مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

گاهی اوقات برای آن که زوجین به یک رابطه جنسی خوب برسند، نیاز به مشاوره یا درمان دارند. ولی گاهی اوقات نیز زوجین از شرایط و مهارت‌های کافی برای تجربه کردن یک رابطه جنسی خوب برخوردار هستند. این زوج‌ها تنها با به کار بستن دانسته‌هایشان، می‌توانند بیش از پیش از زندگیشان لذت ببرند. داشتن یک رابطه جنسی خوب، مخصوصاً تاثیر فوق العاده‌ای بر مردان می‌گذارد و فشارهای روزانه زندگی را کاهش می‌دهد.

تاثیر رابطه جنسی خوب بر مردان

اگر زن و شوهر یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنند، هرگونه رنجش و خشمی که در مردان ایجاد شده است به آسانی از دلشان پاک می‌شود. و زن و مرد کدورت‌ها را دور ریخته می‌ریزند. برای حل مشکلات و ناراحتی‌های روزمره مردان، هیچ درمانی بهتر از یک رابطه جنسی خوب نیست. در جریان زندگی، رابطه جنسی خوب برای مردان نقش حمایت کننده و محافظت کننده را ایفاء می‌کند.

/// شماره های تماس ///

سکس و رابطه جنسی خوب به صورت سحر آمیزی باعث دوام شعله‌های عشق می‌شود. و زندگی مشترک را سرشار از احساس می‌کند. بدون تجربه کردن رابطه جنسی منظم، ممکن است گرمای عشق در مردان فروکش کند و رابطه گرم و صمیمی آنها با همسرشان از بین برود. در واقع مردان بیشتر به هنگام رابطه جنسی، به همسرشان ابراز علاقه و محبت می‌کنند. و رابطه جنسی وسیله مناسبی برای ابراز عشق و دوست داشتن است.

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: تاثیر روابط زناشویی بر زندگی مشترک

البته منظور از رابطه جنسی در اینجا رابطه‌ای است که به نیازهای هر دو طرف در آن توجه شود. و نه این که فقط مرد به خواسته جنسی خود برسد و زن را از یاد ببرد. چرا که مسلما داشتن یک رابطه جنسی خوب برای زن هم به اندازه مرد باعث رضایت می‌گردد.

نقش رابطه جنسی خوب در زنده نگه داشتن و تقویت عشق

مردان مایلند که همسری خوب، عاقل و تندرست داشته باشند. که از  نظر سلیقه، فکر و فرهنگ نیز با آنها همخوان باشد. تا بدین وسیله بتوانند با ایشان به خوبی ارتباط برقرار کرده و با او خوشبختی را تجربه کنند. ولی آنها نمی‌خواهند که این شرایط مطلوب، فقط در آغاز زندگی باشد. بلکه آنها خواستار تداوم آن هستند. بدون وجود یک رابطه جنسی خوب عیب‌های کوچک زن در چشم مرد کم‌کم بزرگ و بزرگتر می‌شوند.

رابطه جنسی خوب

بر خلاف یک زن که نیاز به صحبت  کردن درباره احساسات و عواطف دارد و با صحبت درباره آنها بیشتر عشق را احساس می‌کند، یک مرد عشق را بیشتر به واسطه رابطه جنسی خوب احساس می‌کند. با این حال گاهی دیده می‌شود که علی‌رعم میل زن و مرد به داشتن رابطه جنسی خوب، آنها در این مسیر ناکام می‌مانند. یکی از دلایل اصلی این ناکامی داشتن اختلالات و کژکاری های جنسی است که بایستی از طریق مراجعه به مشاوره درمان شود.

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: علت‌های زیستی کژکاری های جنسی

تاثیر رابطه جنسی خوب بر زنان

در همان حال که مهر و محبت در شکل دهی رابطه و ایجاد و دست یابی به رابطه جنسی خوب ضروری است، اما اگر یک زن نیز در طی یک ارتباط زناشویی، یک رابطه جنسی خوب را تجربه نکند، زیر فشار و سنگینی مسئولیت‌های یک زندگیِ خالی از عشق، تبدیل به جسمی بی‌احساس می‌شود. آری، زنان جسم، نَفس، هوس، لذت و تمایلات جنسی‌شان را از یاد می‌برند. بدون وجود یک حمایت عاطفی، عاشقانه و محبت آمیز از جانب همسر، آنان فراموش خواهند کرد که حق دارند متعلق به خود باشند. و به خودشان، نیازها و خواسته‌هایشان برسند. و این برعهده مردان است که این حمایت عاطفی، جسمی و جنسی را برایشان فراهم آورند. مطمئناً کمک گرفتن از یک متخصص در این زمینه می تواند راهکارهای موثری را در اختیار افرادی که در این زمینه نیاز به کمک دارند بگذارد.

یک پیشنهاد مناسب برای داشتن یک رابطه جنسی خوب

اگر شما نیز در روابط زناشویی خود با با مشکل رو به رو هستید، قبل از این که بخواهید تصمیم اشتباهی بگیرید و یا مسیر اشتباهی را برای داشتن یک رابطه جنسی خوب طی کنید، حتما با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید. اگر پیدا کردن مشاور خوب و رفت و آمدهای وقتگیر، اذیتتان می‌کند، یا نیاز فوری به مشاوره دارید، کافی است فقط تلفن خود را بردارید، و بدون نیاز به مراجعه حضوری، و تنها با یک تماس از مشاوران و روانشناسان تهران در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوید.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «رابطه جنسی خوب داروی اختلافات زناشویی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: