مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

یکی از راه های ثبت نام کنکور رشته مامایی، ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی است. تولد بزرگترین، باشکوه ترین و بحرانی ترین لحظه زندگی و قدیمی ترین تجربه بشری است و در میان مشاغل نیز مامایی (در شکل سنتی آن) یکی از قدیمی ترین مشاغل است. البته نباید تصور کرد که آنچه امروزه به نام حرفه و دانش مامایی معروف است، ادامه و دنباله همان مامایی سنتی است بلکه امروزه مامایی دانشی است که بر مشاهده، آموزش، پیشگیری، تحقیق، تشخیص و درمان استوار شده است.

در واقع این رشته یکی از زیر مجموعه های علوم پزشکی است که نقش های بسیار گسترده ای اعم از نقش مشاوره ای، آموزشی، مراقبتی، حمایتی، درمانگری و تحقیقاتی دارد. البته تمامی این نقش ها در ارتباط با مادر و کودک مفهوم پیدا می کند؛ یعنی ماما به مشاوره قبل، بعد و هنگام ازدواج، آموزش و نحوه تنظیم خانواده، مراقبت در دوران بارداری، زایمان طبیعی و مراقبت بهداشتی مادر و کودک و آموزش به دختران در زمینه بهداشت دوران بلوغ و بعد از آن می پردازد. مامایی بر خلاف تصور اغلب افراد ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی یا همان مامایی بدون کنکور راه هایی دارد که اطلاع از آن ها می تواند راه گشای بسیاری از داوطلبان پذیرش رشته مامایی بدون کنکور باشد. از این رو مرکز مشاوره تحصیلی چگونگی ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی را به شما مشاوره می دهد.

/// شماره های تماس ///

ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی

ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی که یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی در کنکور تجربی می باشد. که تحصیل در این رشته تقریبا آرزوی تمام داوطلبان کنکور تجربی می باشد. از این رو یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان کنکور تجربی که موفق به ورود به دانشگاه در رشته مامایی نشده اند این است که چگونه با ثبت نام بدون کنکور تجربی وارد دانشگاه شوند.

زیرا که داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی در ایران وجود دارند. برای پاسخ به این نیاز داوطلبان مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب با اطلاع از جدید ترین اخبار تحصیلی مربوط به شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی در دانشگاه های سراسری ایران، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیر انتفاعی را در اختیار دواطلبان ورود به دانشگاه از طریق ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی قرار می دهد.

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه رشته مامایی

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری رهیاب پیشنهاد می کنند که مطالب زیر را هم درباره رشته مامایی بخوانید: مشاوره کنکور رشته مامایی انتخاب رشته کنکور رشته مامایی ثبت نام کنکور رشته مامایی انتخاب رشته مامایی برنامه ریزی کنکور رشته مامایی معرفی رشته مامایی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور سراسری و آزاد، نتایج کنکور تجربی، ثبت نام کنکور، ثبت نام کنکور تجربی، ثبت نام کنکور سراسری، منابع کنکور تجربی، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، مشاوره انتخاب رشته، انتخاب رشته تجربی، انتخاب رشته کنکور تجربی، انتخاب رشته تلفنی کنکور تجربی، دفترچه کنکور، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسی، ثبت نام بدون کنکور، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام تلفنی دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، رشته مامایی بدون کنکور، رشته مامایی بدون کنکور آزاد، رشته مامایی بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی کنکور تجربی آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام بدون کنکور: معرفی رشته مامایی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: