مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

ثبت نام کنکور تجربی – مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام کنکور تجربی تلفنی ، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی از طریق کنکور تجربی می باشد. کنکور تجربی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور تجربی تلفنی را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور تجربی تلفنی اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های علوم تجربی می باشد.

ثبت نام کنکور تجربی تلفنی چندین گام دارد. که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام کنکور تجربی تلفنی باز ماند و طبیعتا از کنکور تجربی محروم شود. قبل از توضیح روند ثبت نام کنکور تجربی تلفنی ضروری است ابتدا نکاتی را یاد آور شد. با نگاهی گذرا به آمار کنکور سال ۹۶ می بینیم که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته تجربی بیشتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند ریاضی و علوم انسانی است. بر اساس داده های تقریبی آماری بیشتر از ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی تشکیل می دهد. این آمار زمانی جالب می شود که مشاهده میکنیم که اکثر این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور تجربی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این رقابت سنگین علمی شرکت می کنند. بدیهی می باشد که با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه های در این رشته ها امکان به هدف رسیدن تمامی داوطلبان میسر نخواهد بود. از این رو تمامی هشدار ها و تذکر ها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور متعادل در این شرایط خود را نمایان می سازند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی را صد چندان می کند.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور تجربی ، قصد ثبت نام کنکور تجربی تلفنی را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهتمشاوره ثبت نام کنکور تجربی تلفنی می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام کنکور تجربی تلفنی می پردازیم.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مراحل ثبت نام کنکور تجربی تلفنی

زمانی که ثبت نام کنکور تجربی تلفنی شروع شد شما به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در ماراتن کنکور تجربیباید خیلی بیشتر از گذشته خود را برای آزمون تجربی آماده کنید. نکاتی که باید برای ثبت نام کنکور تجربی تلفنی از آن ها اطلاع داشته باشید  را به صورت فهرست‌ وار برای شما تبیین می کنیم.

۱٫ برای ثبت نام کنکور تجربی تلفنی باید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده نمایید. برای دیدن نمرات سه مورد را باید آماده داشته باشید: ۱- شماره دانش آموزی ۲- تاریخ تولد ۳- کد منطقه. به عنوان مثال کد منطقه ۱۱۰۶ برای افراد منطقه ۶ می باشد. مثلا اگر کسی منطقه دیگه‌ ای بوده باشد همانند منطقه‌ ی ۲ کد منطقه آن فرد ۱۱۰۲ می شود. وقتی نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده کردید. اگر از صحت آن مطمئن شدید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور تجربی تلفنی تلفنی به شما ارائه می شود. اگر قادر به مشاهده نمرات نهایی دبیرستان خود نبودید و یا این نمرات صحیح و مورد تایید شما نبودند. بدون هیچ نگرانی ای درخواست بررسی خود را درون سایت نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور تجربی تلفنی تلفنی شما به ۳۰ بهمن تا ۳ اسفند منتقل می شود.

۲٫ در گام بعدی جهت ثبت نام کنکور تجربی تلفنی باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد.: ۱- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت ۲- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات ۳- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور تجربی تلفنی یک عدد کارت ۱۰۶۰۰ تومانی باید خریداری کنید. اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام کنکور تجربی تلفنی، در رشته های دیگر همچون کنکور هنر یا کنکور زبان خارجی یا هردو شرکت نمایید باید برای ثبت نام کنکور در هرکدام یک عددکارت ثبت نام ۱۰۶۰۰ تومانی دیگه نیز خریداری کنید. همچنین برای دارا بودن امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی ۵۸۰۰ تومانی نیز حتماً  باید خریداری کنید. در صورت تمایل به انتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور تجربی تلفنی – مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: