن یک ازدواج موفق به دنبال مشاور می گردید، بهترین راهکار کمک گرفتن از یک مشاوره حرفه ای می باشد. مرکز مشاوره‌ی رهیاب مشاور با داشتن متخصصینی حاذق در زمینه‌ی مشاوره به عزیزان خارج از کشور آماده کمک به ایرانیان خارج از کشوری است که نیاز به گرفتن کمک تخصصی دارند.

تعیین وقت مشاوره خارج از کشور

سؤالات متداول در خصوص مشاوره ایرانیان خارج از کشور

چرا کمک‌گرفتن از روانشناسان ایرانی می‌تواند مفیدتر باشد؟

در شرایطی که شما مهاجرت کرده‌اید یک روانشناس هم‌وطن و هم‌فرهنگ که به زبان مادری شما صحبت می‌کند و درک بهتری از خلق‌وخو و فرهنگ شما دارد، به پیشرفت روند مشاوره و ایجاد ارتباط درمانی بهتر کمک می‌کند.

هزینه‌ی مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور چقدر است؟

هزینه‌ی مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور باتوجه‌به روانشناس و نوع مشاوره متفاوت است اما به‌طورکلی نسبت به جلسات مشاوره با روانشناسان خارجی به‌صرفه‌تر است.

مرکز مشاوره ایرانیان خارج از کشور کدام مرکز است؟

هر مرکزی که خدمات مشاوره‌ی آنلاین به عزیزان خارج از کشور ارائه دهد در این زمینه کمک‌کننده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.