مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(36 رای)

در سال های اخیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبه یکی از پر مخاطب ترین موضوعات برای کسانی تبدیل شده است که می خواهند از امکان دانشگاه بدون کنکور استفاده کنند. برخی از دانشگاه های ایران که تا سالاین اخیر پذیرش از طریق کنکور را فقط در دستور کار داشتند سبب می شد تا سالانه بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه از تحصیل باز بماندند. در این سال روشی تازه با عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادرا در دستور کار قرار داده اند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مسلما برای بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 98 و همچنین کسانی می خواهند تحصیلات خود را ادامه بدهند و یا اینکه با گذشت چند سال از اخرین مدرک تحصیلی قصد ورود به دانشگاه بدون ازمون را دارند می تواند روشی جالب، بدون ریسک و کارآمد باشد. در ادامه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را با هم بررسی میکنیم هدف این است که در آخر بتوانیم به سئوالات مهمی همچون ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه چگونه انجام می شود؟ زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه چه موقع است؟شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاددر هر سال برای مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام مهر مطابق سالیان اخیر در اواسط مرداد ما شروع می شود و تا اوایل مهر ما به طول می انجامد.

/// شماره های تماس ///

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98فقط به شیوه ثبت نام اینترنتی و تنها از طریق سایت سازمان سنجش و دانشگاه آزاد انجام می شود. داوطلبانثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می توانند در مقاطع تحصیلی متنوعی همچون کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به شرط داشتن شرایط اختصاصی برای هر مقطع تحصیلی ثبت نام کنند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاددر سایت های ذکر شده آمده است. از این رو داوطلبانثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادصرفا با مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاداقدام به ثبت نام کنند.

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 بعد از رویت لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاداگر بخواهد ثبت نام دانشگاه آزادخود را قطعی کند. ابتدا باید یک کارت اعتباریثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رااز سایت ذکر شده خریداری کند. سپس شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه خود وارد کند. تا روند ثبت نام آغاز شود. پس از آن انتخاب رشته دانشگاه را انجام داده و تایید نهایی اطلاعات خود را انجام دهد.

در انتها رسید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98را حتما باید دریافت کند. اگر شما به عنوان داوطلب ورود به دانشگاه بدون کنکور در هر کدام از مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبا مشکلی مواجه شدید می توانیددر هر جایی از ایران که قرار دارید با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس گرفته وثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادخود را بدون ذره ای نگرانی و با تضمین این مرکز انجام دهید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

این سئوال که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادچیست ؟ چگونه می توان بدون آزمون وارد دانشگاه شد؟ بسیاری از سئوالات مشابهاز مهم ترین سوالاتی است که تا کنون از ما پرسیده شده است. در جواب به سئوالات باید گفت شرایطثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادشرایط خیلی خاصی نمی باشد.اغلب داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور فکر می کنند. که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای شرایطی همچون شرط معدل است.

به عبارتی هر کسی نمی تواند در آن ها وارد شود. باید گفت واقعیت امر این است که از سال 94 شرط معدل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی برداشته شده است. ز این رو تا سال گذشته تمام داوطلبان پذیرش بدون کنکور دانشگاه که دارای مدرک تحصیلی مورد نیاز هستند. با هیج مانعی در مسیرثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از جمله معدل مواجه نخواهند بود.

/// شماره های تماس ///

شرط معدل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

در سال تحصیلی 1398 برای ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور شرط معدل نیز وارد عمل شد. به این ترتیب که افراد با معدل بهتر شرایط بهتری برای ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارند.

مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مدرک تحصیلی مورد نیاز با در نظر گرفتن مقطعی که داوطلب قصد دارد در آن ثبت نام کنکورکند متفاوت است. بطوریکه برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مدرک دیپلم، برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادکاردانی ناپیوسته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادکارشناسی پیوسته مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مدرک کاردانی (فوق دیپلم) نیاز می باشد. در ادامه باید گفت که جهتثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادکارشناسی ناپوسته (کاردانی به کارشناسی) هیچ لزومی نیست تا مدرک کاردانی خود را حتما از دانشگاه قبلی دربافت کرده باشید.

مدارک تحصیلی مورد تایید

از این رو مدارک تحصیلی تمام هردانشگاه سراسری، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه غیرانتفاعی، دانشگاه آزادو دانشگاه فنی حرفه ایمورد تایید می باشد. تنها نکته اساسی قابل توجه برای داوطلبان تحصیل بدون کنکور در دانشگاه آزاداین است که کلیه دانشجویان بدون کنکور از نقل و انتقالات دانشگاهی محروم هستند.با توجه به آمار کسب شدهمرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاببیش از نیمی درصد رشته محل هایدانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه غیرانتفاعی، دانشگاه آزادو دانشگاه فنی حرفه ای پذیرش بدون کنکور دارند.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 98,برنامه ریزی کنکور 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور 98,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: