مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

جزو اولین قدم هایی که باید برای تحصیل در رشته مامایی برداشته شود، ثبت نام کنکور رشته مامایی است. "تولد" بزرگترین، با شکوه ترین و بحرانی ترین لحظه زندگی و قدیمی ترین تجربه بشری است و در میان مشاغل نیز مامایی (در شکل سنتی آن) یکی از قدیمی ترین مشاغل است. البته نباید تصور کرد که آنچه امروزه به نام حرفه و دانش مامایی معروف است، ادامه و دنباله همان مامایی سنتی است بلکه امروزه مامایی دانشی است که بر مشاهده، آموزش، پیشگیری، تحقیق، تشخیص و درمان استوار شده است.

در واقع این رشته یکی از زیر مجموعه های علوم پزشکی است که نقش های بسیار گسترده ای اعم از نقش مشاوره ای، آموزشی، مراقبتی، حمایتی، درمانگری و تحقیقاتی دارد. البته تمامی این نقش ها در ارتباط با مادر و کودک مفهوم پیدا می کند؛ یعنی ماما به مشاوره قبل، بعد و هنگام ازدواج، آموزش و نحوه تنظیم خانواده، مراقبت در دوران بارداری، زایمان طبیعی و مراقبت بهداشتی مادر و کودک و آموزش به دختران در زمینه بهداشت دوران بلوغ و بعد از آن می پردازد.

/// شماره های تماس ///

ثبت نام کنکور رشته مامایی

ثبت نام کنکور رشته مامایی، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته مامایی از طریق کنکور سراسری می باشد. کنکور تجربی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور تجربی را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته مامایی می باشد.

نحوه ثبت نام کنکور رشته مامایی

برای ثبت نام کنکور رشته مامایی مانند سال های گذشته داوطلبان کنکور تجربی می توانند به وب سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا با وارد کردن اطلاعات ضروری در کنکور تجربی، ثبت نام کنکور نمایند. دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و در دست داشتن آن دسته از مدارک مهمی است که در هنگام ثبت نام کنکور نباید فراموش شود. تمامی داوطلبان کنکور سراسری برای ثبت نام کنکور رشته مامایی در ابتدا بایستی کارت اعتباری ثبت نام کنکور را خریداری نمایند.

این امر بدین شکل است که جهت شرکت در هر گروه ازمایشی یک کارت اعتباری و دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی یک کارت اعتباری به صورت جداگانه تهیه نمایند. پس از وارد کردن اطلاعاتی که سایت سازمان سنجش نیاز دارد، ثبت نام کنکور رشته مامایی خود را انجام دهید. با اتمام مراحل ثبت نام کنکور، سایت سازمان سنجش یک کد رهگیری به داوطلب ارائه می نماید که نگه داشتن آن کد تا زمان ثبت نام دانشگاه به آن نیاز خواهد شد.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور رشته مامایی

ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ مانند سال گذشته به احتمال زیاد از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. طبق روال سال های گذشته داوطلبان ثبت نام کنکور رشته مامایی چند روزی زمان دارند تا بتوانند در کنکور ۹۷ ثبت نام نمایند و همچنین احتمال دارد که در اسفند ماه برای افرادی که از ثبت نام کنکور رشته مامایی جامانده اند زمان خاصی را در نظر بگیرند. توصیه می کنیم در زمانی که ارائه شده ثبت نام کنکور رشته مامایی خود را انجام داده که مشکلی برایتان پیش نیاید.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ به محض اطلاع دقیق در همین صفحه به شما اعلام خواهیم نمود. ثبت نام کنکور تجربی چندین گام دارد که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از کنکور سراسری باز ماند و طبیعتا از کنکور تجربی محروم شود. قبل از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور تجربی لازم است در ابتدا نکاتی را یاد آور شد. توضیجات تکمیلی ثبت نام کنکور رشته مامایی را می توانید در مقاله ثبت نام کنکور تجربی مطالعه نمایید.

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه رشته مامایی

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری رهیاب پیشنهاد می کنند که مطالب زیر را هم درباره رشته مامایی بخوانید: مشاوره کنکور رشته مامایی انتخاب رشته کنکور رشته مامایی ثبت نام بدون کنکور رشته مامایی انتخاب رشته مامایی برنامه ریزی کنکور رشته مامایی معرفی رشته مامایی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور سراسری و آزاد، نتایج کنکور تجربی، ثبت نام کنکور، ثبت نام کنکور تجربی، ثبت نام کنکور سراسری، منابع کنکور تجربی، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، مشاوره انتخاب رشته، انتخاب رشته تجربی، انتخاب رشته کنکور تجربی، انتخاب رشته تلفنی کنکور تجربی، دفترچه کنکور، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسی، ثبت نام بدون کنکور، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام تلفنی دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، رشته مامایی بدون کنکور، رشته مامایی بدون کنکور آزاد، رشته مامایی بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی کنکور تجربی آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور رشته مامایی - ثبت نام کنکور تجربی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: