مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

بی شک یکی از اصلیترین مأموریت های ستاد نیروهای مسلح، برآورد، تأمین و توزیع اقلام مختلف مورد نیاز برای پشتیبانی یگان ها (در زمان جنگ و صلح) است. این کار نیاز به متخصصان و کارشناسانی دارد که با مبانی علمی و فنون و فرآیندهای عملی این تخصص آشنا باشند.

هدف اصلی رشته آماد تربیت همین دسته از متخصصان است. افرادی که اصول علمی و عملی رسته آماد و موضوعات مرتبط با برآورد، بودجه های لجستیکی، تأمین اقلام و توزیع آنها را مطالعه میکنند. در واقع دانشجویان این رشته با روش های علمی و عملی جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل شرایط موجود، برنامه ریزی، نظارت و کنترل در موضوعات آماد آشنا میشوند و قابلیت انجام کار کارشناسی و اظهار نظر پیرامون موضوعات برآورد، بودجه های لجستیکی و تأمین و توزیع اقلام و ارائه آن به مدیران سطوح عالیتر و هدایت سطوح پایین تر سازمانی در اجرای مؤثر عملیات آمادی را به دست میآورند و میتوانند در چهار رسته فرعی "امور تخصصی آماد"، "تأمین"، "خرید و فروش و برآورد" و "توزیع" فعالیت نمایند.

/// شماره های تماس ///

توانایی های لازم

با توجه به این که آماد جزو رشته های میان رشته ای است، دانشجویان آن باید از توانمندیهای متنوع و متعددی برخوردار باشند. یعنی از یک سو دانشجوی این رشته باید در درس های ریاضی و آمار توانمند باشد و قدرت نگارش نسبتاً خوبی داشته باشد و از سوی دیگر باید از روابط ـ اجتماعی خوبی برخوردار بوده و فردی منظم و منضبط باشد. گفتنی است که این رشته فقط از بین داوطلبان مرد دانشجو میپذیرد.

موقعیت شغلی در ایران

حیطه فعالیت فارغ التحصیلان آماد سپاه پاسداران، ارتش و سایر سازمان های نظامی و انتظامی کشور است

درس های این رشته در طول تحصیل

دروس پایه

ریاضیات پایه، آمار، اقتصاد عمومی، مبانی علم حقوق، اصول بیمه، گزارش نویسی و مکاتبات نظامی، اصول حسابداری، حسابداری دولتی، اصول تنظیم و کنترل بودجه

دروس اصلی

ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت، آمار تخصصی، روش تحقیق، مبانی سازمان و مدیریت، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ها، تحقیق در عملیات، حقوق بازرگانی، جغرافیای اقتصادی ایران، مالیه عمومی و خط مشی مالی دولت، سازمان های اداری جمهوری اسلامی ایران، سازمان و تشکیلات نیروهای مسلح ج. ا. ا، بازاریابی و مدیریت بازار، مدیریت لجستیک، قوانین و مقررات مالی، برنامه ریزی حمل و نقل، انبارداری و ذخیره سازی کالا، کنترل پروژه.

دروس تخصصی

زبان تخصصی، کاربرد کامپیوتر در آماد، حسابداری صنعتی، اصول بودجه بندی در سازمان های نظامی، کنترل موجودی کالا، کنترل کیفیت کالا، طبقه بندی و شماره گذاری کالا، سیستم های اطلاعاتی مدیریت آماد، عملیات بانکی داخلی و خارجی، اصول و روش های برآورد، برنامه ریزی توزیع، مدیریت سفارشات خارجی، فنون مذاکره در امور بازرگانی، آشنایی با آئین نامه ها و دستورالعمل های آمادی، آشنایی با استانداردهای ملی، دولتی و نظامی، تعیین فرم ها و استانداردها، پشتیبانی آمادی در عملیات نظامی، پروژه، کارآموزی.

بر خلاف تصور اغلب افراد ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) یا همان آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) بدون کنکور راه هایی دارد که اطلاع از آن ها می تواند راه گشای بسیاری از داوطلبان پذیرش رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) بدون کنکور باشد. از این رو مرکز مشاوره تحصیلی چگونگی ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) را به شما مشاوره می دهد.

ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا)

ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) که یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در کنکور انسانی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور انسانی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور انسانی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته آماد(سیستم تامین و توزیع کالا) نشده اند این است که چگونه با ثبت نام بدون کنکور انسانی وارد دانشگاه شوند. زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) در ایران وجود دارند.

برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه از طریق ثبت نام بدون کنکور رشته آماد (سیستم تامین و توزیع کالا) قرار می دهد.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام بدون کنکور رشته آماد» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: