مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

ثبت نام بدون کنکور تجربی

کنکور، به آزمونی نفس گیر گفته می شود، که برای سنجیدن معلومات داوطلبان کنکور سراسری و برگزیدن بهترین ها از میان تعداد زیادی داوطلب کنکور هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. با این وجود که از زمان برگزاری اولین ثبت نام بدون کنکور سراسری در کشور ما سال ها می گذرد باز هم داوطلبانی وجود دارند که از چگونگی ثبت نام بدون کنکور تجربی آگاهی های لازم را ندارند. داوطلبان بهتر است قبل از ثبت نام بدون کنکور تجربی از شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور باخبر شوند تا در روند ثبت نام بدون کنکور تجربی با مشکلی مواجه نشوند. با دانستن چگونگی این کار بعد از ثبت نام بدون کنکور تجربی، می توان وارد دانشگاه شد و مشغول به تحصیل شد. در این بخش درباره زمان ثبت نام بدون کنکور تجربی، نحوه ثبت نام بدون کنکور تجربی و شرایط ثبت نام بدون کنکور تجربی مطالبی مفید ارائه می گردد.

تاریخ ثبت نام بدون کنکور تجربی

بر اساس سایت سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام بدون کنکور تجربی از اوایل مرداد ماه آغاز می شود و تا مدتی به طول می انجامد. به عبارت دیگر داوطلبان کنکور سراسری مدتی را فرصت دارند تا ثبت نام بدون کنکور تجربی خود را انجام دهند. با توجه تجرب های کسب شده سال های گذشته ممکن است این مدت زمان تمدید شود. با این وجود توصیه ما به شما این است که در اولین فرصت نسبت به ثبت نام بدون کنکور تجربی اقدام کنید. از این رو با توجه به توصیه کردن این موضوع توسط کارشناسان زبده مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب، بهتر است تا داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور، ثبت نام بدون کنکور تجربی را در روز های تعیین شده انجام دهند و ثبت نام بدون کنکور تجربی خود را به دیگر روز های تمدید شده موکول نکنند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام بدون کنکور تجربی: ارزش مدارک بدون آزمون تجربی

یکی از سئوالات رایج داوطلبان ثبت نام بدون کنکور تجربی در مورد مدرک دانشگاه‌ های بدون آزمون از مشاوران تحصیلی تلفنی صدای رهیاب این است که: مدرک با پذیرش دانشگاه‌ های بدون آزمون تفاوتی با مدرک کسانی که از طریق آزمون کنکور وارد دانشگاه می‌ شوند متفاوت است یا خیر؟
یا در سئوالی دیگر آیا اعتبار مدرک دانشگاهی بدون آزمون پایین تر از مدرک دانشگاهی با ورودی از کنکور است؟

در ابتدا باید گفت که هیچ فردی از بستگان داوطلبی که ثبت نام بدون کنکور تجربی را انجام داده است پس از ورود به دانشگاه بدون کنکور متوجه چگونگی ورود به دانشگاه وی نمی‌ شود. که وی از طریق کنکور وارد دانشگاه شده‌ است یا اینکه بدون کنکور. نکته قابل توجه دیگر این است که در هیچ کجای دیگر هم چگونگی ورود به دانشگاه ایشان درج نخواهد شد. از این رو هیچ تفاوتی از نظر نوع مدرک، کارت دانشجویی و محل تشکیل کلاس‌ ها و دانشگاه بین دانشجویان ورودی از طریق بدون کنکور با دانشجویان ورودی از طریق کنکور وجود ندارد.
تنها تفاوتی که میان ثبت نام بدون کنکور تجربی و ثبت نام از طریق کنکور وجود دارد این است که دانشجویان ورودی بدون کنکور حق انتقالی یا میهمانی در دانشگاه های دیگر را ندارند. مگر در این صورت که بعد از ثبت نام بدون کنکور تجربی ازدواج کرده باشند.
از این رو اغلب داوطلبان ثبت نام بدون کنکور تجربی تلاش می کنند تا دانشگاه انتخابی نزدیک محل زندگی شان باشد تا نگرانی ای در مورد انتقالی و یا مهمانی در دانشگاه ها را نداشته باشند.
دواطلبان ورود به دانشگاه تا به‌ حال در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه‌ ها و رشته‌ های بدون کنکور از مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب سؤالات بسیار زیادی پرسیده اند.

ثبت نام کنکور , ثبت نام کنکور سراسری , ثبت نام کنکور 97 , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی , انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی , ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98,ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, کنکور ریاضی, کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب

ثبت نام بدون کنکور تجربی: رشته‌ های بدون آزمون دانشگاه

خوشبختانه اخیرا شاهد رشد چشمگیری ظرفیت دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی بوده ایم. بنابراین با وجود این که در 10 هزار کد رشته محل، آزمون یا کنکور دیگر سد بزرگی بر سر راه ورود به دانشگاه نبوده است و آزمون دیگر معنایی ندارد و داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور می توانند در اغلب رشته های در خواستی پذیرفته شوند. داوطلبان ورود به دانشگاه حتی درصورت غائب بودن سر جلسه کنکور و عدم ثبت‌ نام‌ در کنکور نیز می‌ توانند انتخاب رشته‌ های بدون کنکور داشته باشند. در این راستا اگر داوطلبی حتی در دوره‌ های بدون آزمون ورود به دانشگاه نیز ثبت‌ نام ننموده باشد، سازمان سنجش باز هم فرصتی را فراهم نموده تا این عزیزان بتوانند به راحتی هرچه تمام بدون کنکور وارد دانشگاه شوند.
نکته دیگری که در این باره مطرح است این است که داوطلبان دیگری که آزمون کنکور شرکت کرده‌ اند نیز می توانند در ثبت نام بدون کنکور تجربی شرکت کنند. از شروط پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های سراسری، سوابق تحصیلی و معدل کتبی معیار های اولیه برای ثبت نام بدون کنکور تجربی دانشجو هستند.

ثبت نام بدون کنکور تجربی: رشته داروسازی بدون کنکور

رشته داروسازی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در گروه تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته داروسازی نشده اند این است که چگونه در رشته داروسازی بدون آزمون وا

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام بدون کنکور تجربی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: