مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

ثبت نام تلفنی کنکور انسانی – مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام تلفنی کنکور انسانی ، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم انسانی از طریق کنکور انسانی می باشد. کنکور انسانی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام تلفنی کنکور انسانی را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام تلفنی کنکور انسانی اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های علوم انسانی می باشد.

ثبت نام تلفنی کنکور انسانی چندین گام دارد. که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام تلفنی کنکور انسانی باز ماند و طبیعتا از کنکور انسانی محروم شود. قبل از توضیح روند ثبت نام تلفنی کنکور انسانی ضروری است ابتدا نکاتی را یاد آور شد. با نگاهی گذرا به آمار کنکور سال ۹۶ می بینیم که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته انسانی بیشتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند ریاضی و علوم انسانی است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

بررسی های آماری:

بر اساس داده های تقریبی آماری بیشتر از ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته انسانی تشکیل می دهد. این آمار زمانی جالب می شود که مشاهده میکنیم که اکثر این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور انسانی از جمله روان شناسی، علوم قضایی و علوم تربیتی در این رقابت سنگین علمی شرکت می کنند.

بدیهی می باشد که با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه های در این رشته ها امکان به هدف رسیدن تمامی داوطلبان میسر نخواهد بود. از این رو تمامی هشدار ها و تذکر ها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور متعادل در این شرایط خود را نمایان می سازند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی را صد چندان می کند.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور انسانی، قصد ثبت نام تلفنی کنکور انسانی را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهتمشاوره ثبت نام تلفنی کنکور انسانی می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام تلفنی کنکور انسانی می پردازیم.

مراحل ثبت نام تلفنی کنکور انسانی

زمانی که ثبت نام تلفنی کنکور انسانی شروع شد شما به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در ماراتن کنکور انسانی باید خیلی بیشتر از گذشته خود را برای آزمون انسانی آماده کنید. نکاتی که باید برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی از آن ها اطلاع داشته باشید  را به صورت فهرست‌ وار برای شما تبیین می کنیم.

1. برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی باید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده نمایید. برای دیدن نمرات سه مورد را باید آماده داشته باشید: ۱- شماره دانش آموزی ۲- تاریخ تولد ۳- کد منطقه. به عنوان مثال کد منطقه ۱۱۰۶ برای افراد منطقه ۶ می باشد. مثلا اگر کسی منطقه دیگه‌ ای بوده باشد همانند منطقه‌ ی ۲ کد منطقه آن فرد ۱۱۰۲ می شود. وقتی نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده کردید.

اگر از صحت آن مطمئن شدید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی به شما ارائه می شود. اگر قادر به مشاهده نمرات نهایی دبیرستان خود نبودید و یا این نمرات صحیح و مورد تایید شما نبودند. بدون هیچ نگرانی ای درخواست بررسی خود را درون سایت نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام تلفنی کنکور انسانی شما به ۳۰ بهمن تا ۳ اسفند منتقل می شود.

2. در گام بعدی جهت ثبت نام تلفنی کنکور انسانی باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد.: ۱- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت ۲- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات ۳- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش.

برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی یک عدد کارت ۱۰۶۰۰ تومانی باید خریداری کنید. اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام تلفنی کنکور انسانی، در رشته های دیگر همچون کنکور هنر یا کنکور زبان خارجی یا هردو شرکت نمایید باید برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی در هرکدام یک عددکارت ثبت نام ۱۰۶۰۰ تومانی دیگه نیز خریداری کنید. همچنین برای دارا بودن امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی ۵۸۰۰ تومانی نیز حتماً  باید خریداری کنید. در صورت تمایل به انتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید.

لازم است موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

3. در گام سوم ثبت نام تلفنی کنکور انسانی باید یک قطعه عکس ۳*۴ با فرمت jpg و حداکثر حجم ۷۰KB را اسکن نمایید. توجه: حتماً حواستان به فرمت و حجم عکس ۳*۴ باشد تا هنگام بارگذاری عکس روی سایت سازمان سنجش دچار مشکل نشوید. توجهغیر از عکس ۳*۴ اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری نداشته و برای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی نیازی نمی باشد چیز دیگری به جز شناسنامه و کارت ملی همراهتان باشد.

4. وقتی این کارها رو انجام دادین دیگر می توانید به موقع ثبت نام تلفنی کنکور انسانی را انحام دهید. چند عدد ضروری که که به آن احتیاج پیدا میکنید. کد منطقه، کد استان،کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم انسانی ۱۱، سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است. و باید به نکته هم توجه نمایید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید.

5. ثبت نام تلفنی کنکور انسانی را ترجیحا با کمک مشاوران ثبت نام تلفنی کنکور انسانی انجام دهید. تا در زمان ثبت نام تلفنی کنکور انسانی نکته ای از نظرتان پنهان نماند.

6. در انتهای ثبت نام تلفنی کنکور انسانی و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاور ثبت نام تلفنی کنکور انسانی چک کنید. بعد از دریافت شماره‌ی پیگیری و شماره‌ی پرونده، از صفحه تایید ثبت نام تلفنی کنکور انسانی پرینت بگیرید و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید.

7. ترجیحاً روزای اول ثبت نام تلفنی کنکور انسانی خود را انجام دهید تا به ترافیک حاصل از ثبت نام تلفنی کنکور انسانی برخورد ننمایید.

تاریخ و زمان ثبت نام تلفنی کنکور انسانی

ثبت نام تلفنی کنکور انسانی در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. مطابق سال های داوطلبان پیش در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور انسانی ۹۷ ثبت نام کنند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام تلفنی کنکور انسانی جامانده اند زمان را تخصیص دهند.

با این حال شدیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام تلفنی کنکور انسانی خود را حتما انجام داده تا بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام تلفنی کنکور انسانی پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور انسانی ۹۷ در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

شرایط ثبت نام تلفنی کنکور انسانی

طبیعتا ثبت نام تلفنی کنکور انسانی در نیز همانند هر کنکور دیگری مشمول شرایطی است که داوطلب کنکور سراسری باید آن شرایط را داشته باشد. این شرایط به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شوند.

شرایط عمومی

 • داوطلب اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
 • عدم اعتیاد داوطلب به هرگونه مواد مخدر
 • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی
 • هر داوطلب بایستی در جلسه کنکور متناسب با دین خود واجبات را انجام داده و از محرمات بپرهیزد.

شرایط اختصاصی

 • کلیه افرادی که از سال ۶۴ به بعد ۲ بار از در کنکور سراسری در سالهای مختلف شرکت کرده و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند دیگر حق شرکت در کنکور ۹۷ را ندارند.
 • داوطلبی که در دوره ی روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد دیگر نمی تواند در ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ شرکت نماید. تنها در صورتی می تواند شرکت نماید که تا ۳۰ بهمن ۹۶ از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.
 • داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور ۹۷ هستند بایستی مدرک دیپلم ۴ ساله نظام قدیم و مدرک کاردانی داشته باشد. آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایند می توانند در ثبت نام تلفنی کنکور انسانی ۹۷ شرکت نمایند.
 • چنانچه داوطلبانی که در کنکور ۹۶ در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور ۹۷ شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.

و همچنین:

 • آن دسته از افرادی که مدرک کاردانی خود را در یکی از رشته های علوم پزشکی دارند و قصد دارند که در ثبت نام کنکور سراسری ۹۷شرکت نمایند بایستی حتما تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه ۹۷ جهت ورودی بهمن ماه و ۳۰ بهمن ۹۷ جهت ورود بهمن ماه طرح نیروی انسانی خود را به پایان برسانند.
 • همه ی دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور ۹۷ را دارند و می خواهند از دانشگاه فعلیشان انصراف دهند بایستی فرم شماره ۳ انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از ۱ اسفند ۹۶ باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه می توانید روی لینک کلیک نموده و یا با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.
 • همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری ۹۷ را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی باخبر شوند.

در آخر:

 • اگر اقایانی که قصد انصراف از دانشگاه فعلیشان را دارند و قبلا سابقه انصراف نداشته اند می توانند برای ۱ سال از معافیت تحصیلی انصراف استفاده نمایند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری ۹۷ شرکت نمایند

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام تلفنی کنکور انسانی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: