مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

در سال های اخیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  به یکی از پر مخاطب ترین موضوعات برای کسانی تبدیل شده است که می خواهند از امکان دانشگاه بدون کنکور استفاده کنند. برخی از دانشگاه های ایران که تا سالاین اخیر پذیرش از طریق کنکور را فقط در دستور کار داشتند سبب می شد تا سالانه بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه از تحصیل باز بماندند. در این سال روشی تازه با عنوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را در دستور کار قرار داده اند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه مسلما برای بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 97 و همچنین کسانی می خواهند تحصیلات خود را ادامه بدهند و یا اینکه با گذشت چند سال از اخرین مدرک تحصیلی قصد ورود به دانشگاه بدون ازمون را دارند می تواند روشی جالب، بدون ریسک  و کارآمد باشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

در ادامه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را با هم بررسی میکنیم هدف این است که در آخر بتوانیم به سئوالات مهمی همچون ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه چگونه انجام می شود؟ زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه چه موقع است؟شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه چیست؟

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در هر سال برای مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام مهر مطابق سالیان اخیر در اواسط مرداد ما شروع می شود و تا اوایل مهر ما به طول می انجامد. مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسیثبت نام بدون کنکور دانشگاه فقط به شیوه ثبت نام اینترنتی  و تنها از طریق سایت سازمان سنجش و دانشگاه آزاد انجام می شود. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه می توانند در مقاطع تحصیلی متنوعی همچون کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به شرط داشتن شرایط اختصاصی برای هر مقطع تحصیلی ثبت نام کنند. رشته های بدون کنکور دانشگاه در سایت های ذکر شده آمده است. از این رو داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صرفا با مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه اقدام به ثبت نام کنند.

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بعد از رویت لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه اگر بخواهد ثبت نام دانشگاه خود را قطعی کند. ابتدا باید یک کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را از سایت ذکر شده خریداری کند. سپس شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه خود وارد کند. تا روند ثبت نام آغاز شود. پس از آن انتخاب رشته دانشگاه را انجام داده و تایید نهایی اطلاعات خود را انجام دهد.  در انتها رسید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را حتما باید دریافت کند. اگر شما به عنوان داوطلب ورود به دانشگاه بدون کنکور در هر کدام از مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه با مشکلی مواجه شدید می توانید در هر جایی از ایران که قرار دارید با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس گرفته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه خود را بدون ذره ای نگرانی و با تضمین این مرکز انجام دهید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

این سئوال که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه چیست؟  چگونه می توان بدون آزمون وارد دانشگاه شد؟ بسیاری از سئوالات مشابه از مهم ترین سوالاتی است که تا کنون از ما پرسیده شده است. در جواب به سئوالات باید گفت شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شرایط خیلی خاصی نمی باشد. اغلب داوطلبان ورود به دانشگاه بدون کنکور فکر می کنند که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دارای شرایطی همچون شرط معدل است. و به عبارتی هر کسی نمی تواند در آن ها وارد شود. باید گفت واقعیت امر این است که از سال 94 شرط معدل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی برداشته شده است. از این رو تمام داوطلبان ورود بدون کنکور دانشگاه که دارای مدرک تحصیلی مورد نیاز هستند. با هیج مانعی در مسیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه از جمله معدل مواجه نخواهند بود. مدرک تحصی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام بدون کنکور دانشگاه - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: