مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

ثبت نام کنکور زبان 97 - مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام کنکور زبان 97 ، اولین گام در ورود به دانشگاه از طریق کنکور زبان می باشد. کنکور زبان هر سال  همزمان با سایر کنکورهای سراسری شامل کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور علوم انسانی و کنکور هنر در هفته اول تیر ماه برگزار می شود. تنها افرادی می توانند در کنکور زبان شرکت کنند که شرایط ثبت نام کنکور زبان 97 را بر اساس مندرجات دفترچه راهنمای سازمان سنجش دارا باشند. بر این اساس اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 98 و همچنین منابع و ضرایب دروس کنکور زبان برای داوطلبین ورود به دانشگاه در رشته زبان های خارجی الزامی است.

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98,انتخاب رشته کنکور زبان

کنکور زبان از دیدگاه آمار

بر اساس شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سازمان سنجش، داوطلبان شرکت در گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی، می توانند به صورت همزمان در کنکور زبان و کنکور هنر ثبت نام کنند. بر اساس آمار منتشر شده از تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور 96 سازمان سنجش، جمعاً تعداد 929 هزار و 791 داوطلب ثبت‌نام نموده‌اند که از این تعداد، 111 هزار و 948 داوطلب از سایر گروه های آزمایشی، و 6454 داوطلب نیز به صورت اختصاصی در کنکور زبان ثبت نام کرده اند.

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور زبان، قصد ثبت نام کنکور زبان 97 را داشته باشید، در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور زبان 97 به شما داوطلبین گرامی می باشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط ثبت نام کنکور زبان 97

ثبت نام کنکور زبان نیز همانند سایر گروه های آزمایشی شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است.

شرایط عمومی ثبت نام کنکور زبان

 • داوطلب اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
 • عدم اعتیاد داوطلب به هرگونه مواد مخدر.
 • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی.
 • کلیه افرادی که از سال 64 به بعد 2 بار در کنکور سراسری در سال های مختلف شرکت کرده و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند دیگر حق شرکت در کنکور سراسری 97 را ندارند.
 • داوطلبی که در دوره ی روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد، تنها در صورتی می تواند در کنکور سراسری 97 شرکت نماید که تا 30 بهمن 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 97

 • دارا بودن يكي از مدارك تحصيلي معتبر به شرح زير:
 • ديپلم كامل متوسطه براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه.
 • مدرك پيش دانشگاهي براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه و يا اخذ آن حداكثر تا پايان شهريور سال 1396.
 • مدرك كارداني (فوق ديپلم) براي داوطلبان داراي ديپلم فني و حرفه اي يا كاردانش كه فاقد مدرك پيش دانشگاهي مي باشند. تبصره: مدرك كارداني دانش آموختگان دوره هاي كارداني پيوسته، بدون شرط معدل، به جاي مدرك پيش دانشگاهي ملاك عمل واقع مي شود.
 • چنانچه داوطلبی در کنکور 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است، می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور 97 شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
 • همه دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور 97 را دارند و می خواهند از دانشگاه فعلیشان انصراف دهند بایستی فرم شماره 3 انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از 1 اسفند 96 باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد در کنکور زبان می توانید با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.
 • همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی با خبر شوند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت نمایند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور زبان 97 برای رشته های فنی و حرفه ای

كليه برادراني كه حداكثر تا تاريخ 1397/6/31 در دوره هاي كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و يا كارداني پيوسته آموزشـكده هـاي فني و حرفه اي فارغ التحصيل مي شوند و رشته تحصيلي آنها، با تأييد وزارتخانه هاي علوم، تحقيقـات و فنـاوري و بهداشـت، درمـان و آمـوزش پزشـكي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي:

 1. فاقد دوره كارشناسي ناپيوسته باشد.
 2. در مهلت شش ماهه بعد از اتمام تحصيل و قبل از اعزام به خدمت، در آزمون سراسري سال جاري ثبت نام و شركت نموده اند.
 3. حداكثر طول مدت تحصيل آنان از كارداني به مقطع بالاتر 2 سـال كمتـر از طـول مـدت تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در همان دوره تحصيلي باشد.

در صورت پذيرفته شدن در رشته هاي تحصيلي گروه آزمايشي ذيربط در مقطع بالاتر از كارداني، با احتساب تعدادي از واحدهاي دوره كارداني (فوق ديپلم) در دوره بالاتر، قبولي آنان از نظر نظام وظيفه بلامانع خواهد بود. در غير اين صـورت قبولي آنان لغو گرديده و برابر ضوابط آزمون هاي سراسري حق شركت در آزمون سال 1398 را نيز ندارند.

کنکور زبان 98,مشاوره برنامه ریزی کنکور زبان 98,برنامه ریزی تلفنی کنکور زبان 98

مراحل ثبت نام کنکور زبان 97

مراحل ثبت نام کنکور زبان به صورت مختصر و مفید برای شما داوطلبان گرامی به شرح زیر است:

1. باید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده کنید. برای اطلاع از نمرات باید 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد و 3- کد منطقه خود را وارد کنید. به عنوان مثال کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 و کد 1103 برای افراد منطقه 3 می باشد. پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه یک کد برای ثبت نام کنکور 97 به شما ارائه می شود. در صورت عدم مشاهده نمرات نهایی و یا عدم صحت آنها، درخواست بررسی خود را در سایت نوشته و ارسال نمایید. در این صورت تاریخ ثبت نام کنکور زبان 97 شما به 30 بهمن تا 3 اسفند انتقال می یابد.

2. حال جهت ثبت نام کنکور زبان 97 باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار می توانید از سه طریق اقدام کنید: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت ثبت نام کنکور 97 سایت سازمان سنجش و آموزش کشور. هزینه ثبت نام کنکور زبان و همچنین سایر گروه های آزمایشی برای امسال 10600 تومان است. همچنین برای برخورداری از امکان انتخاب رشته دانشگاه های غیرانتفاعی و انتخاب رشته دانشگاه پیام نور یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز باید تهیه کنید.

3. در گام سوم ثبت نام کنکور باید یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB را اسکن نمایید.

4. در ادامه ثبت نام برای وارد کردن کد منطقه، کد استان و کد بخش های استان به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 97 سازمان سنجش مراجعه کنید. همچنین سریال شناسنامه سری عدد و حروف آن به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است.

نکات کلیدی ثبت نام کنکور زبان 97

ثبت نام کنکور زبان 97 را ترجیحا با کمک مشاوران ثبت نام کنکور زبان 97 انجام دهید تا از بروز اشتباهات احتمالی در هنگام ثبت نام کنکور جلوگیری کنید.

در انتهای ثبت نام کنکور زبان و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاور ثبت نام کنکور زبان 97 بررسی کنید. بعد از دریافت کد رهگیری و شماره‌ پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور زبان 97 پرینت گرفته و نسخه pdf آن را نگه دارید.

در صورت امکان ثبت نام کنکور زبان 97 خود را در روزهای اول مدت زمان ثبت نام انجام دهید. زیرا در روزهای آخر به دلیل مراجعه بیش از ظرفیت سایت، سایت سازمان سنجش دچار اشکال شده و ممکن است ثبت نام شما با مشکل مواجه شود.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور زبان 97

ثبت نام کنکور زبان در تاریخ يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ همزمان با سایر گروه های آزمایشی انجام می شود. توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده، ثبت نام کنکور زبان خود را حتما انجام داده تا از بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور زبان 97 پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور زبان 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور زبان 98 - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: