مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

دوران پس از ازدواج معمولاً دارای سه مرحله هستند: مرحله ماه عسل، یعنی دوره شیفتگی و انتظارات بالا. در مرحله بعد خارج شدن از توهم و سازگاری دو جانبه به وجود می آید. مرحله سوم پذیرش و عشق بالغ گونه است.

اثرات تربیت کودکی بر دوران پس از ازدواج

موقعی که کودک بودید،  در مورد خانواده کامل رویاهایی داشتید. که یک خانواده خوب باید چنان باشد و چنان نباشد. اگر در دوران کودکی نسبت به شما بد رفتاری و بی توجهی شده باشد در ذهن خود اشتباهات والدین خود را رد می کنید و در مورد رابطه ای کاملا متفاوت رویا پردازی می کنید. رویاهایی که در آن شما در محیطی سالم پرورش یافته هستید، همسرتان به شما توجه می کند، به مرزهای شما احترام می گذارد و مراقب شما است.

اگر در دوران کودکی والدین و اطرافیان به شما توجه کافی داشته و از شما مراقبت کرده اند، ارزش های  والدین خود را درونی می کنید و بر اساس ویژه گی های روابط آن ها، رابطه خود را مدل سازی می کنید. در این حالت در مورد رابطه مشابهی رویا پردازی می کنید که در آن به موفقیت های والدین خود می رسید و یا از آن ها پیشی می گیرید.

رفتارها در دوران پس از ازدواج

فیلم ها و تجربیات مربوط به روابط اولیه نیز بر دیدگاه شما از روابط عاشقانه ی کامل تاثیر می گذارند که به این ترتیب فردی را به عنوان فرد مورد علاقه خود، یک زن مناسب یا یک مرد ایده آل تجسم می کنید.

مرحله اول دوران پس از ازدواج

تجربه مشاوران خانواده نشان داده است که در ابتدای رابطه، اغلب این انتظارات ایده آلی برآورده می شوند. در مرحله عاشقانه، هر دو فرد می خواهند برای همدیگر دلپذیر باشند. تمایل دارند امیال یکدیگر را برآورده سازند و می توانند به آسانی آزردگی ها و اختلافات جزئی  نظرات خود را نادیده بگیرند. در این مرحله؛ عشق، سختی ها و موانع موجود در مسیر را هموار می کند و دوره های ماه عسلی تا مدتی در این جاده صاف شده توسط عشق پیش می رود. و مصداقی می شوند برای ضرب المثل: "از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن".

مرحله دوم دوران پس از ازدواج

برخی از نیاز های شما همچنان بر آورده می شوند و برخی دیگر برآورده نمی شوند. اما سازگار می شوید و می پذیرید که زندگی همیشه مطابق انتظارات شما نخواهد بود. مشکل از آن جا آغاز می شود که همسرتان برخی از انتظارات مهم شما را برآورده نمی سازد و شما نمی توانید خود را با این اوضاع سازگار کنید. موقعی که این حالت رخ می دهد، انتظارات شما به صورت قواعد نانوشته و ناگفته ای می شوند که دیکته می کنند یک رابطه چگونه باید باشد و یک همسر عاشق چگونه باید رفتار کند.

مرحله سوم دوران پس از ازدواج

از طریق بررسی  وضعیت هایی که به طور مرتب منجر به بروز مشکلات می شوند و نیز شناسایی قواعد ناگفته می توانید از بروز مشکلات جلوگیری کنید. بعد از شناسایی قواعد ناگفته می توانید معنای نمادین آن ها را نقض کنید. این کار به شما امکان می دهد قاعده را به شکل تقاضایی جرأت مندانه و متناسب با وضعیت بیان کنید.

شما می‌توانید مشکلات خود را با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در میان بگذارید و با راهکارهای عملی و کاربردی را برای یک زندگی خوب آشنا شوید. پس کافی است که تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.


برای آگاهی از خدمات مشاوره خیانت تلفنی صدای رهیاب اینجا کلیک کنید.


جهت استفاده از خدمات مشاوره زندگی مشترک تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

دوران پس از ازدواج,مشخصات مرکز مشاوره روانشناسی خوب,مرکز مشاوره روانشناسی,مرکز مشاوره روانشناسی حضوری,مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی,مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین,مرکز مشاوره روانشناسی خارج از کشور,معیارهای مرکز مشاوره روانشناسی خوب,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره روانشناسی حضوری,مشاوره روانشناسی تهران,مرکز روانشناسی تهران,مرکز روانشناسی تلفنی,مرکز مشاوره روانشناسی تهران,مرکز مشاوره,مرکز روانشناسی حضوری,مرکز روانشناسی قلهک,مشاوره روانشناسی قلهک,مشاوره روانشناسی صدای رهیاب,مرکز مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب

هموطنان عزیز می توانند در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما در تماس باشند. جهت تماس با مرکز مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ را بدون پیش شماره  و تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره طلاق تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره زناشویی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره خیانت تلفنی

مشاوره زندگی مشترک نلفنی

مشاوره زنان تلفنی

مشاوره بارداری تلفنی

مشاوره جوان تلفنی

مشاوره نوجوان تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره نوزاد تلفنی


خیانت,جبران خیانت,جلوگیری از خیانت,مشاوره خیانت,درمان آسیب‌های خیانت,مشاوره خیانت تلفنی  برای مشاوره خانواده می توانید تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

هم چنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام صدای رهیاب، به صورت روزانه اطلاعات مفید و کاربردی روانشناسی و خانواده را دریافت کنید.

خیانت,جبران خیانت,جلوگیری از خیانت,مشاوره خیانت,درمان آسیب‌های خیانت,مشاوره خیانت تلفنی  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «مراحل سه گانه دوران پس از ازدواج» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: