مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

ثبت نام کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام کنکور هنر، اولین گام در راه ورود به دانشگاه در رشته های هنر از طریق کنکور هنر است.  کنکور هنر همه ساله در هفته اول تیر ماه برگزار می گردد. و فقط افرادی می توانند در آن شرکت نمایند که ثبت نام کنکور هنر را انجام داده باشند. از این رو ثبت نام کنکور هنر اولیت اول هر داوطلب ورود به دانشگاه در رشته های علوم هنر می باشد.

ثبت نام کنکور هنر دارای چندین گام است. که اگر هر کدام از آن ها بدرستی برداشته نشود. ممکن است داوطلب از ثبت نام کنکور هنر باز ماند و طبیعتا از کنکور هنر محروم گردد. قبل از توضیح روند ثبت نام کنکور هنر ضروری است ابتدا نکاتی را یاد آور شویم. با نگاهی گذرا به آمار کنکور سال ۹۶ می بینیم که در این کنکور همانند کنکور سال ۹۵ تعداد داوطلبان رشته هنر  کمتر از داوطلبان سایر رشته ها همانند ریاضی و علوم انسانی است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

بنابراین اگر شما هم همانند دیگر داوطلبان کنکور هنر، قصد ثبت نام کنکور هنر را داشته باشید باید در ابتدا این مسائل را بررسی کنید. در این زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب آماده خدمت رسانی جهت مشاوره ثبت نام کنکور هنر است در ادامه گام های ثبت نام کنکور هنر را توضیح می دهیم.

مراحل ثبت نام کنکور هنر

زمانی که ثبت نام کنکور هنر آغاز گردید شما به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در ماراتن کنکور هنر باید خیلی بیشتر از گذشته خود را برای آزمون هنر آماده کنید. در اینجا نکاتی که برای ثبت نام کنکور هنر باید به آن توجه نمایید  را به صورت فهرست‌ وار برای شما تبیین می کنیم.

 1. برای ثبت نام کنکور هنرباید ابتدا به سایت آموزش و پرورش رفته و نمرات نهایی سال دوم از دوره متوسطه دوم خود را مشاهده نمایید. برای دیدن نمرات باید اطلاعات زیر (سه مورد) را در دسترس داشته باشید: 1- شماره دانش آموزی 2- تاریخ تولد 3- کد منطقه. به عنوان مثال کد منطقه 1106 برای افراد منطقه 6 است. مثلا اگر کسی منطقه دیگری بوده باشد همانند منطقه‌ ی 2 کد منطقه آن فرد 1102 می شود. وقتی نمرات نهایی دبیرستان تان را مشاهده کردید. اگر از صحت آن مطمئن شدید و مورد تأیید تان بود. یک کد برای ثبت نام کنکور هنر به شما ارائه می شود. اگر قادر به مشاهده نمرات نهایی دبیرستان خود نبودید و یا این نمرات صحیح و مورد تایید شما نبودند. بدون هیچ نگرانی ای درخواست بررسی خود را درون سایت نوشته و ارسال کنید. در این صورت زمان ثبت نام کنکور هنر شما به 30 بهمن تا 3 اسفند منتقل می شود.
 2. در گام بعدی جهت ثبت نام کنکور هنر باید کارت ثبت نام خریداری کنید. برای این کار سه راه وجود دارد.: 1- خرید از اداره پست منطقه محل سکونت 2- خرید از دستگاه خودپرداز بانک صادرات 3- خرید اینترنتی از طریق سامانه خرید کارت سایت سازمان سنجش. برای ثبت نام کنکور هنر یک عدد کارت 10600 تومانی باید خریداری نمایید. اگر تمایل داشتید که علاوه بر ثبت نام کنکور هنر، در رشته های دیگر همچون کنکور تجربی یا کنکور زبان خارجی یا هردو شرکت نمایید باید برای ثبت نام کنکور در هرکدام یک عدد کارت ثبت نام 10600 تومانی دیگه نیز تهیه نمایید. همچنین برای اینکه بتوانید در انتخاب رشته غیرانتفاعی و انتخاب رشته پیام نور نیز شرکت کنید. یک عدد کارت علاقه‌مندی 5800 تومانی نیز حتماً  باید خریداری نمایید. فراموش نکنید که در صورت تمایل بهانتخاب رشته غیرانتفاعی یا انتخاب رشته پیام نور حتما موارد گفته شده را انجام دهید.
 3. در گام سوم ثبت نام کنکور هنرباید یک قطعه عکس 3*4 با فرمت jpg و حداکثر حجم 70KB را اسکن نمایید. توجه: حتماً حواستان به فرمت و حجم عکس 3*4 باشد تا هنگام بارگذاری عکس روی سایت سازمان سنجش دچار مشکل نشوید. توجه: غیر از عکس 3*4 اسکن شده شما نیاز به هیچ فرم دیگری نداشته و برای ثبت نام کنکور هنر نیازی نیست چیز دیگری به جز شناسنامه و کارت ملی همراهتان باشد.
 4. وقتی کارهای گفته شده را انجام دادید می توانید به موقع و بدون مشکل ثبت نام کنکور هنر را انجام دهید. چند کد ضروری که به آن احتیاج خواهید داشت کد منطقه، کد استان،کد بخش های استان. کد عنوان دیپلم تجربی 11، سریال شناسنامه سری عدد و حروف که به صورت افقی درون شناسنامه شما درج شده است. و باید به نکته هم توجه نمایید که شما در حالت کلی داوطلب سهمیه مناطق محسوب می شوید مگر اینکه سهمیه ی خاصی داشته باشید.
 5. ثبت نام کنکور هنر را ترجیحاً با کمک مشاوران ثبت نام کنکور هنر انجام دهید. تا در زمان ثبت نام کنکور هنر نکته ای مغفول نماند و از نظرتان پنهان نماند.
 6. در انتهای ثبت نام کنکور تجربی و قبل از تأیید نهایی حتماً اطلاعات درج شده را با کمک مشاورثبت نام کنکور هنرچک نمایید. پس از دریافت شماره‌ی پیگیری و شماره‌ی پرونده، از صفحه تایید ثبت نام کنکور هنر پرینت بگیرید و فایل pdf آن را در جایی مطمئن ذخیره نمایید. سعی کنید چند نسخه پرینت شده تهیه نمایید تا درصورت گم کردن یکی از آنها مشکلی پیش نیاید.
 7. ترجیحاً روزهای اول ثبت نام کنکور هنر خود را انجام دهید تا به ترافیک حاصل از ثبت نام کنکور برخورد ننمایید. معمولاً اکثر داوطلبان زمان ثبت نام کنکور هنر خود را به روزهای آخر موکول می کنند که این باعث می شود که روزهای آخر ترافیک سایت سازمان سنجش بسیار بالا می رود.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور هنر

ثبت نام کنکور هنر در زمان يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ لغایت يكشنبه ۹۶/۱۱/۰۸ انجام می شود. مطابق سال های گذشته داوطلبان در این چند روز مهلت دارند تا بتوانند در کنکور هنر 98 ثبت نام نمایند. و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که در اسفند ماه امسال برای افرادی که از ثبت نام کنکور هنر جامانده اند زمان را تخصیص دهند. با این حال شدیدا توصیه می کنیم تا در زمان تعیین شده ثبت نام کنکور هنر خود را حتما انجام داده تا بروز مشکلات ناشی از عدم ثبت نام کنکور هنر پیشگیری نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور هنر 98 در یکی از روز های پنجشنبه و جمعه ۷ و ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

شرایط ثبت نام کنکور هنر

طبیعتا ثبت نام کنکور هنر نیز همانند هر کنکور دیگری مشمول شرایطی است که داوطلب کنکور سراسری باید آن شرایط را داشته باشند. شرایط داوطلبان به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شوند.

شرایط عمومی

 • داوطلب اعمالی برخلاف شئونات تحصیلی، شغلی و اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب هیچ دشمنی ای با نظام جمهوری اسلامی نداشته باشد.
 • داوطلب بایستی معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیانی الهی که در قانون اساسی تصریح شده است باشد.
 • عدم اعتیاد داوطلب به هرگونه مواد مخدر
 • داشتن سلامت جسمانی متناسب با رشته ی درخواستی
 • هر داوطلب بایستی در جلسه کنکور متناسب با دین خود واجبات را انجام داده و از محرمات بپرهیزد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط اختصاصی

 • کلیه افرادی که از سال 64 به بعد 2 بار در کنکور سراسری در سالهای مختلف شرکت کرده و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند دیگر حق شرکت در کنکور 97 را ندارند.
 • داوطلبی که در دوره ی روزانه در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می باشد دیگر نمی تواند در ثبت نام کنکور سراسری 97 شرکت نماید. تنها در صورتی می تواند شرکت نماید که تا 30 بهمن 96 از دانشگاه روزانه محل تحصیل خود انصراف دهد.
 • داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور 97 هستند بایستی مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدرک کاردانی داشته باشد. آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایند می توانند در ثبت نام کنکور 97 شرکت نمایند.
 • چنانچه داوطلبانی که در کنکور 96 در یکی از دانشگاه های غیر روزانه پذیرفته شده است می تواند بدون انصراف از دانشگاهی که تحصیل می کند در کنکور 97 شرکت نموده و پس از قبولی در کنکور از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
 • آن دسته از افرادی که مدرک کاردانی خود را در یکی از رشته های علوم پزشکی دارند و قصد دارند که در ثبت نام کنکور سراسری 97شرکت نمایند بایستی حتما تا تاریخ 31 شهریور ماه 97 جهت ورودی بهمن ماه و 30 بهمن 97 جهت ورود بهمن ماه طرح نیروی انسانی خود را به پایان برسانند.
 • همه ی دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور 97 را دارند و می خواهند از دانشگاه فعلیشان انصراف دهند بایستی فرم شماره 3 انصراف را تکمیل نمایند. همچنین تاریخ انصراف قطعی دانشجو بایستی قبل از 1 اسفند 96 باشد. در رابطه با شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه می توانید با مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس حاصل نمایید.
 • همچنین آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 97 را دارند حتما از شرایط معافیت تحصیلی باخبر شوند.
 • اگر آقایانی که قصد انصراف از دانشگاه فعلیشان را دارند و قبلا سابقه انصراف نداشته اند می توانند برای 1 سال از معافیت تحصیلی انصراف استفاده نمایند.
 • فارغ التحصیلان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در کنکور سراسری 97 شرکت نمایند


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی سازمان سنجش آموزش کشور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره درسی کنکور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور ریاضی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور هنر

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع ثبت نام کنکور زبان

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه سراسری

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه پیام نور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه آزاد اسلامی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه غیر انتفاعی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه فنی حرفه ای

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع معرفی دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی با موضوع مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی

تست روانشناسی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: