مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

همانگونه که پیدا کردن زن خوب و اهل زندگی برای یک مرد کار دشواری است. انتخاب مرد ایده آل نیز کار بسیار سختی است. البته همه مردها دوست دارند همسران خوبی باشند. اما گاهی اوقات خصوصیاتی دارند که در نگاه دیگران زیبا نیست. پس بهتر است خصوصیات مهم یک مرد ایده آل برای ازدواج را بدانید تا انتخاب خوبی در زندگی داشته باشید. مرد ایده آل 1

مرد ایده آل چه خصوصیاتی دارد؟

خوش اخلاق است

مهمترین خصوصیت مرد، اخلاق اوست. خوش اخلاق بودن مرد در زندگی باعث می شود بیشتر نقطه ضعف هایش را نادیده بگیرید. اما خوش زبان بودن را با خوش برخورد بوردنش اشتباه نگیرید. بعضی از مردان زبان چرب و نرمی دارند و در واقع به چیزی که نیستند وانمود می کنند. متاسفانه بعضی از مردان افسردگی حاد دارند. این افراد در زندگی زناشویی و در برخورد های بعدی خود را نشان می دهند.

روش احترام گذاشتن به زن را بلد است

ویژگی مهم دیگر مرد شخصیت اوست. این مرد در برخورد با خانم ها احترام را رعایت می کند. به صحبت ها و خواسته های شما احترام می گذارد. در برخورد با زنان سکوت می کند و سر خود را پایین می آورد. این فرد می داند که خانم ها در بیشتر جاها مقدم هستند و حق آن ها را رعایت می کند.

از لحاظ مالی مستقل است

ابتدا به مردان پیشنهاد می کنیم اگر استقلال مالی ندارند بهتر است فعلا ازدواج نکنند. مردان ایده آل سخت کوش و فعال بوده و از لحاظ اقتصادی موفق هستند. این مردان زمانی که قصد ازدواج دارند قبل از آن تمام امکانات را برای همسرشان فراهم می کنند. این مردان می دانند که همسر برای زندگی آینده خود برنامه ریزی کرده و امیدوار است. به امیدی وارد زندگی او شده است. پس بهتر است از لحاظ مالی به حدی رسیده باشد که بتواند یک زندگی را به راحتی اداره کند.

/// شماره های تماس ///

تکیه گاه شماست

بیشتر بانوان در زندگی مجردی دوست دارند زمانی که ازدواج می کنند به همسر خود تکیه کنند. مرد ایده آل تمام زنان مردی قوی است که همواره مراقب آنهاست و از آنها محافظت می کند. زنان دوست دارند تکیه گاه محکمی داشته باشند. اگر این تکیه گاه متزلزل شود و مرد ضعیف باشد قطعا زن امیدی به آینده با او نخواهد داشت. توصیه ما به شما این است این ویژگی را مورد توجه قرار دهید.

با این مرد خصوصیات مشترک دارید

ویژگی بعدی یک مرد ایده آل، ملاک ها و علایق مشترک است. همه ما در زندگی خود ایده ها و ملاک هایی در زندگی داریم. به عنوان مثال دوست داریم که همسر آینده مان قد و وزن خاصی داشته باشد.

با شما صادق است

صداقت یکی از بهترین خصوصیات مرد است. بیشتر مشکلات بین زن و شوهر ناشی از دروغ و دو رویی است. مرد ساده و بی آلایش و روراست آرزوی هر زنی است. البته انتظار این را نداشته باشید که در جلسه اول مرد تمام رازهایش را به شما بگوید اما اگر بداند شما همان کسی هستید که دوست دارد با او زندگی کند  با شما صادق خواهد بود.

نجیب است و اهل چشم چرانی نیست

مرد نجیب در واقع یک نعمت است. کسی که سرش به زندگی خودش است و از زندگی خود راضی است بدون شک می توانید با او پیر شوید. متاسفانه خیانت، امروزه یکی از اصلی ترین علت های جدا شدن زوجین است. خیانت در مردان دوبرابر زنان است و زندگی زنان زیادی از این جهت تباه شده است. مرد هیز و چشم چران را نمی توان اصلاح کرد. مگر اینکه جامعه و افراد آن اصلاح شوند. مرد ایده آل 3

شوخ طبع باشد

مرد اخمو و خیلی خشن در نگاه کسی زیبا نیست. مرد خشن زندگی را خشک و بیروح و بی انگیزه می کند. مرد در عین جذبه باید برای همسرش زندگی شادی ایجاد کند. شوخی های زن و شوهری که با رعایت احترام باشد روحیه زن را عوض خواهد کرد. سعی کنید در این مورد نیز با همسر آینده خود صحبت کنید.

او پدر خوبی است

مرد ایده آل به وظایفش را در زندگی می داند. بعضی از مردها به دلیل ذات خشن خود بچه دوست ندارند. اما مرد ایده آل کسی است که علاوه بر اینکه عاشق بچه است، پدر خوبی نیز هست. این مرد به همسر خود کمک می کند تا بچه را تربیت و بزرگ کند. گاهی شب ها بیدار می ماند تا همسرش کمی بخوابد. این مرد نهایت تلاشش را می کند تا بچه ای خوب و مودب تربیت کند.

شنونده خوبی است

مرد ایده آل در زندگی هوای همسر خود را دارد. سعی می کند هر روز که خسته از سر کار آمد با همسر خود راجب مسائل روزمره صحبت کند. این مرد شنونده خوبی است. هر وقت دلتان گرفت می توانید با او حرف بزنید. مرد ایده آل به خواسته شما احترام می گذارد و سنگ صبور خوبی برای شماست.

با خانواده ی شما مهربان است

روابط این مرد با خانواده شما به نحوی است که نه تنها او را تحسین می کنید بلکه خانواده شما نیز احترام خاصی برای او قائل هستند. این مرد روابط خوبی با پدر زن و مادرزنش دارد. در واقع پدر و مادر شما او را مانند پسر خود دوست دارند.

عاشق و رمانتیک است

مرد ایده آل عشقش را به شما ابراز می کند. شما وقتی ابراز احساسات واقعی او را می بینید به زندگی امیدوار می شوید. یک شاخه گل و کادوی کوچک می تواند کل خستگی یک زن را از تنش بیرون کند. یک مرد ایده آل بعد از خوردن غذا از شما بارها تشکر می کند و گاهی ظرف ها را می شوید. به همین سادگی. محبت کردن خرجی ندارد و پایه های زندگی را محکم تر خواهد کرد.

خسیس نیست

ولخرجی کردن را کسی نمی پسندد. به دلیل مشکلات اقتصادی همه سعی می کنیم تا آینده نگر باشیم. اما خساست نیز اصلا قابل توجیح نیست. یک مرد ایده آل علاوه بر اینکه نیازهای اقتصادی خانه را برطرف می کند گاهی شما را به رستوران می برد. برای شما کادو میگیرد. زمانی که چیزی حوس کردید برایتان فراهم می کند. زمانی که به خانه پدر و مادرتان می رود دستش پر است. نیازهای بچه هایش را فراهم می کند.

خصوصیات دیگر

  • باهوش و تیزبین است.
  • توانایی عذرخواهی دارد.
  • آشپزی بلد است.
  • متفاوت و منحصر به فرد است.
  • با استقلال شما مشکلی ندارد.
  • رفیق خوبی برای شماست.
  • مهربان است.
  • خوش سفر است.
  • دوست دارد همه جا با شما باشد.
  • اهل خیانت نیست.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «خصوصیت مرد ایده آل برای ازدواج چیست؟» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: