مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

ثبت نام کنکور ریاضی 98

بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 اول بهمن ماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد البته این زمان قطعی نیست و به دلایل گوناگون ممکن است تغییر یابد. بنابراین داوطلبان کنکور ریاضی 98 باید به صورت دوره ای سایت سازمان سنجش و آموزش کشور را بازدید نمایند تا از زمان دقیق ثبت نام کنکور ریاضی 98 مطلع گردند.

نکات اساسی ثبت نام کنکور ریاضی 98

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که معمولا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97 برای چندین روز تمدید می شود البته این به معنای اطمینان خاطر خارج از حد نشود. هر چند بنابر روال سال های پیشین انتظار می رود بازه زمانی خاصی برای کسانی که در وقت مقرر موفق به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 نشده اند در ماه اخر سال یعنی اسفند ماه اعلام می نمایند. البته به این نکته توجه کنید که ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98  را به روز های اخر محول نکنید و در همان روز های ابتدایی به ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کنکور ریاضی 98 اقدام کنید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اولین گام در ثبت نام کنکور ریاضی 98

بنابراین اولین گام در ثبت نام کنکور سراسری 97  و کنکور ریاضی 98، ثبت نام کنکور سراسری 97  است که به صورت همزمان همراه با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های دیگر توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. ثبت نام کنکور ریاضی 98 به صورت آنلاین بوده و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. که به صورت کاملا هماهنگ همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و به طور معمول در بهمن ماه صورت می پذیرد.

بنابراین توصیه اکید مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب به شما به عنوان داوطلب کنکور سراسری که قصد ثبت نام کنکور ریاضی 98 را دارید باید همراه با دیگر داوطلبان کنکور در کنکور سراسری 97 ثبت نام نمایید. ثبت نام کنکور ریاضی 98 تنها توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. از این رو کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور ریاضی 98 و کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت کنند.

گام های اساسی در ثبت نام کنکور ریاضی 98

ثبت نام کنکور ریاضی همزمان با کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان، اولین قدم در راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم فنی و مهندسی مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی صنایع، مهندسی نفت، مهندسی الکترونیک، مهندسی برق مخابرات مهندسی دریا، مهندسی کشاورزی، مهندسی برق قدرت، مهندسی شهرسازی، مهندسی سازه، مهندسی نقشه برداری، مهندسی خطوط ریلی، مهندسی کنترل فرآیند، مهندسی مکانیک جامدات، مهندسی هوا و فضا، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی پلیمر، مهندسی معدن، مهندسی ساخت و تولید و مهندسی شیمی از طریق کنکور ریاضی می باشد.

کنکور ریاضی همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت کنند که ثبت نام کنکور ریاضی را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور ریاضی اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های فنی و مهندسی  و همچین سایر رشته های تحصیلی می باشد.

دقت در ثبت نام کنکور ریاضی

ثبت نام کنکور ریاضی چندین گام مهم و اسایس دارد که باید به دقت این مسیر پبموده شود. که اگر هر کدام از این قدم ها به درستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام کنکور ریاضی باز ماند و طبیعتا از کنکور ریاضی محروم شود. و تلاش های صورت گرفته هدر رود و خسارت روحی و روانی برای فرد داشته باشد. قبل از پرداختن به نحوه و روند ثبت نام کنکور ریاضی می بایست ابتدا نکاتی را متذکر شد.

آمار داوطلبان کنکور ریاضی

با نگاهی کوتاه و اجمالی به تعداد شرکت کنندگان در آزمون سراسری 96 می توان در یافت که در کنکور سال ۹۶ می بینیم که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته ریاضی کمتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند شرکت کنندگان در کنکور تحربی و شرکت کنندگان در کنکور انسانی است.  داده های آماری نشان می دهند که بیشتر از ۶۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری را متقاضیان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی تشکیل می دهند این در حالی است که داوطلبان کنکور ریاضی در حال کاهش هست.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

نکته جالب در آمار کنکور سراسری سالیان پیش

این آمار زمانی بیشتر جالب توجه می شود که مشاهده می کنیم که اکثر این داوطلبان برای تحصیل در یکی از رشته های پرطرفدار کنکور تجربی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این رقابت سنگین علمی شرکت می کنند و این به معنای شانس پذیرش کمتر است. در حالی که در کنکور ریاضی به دلیل پایین تر بودن تعداد داوطلبان شانس پذیرش افراد بیشتر است.

بدیهی می باشد که با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه ها در این رشته ها مانند دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی کابردی، دانشگاه غیر انتفاعی امکان به هدف رسیدن تمامی داوطلبان میسر خواهد بود. از این رو تمامی هشدار ها و تذکر ها مبتنی بر انتخاب رشته کنکور متعادل در این شرایط خود را نمایان می سازند. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی را صد چندان می کند. زیرا می توند منجر به پذیرش در دانشگاه های مطرح کشور گردد.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور ریاضی، قصد ثبت نام کنکور ریاضی را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام کنکور ریاضی می پردازیم.

زمان ثبت نام کنکور ریاضی

زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری ریاضی 98 هنوز مشخص نشده است اما طبق روال گذشته می توان گفت که زمان ثبت نام در بهمن ماه می باشد. داوطلبان شرکت در کنکور 97 می توانند از طریق وب سایت رسمی سازمان سنجش به صورت کاملا غیرحضوری و فقط با در اختیار داشتن اینترنت نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان بعد از خرید کارت (کارت های) اعتباری مورد نظر خود می توانند با تکمیل اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، آدرس، کدپستی و... و اطلاعات تحصیلی مانند معدل دیپلم، معدل پیش دانشگاهی، کد ناحیه تحصیلی، کد دانش آموزی و...  کد رهگیری دریافت کنند. داوطلبان می توانند چند روز مانده به روز کنکور سراسری 97 و در هنگام اعلام سازمان سنجش، با کد رهگیری، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. داوطلبان باید کد رهگیری را تا پایان اعلام نتایج کنکور سراسری ریاضی 98 و انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98 نزد خود نگه دارند.

تاریخ ثبت نام کنکور ریاضی 98

ثبت نام کنکور ریاضی به صورت همزمان با سایر رشته های کنکور سراسری 97 در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. مطابق سال های پیش داوطلبان در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور ریاضی 98 ثبت نام کنند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور ریاضی جا مانده اند زمان مشخصی را اطلاع دهند. با این حال بنا بر تجربه سالیان قبل اکیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور ریاضی 98 خود را حتما انجام داده تا  از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور ریاضی جلوگیری شود. زمان دقیق برگزاری کنکور ریاضی 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

شرایط ثبت نام کنکور ریاضی 98

شرایط ثبت نام کنکور ریاضی 98 با شرایط سایر رشته های تحصیلی مانند کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر ، کنکور زبان تفاوتی ندارد. تنها نکته ای که باید در این جا به توضیح آن پرداخت. این است که برای ثبت نام کنکور ریاضی 98 تنها کافی است داوطلب در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد البته توصیه می شود که اگر یک داوطلب سعی دارد در دو رشته مختلف تحصیلی مانند رشته تجربی و رشته ریاضی اقدام به ثبت نام نماید باید برای هر رشته کارت های اعتباری جدا از سایت سنجش و آموزش کشور خریداری نماید و بر اساس دستور العمل های داده شده اقدام به ثبت نماید.

امتیاز ویژه داوطلبان کنکور ریاضی 98

نکته دیگر آن است که دانشجویان رشته ریاضی یا به عبارت دیگر دانشجویان کنکور ریاضی 98 با توجه به توانایی بالاتر در فهم و درک دروس پیچیده تر مانند ریاضیات و فیزیک می توانند در رشته کنکور تجربی 98 هم شرکت نمایند و با تلاش کافی رتبه های درخشانی کسب نمایند. همچنین افرادی که دیپلم آن ها بر اساس نظام قدیم است می توانند به شرکت در کنکور اقدام نمایند. به عبارت دیگر می توان گفت که شرکت در کلیه رشته های کنکور الزام به تحصیل در همان رشته تحصیلی خاص ندارد و داوطلبان می توانند با هر گرایشی در سایر کنکورهای سال 97 شرکت نمایند.

طبیعتا ثبت نام کنکور ریاضی در نیز مانند هر کنکور دیگری از جمله کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر ، کنکور زبان دارای شرایطی است که داوطلب کنکور سراسری باید آن الزامات را داشته باشد. این الزامات به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط عمومی ثبت نام کنکور ریاضی 98

  • داوطلب کنکور ریاضی 98 اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
  • داوطلب کنکور ریاضی 98 هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
  • داوطلب کنکور ریاضی 98 بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
  • عدم اعتیاد داوطلب کنکور ریاضی 98 به هرگونه مواد مخدر
  • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی داوطلب کنکور ریاضی 98
  • هر داوطلب کنکور ریاضی 98 بایستی در جلسه کنکور متناسب با دین خود واجبات را انجام داده و از محرمات بپرهیزد.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور ریاضی 98

شرط 1 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

کلیه افرادی که از سال 64 به بعد 2 بار از در کنکور سراسری در سال های مختلف شرکت کرده اند و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند. دیگر حق شرکت در کنکور 97 را ندارند.

شرط 2 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

داوطلبی که در دوره ی روزانه در ثبت نام کنکور ریاضی 98 در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد دیگر نمی تواند. در ثبت نام کنکور سراسری 97 شرکت نماید. تنها در صورتی می تواند شرکت نماید که تا 30 بهمن 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.

شرط 3 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور 97 هستند می بایست مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدرک کاردانی داشته باشد. آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایند می توانند در ثبت نام کنکور 97 شرکت نمایند.

شرط 4 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

چنانچه داوطلبانی که در کنکور 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است. می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور 97 شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.

شرط 5 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

آن دسته از افرادی که مدرک کاردانی خود را در یکی از رشته های علوم پزشکی دارند. و قصد دارند که در ثبت نام کنکور سراسری 97 شرکت نمایند. بایستی حتما تا تاریخ 31 شهریور ماه 97 جهت ورودی بهمن ماه و 30 بهمن 97 جهت ورود بهمن ماه طرح نیروی انسانی خود را به پایان برسانند.

شرط 6 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

همه ی دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور 97 را دارند و می خواهند. از دانشگاه فعلی شان انصراف دهند بایستی فرم شماره 3 انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از 1 اسفند 96 باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه می توانید. روی لینک کلیک نموده و یا با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.

شرط 7 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی با خبر شوند.

شرط 8 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

اگر اقایانی که قصد انصراف از دانشگاه فعلی شان را دارند و قبلا سابقه انصراف نداشته اند. می توانند برای 1 سال از معافیت تحصیلی انصراف استفاده نمایند.

شرط 9 در ثبت نام کنکور ریاضی 98:

فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت نمایند

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مراحل ثبت نام کنکور ریاضی 98

زمانی که ثبت نام کنکور ریاضی شروع شد شما به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در آزمون کنکور ریاضی باید خیلی بیشتر از گذشته خود را برای آزمون ریاضی آماده کنید. نکاتی که باید برای ثبت نام کنکور ریاضی از آن ها اطلاع داشته باشید را به صورت فهرست‌ وار برای شما تبیین می کنیم.

گام اول در ثبت نام کنکور ریاضی 98

1. برای ثبت نام کنکور ریاضی باید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده نمایید. برای دیدن نمرات سه مورد را باید آماده داشته باشید: 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد 3- کد منطقه. به عنوان مثال کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 می باشد. مثلا اگر کسی منطقه دیگه‌ ای بوده باشد همانند منطقه‌ ی 2 کد منطقه آن فرد 1102 می شود.

وقتی نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده کردید. اگر از صحت آن مطمئن شدید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور ریاضی به شما ارائه می شود. اگر قادر به مشاهده نمرات نهایی دبیرستان خود نبودید و یا این نمرات صحیح و مورد تایید شما نبودند. بدون هیچ نگرانی ای درخواست بررسی خود را درون سایت نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور ریاضی شما به 30 بهمن تا 3 اسفند منتقل می شود.

گام دوم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

2. در گام بعدی جهت ثبت نام کنکور ریاضی باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد.: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور ریاضی یک عدد کارت 10600 تومانی باید خریداری کنید.

اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام کنکور ریاضی، در رشته های دیگر هم چون کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور هنر ، کنکور زبان یا هر دو شرکت نمایید باید برای ثبت نام کنکور در هرکدام یک عدد کارت ثبت نام 10600 تومانی دیگه نیز خریداری کنید. همچنین برای دارا بودن امکان انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز حتماً  باید خریداری کنید. در صورت تمایل به انتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما این کار را انجام دهید.

گام سوم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

3. در گام سوم ثبت نام کنکور ریاضی باید یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB را اسکن نمایید. توجه: حتماً حواستان به فرمت و حجم عکس 3*4 باشد تا هنگام بارگذاری عکس روی سایت سازمان سنجش دچار مشکل نشوید. توجه: غیر از عکس 3*4 اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری نداشته و برای ثبت نام کنکور ریاضی نیازی نمی باشد چیز دیگری به جز شناسنامه و کارت ملی همراه شما باشد.

گام چهارم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

4. وقتی این کارها رو انجام دادین دیگر می توانید به موقع ثبت نام کنکور ریاضی را انجام دهید. چند عدد ضروری که که به آن احتیاج پیدا می کنید. کد منطقه، کد استان، کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم تجربی 11، سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است. و باید به نکته هم توجه نمایید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید.

گام پنجم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

5. ثبت نام کنکور ریاضی را ترجیحا با کمک مشاوران ثبت نام کنکور ریاضی انجام دهید. تا در زمان ثبت نام کنکور ریاضی نکته ای از نظرتان پنهان نماند.

گام ششم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

6. در انتهای ثبت نام کنکور ریاضی و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور ریاضی چک کنید. بعد از دریافت شماره‌ ی پیگیری و شماره‌ی پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور ریاضی پرینت بگیرید و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید.

گام هفتم در ثبت نام کنکور ریاضی 98

7. ترجیحاً روزای اول ثبت نام کنکور ریاضی خود را انجام دهید تا به ترافیک حاصل از ثبت نام کنکور برخورد ننمایید.

گام آخر...

اگر شما هم مانند دیگر داوطلبان کنکور ریاضی، قصد ثبت نام کنکور ریاضی را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی می باشد. در ادامه به بیان گام های ثبت نام کنکور ریاضی می پردازیم.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور ریاضی - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: