مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

جزو اولین قدم هایی که باید برای تحصیل در رشته عکاسی برداشته شود، ثبت نام کنکور رشته عکاسی است. دانشجویان رشته عکاسی با علوم و فنون مختلفی در زمینه عکاسی آشنا شده و همچنین رشته های مختلف عکاسی را از قبیل عکاسی خبری، تبلیغاتی، علمی، طبیعت و پرتره آموزش می بینند. البته این اطلاعات خیلی جامع و عمیق نیست چون هریک از رشته های فوق، خود دنیای گسترده ای دارد که نمی توان طی چهار سال با آنها آشنا شد و اصلاً یک عکاس نمی تواند با تمامی این رشته ها و تجهیزات مربوط به آنها به خوبی آشنا گردد. در ضمن دانشگاه تنها راه دست یابی به اطلاعات علمی، فنی و هنری مورد نظر در رشته عکاسی نیست. اما یک دانشجوی عکاسی می تواند طی مدت کوتاه تری این اطلاعات را کسب کند؛ یعنی معلوماتی را که یک عکاس تجربی طی مدت طولانی به دست می آورد، یک دانشجو در مدت چهار سال آموزش می بیند. در واقع یک عکاس به ثبت و گزینش لحظه هایی از زمان می پردازد که دربردارنده نمایشی از حالات انسانی، پدیده های علمی، مناظر طبیعی یا هر موضوع دیگری است که قابل ثبت بر روی نوار حساس فیلم می باشد. این گزینش از یک سو برپایه شناخت فرهنگ جامعه و شناخت عمومی هنرها استوار است و از سوی دیگر بر انتقال و تطبیق آنها با فن شناسی و علوم مربوط به عکاسی تکیه دارد و مهمترین کار عکاسی عبارت است از تلفیق به جا و درست این دو با یکدیگر. چرا که فن شناسی در عکاسی به ساخت قالب اصلی عکس کمک می کند و شناخت فرهنگ، جامعه و هنر به ساخت محتوای کار یاری می رساند. ثبت نام کنکور رشته عکاسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

ثبت نام کنکور رشته عکاسی

ثبت نام کنکور رشته عکاسی، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته عکاسی از طریق کنکور سراسری می باشد. کنکور هنر همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور هنر را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته عکاسی می باشد.

نحوه ثبت نام کنکور رشته عکاسی

برای ثبت نام کنکور رشته عکاسیمانند سال های گذشته داوطلبان کنکور هنرمی توانند به وب سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا با وارد کردن اطلاعات ضروری در کنکور هنر، ثبت نام کنکور نمایند. دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و در دست داشتن آن دسته از مدارک مهمی است که در هنگام ثبت نام کنکور هنر نباید فراموش شود. تمامی داوطلبان کنکور سراسری برای ثبت نام کنکور رشته عکاسیدر ابتدا بایستی کارت اعتباری ثبت نام کنکور را خریداری نمایند. این امر بدین شکل است که جهت شرکت در هر گروه ازمایشی یک کارت اعتباری و دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی یک کارت اعتباری به صورت جداگانه تهیه نمایند. پس از وارد کردن اطلاعاتی که سایت سازمان سنجش نیاز دارد، ثبت نام کنکور رشته عکاسیخود را انجام دهید. با اتمام مراحل ثبت نام کنکور، سایت سازمان سنجش یک کد رهگیری به داوطلب ارائه می نماید که نگه داشتن آن کد تا زمان ثبت نام دانشگاه به آن نیاز خواهد شد.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور رشته عکاسی

ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ مانند سال گذشته به احتمال زیاد از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. طبق روال سال های گذشته داوطلبان ثبت نام کنکور رشته عکاسی چند روزی زمان دارند تا بتوانند در کنکور ۹۷ ثبت نام نمایند و همچنین احتمال دارد که در اسفند ماه برای افرادی که از ثبت نام کنکور رشته عکاسی جامانده اند زمان خاصی را در نظر بگیرند. توصیه می کنیم در زمانی که ارائه شده ثبت نام کنکور رشته عکاسی خود را انجام داده که مشکلی برایتان پیش نیاید. در رابطه با زمان دقیق ثبتنام کنکور سراسری ۹۷ به محض اطلاع دقیق در همین صفحه به شما اعلام خواهیم نمود. ثبت نام کنکور هنر چندین گام دارد که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از کنکور سراسری باز ماند و طبیعتا از کنکور هنرمحروم شود. قبل از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور هنر لازم است در ابتدا نکاتی را یاد آور شد. توضیجات تکمیلی ثبت نام کنکور رشته عکاسی را می توانید در مقاله ثبت نام کنکور هنر مطالعه نمایید.

خدماتمرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه رشته عکاسی

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری رهیاب پیشنهاد می کنند که مطالب زیر را هم درباره رشته عکاسی بخوانید: مشاوره کنکور رشته عکاسی انتخاب رشته کنکور رشته عکاسی ثبت نام بدون کنکور رشته عکاسی انتخاب رشته عکاسی برنامه ریزی کنکور رشته عکاسی معرفی رشته عکاسی

خدماتمرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور، ثبت نام کنکور هنر، منابع کنکور هنر، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، انتخاب رشته هنر، انتخاب رشته کنکور هنر، دفترچه کنکور هنر، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسی کنکور هنر، مشاوره درسی کنکور، مشاوره تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، رشته عکاسی بدون کنکور، رشته عکاسی بدون کنکور آزاد، رشته عکاسی بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی کنکور، برنامه ریزی تحصیلی کنکور هنر آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور رشته عکاسی - ثبت نام کنکور هنر» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: