مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
تماس اضطراری:09905017122
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

تشخیص علت به وجود آمدن بی میلی جنسی با پزشک طب سنتی است. از نظر مشاوران جنسی، چنانچه بی میلی جنسی ناشی از سردمزاجی باشد، استفاده از غذاهایی که طبع گرم دارند برای تقویت جنسی مفید خواهد بود. مشاوران جنسی توصیه می کنند استفاده از مغز فندق، پسته، گردو، بادام، چلغوزه (تخم صنوبر) و میوه هایی مثل موز، آناناس، انگور و انجیر می تواند در رفع بی میلی جنسی مفید باشد.

توصیه مشاوران جنسی برای افزایش میل جنسی با طب سنتی و خوراکی ها

مشاوران جنسی برای افزایش میل جنسی و رفع سرد مزاجی و به دنبال آن بی میلی جنسی مردان و زنان طب سنتی را پیشنهاد می دهند. در ادامه راههای مشاوران جنسی برای رفع بی میلی جنسی با طب سنتی و خوراکی هایی که میل جنسی را افزایش می دهند را شرح خواهیم داد.

افزایش میل جنسی زنان با پنج انگشت

براساس توصیه مشاوران جنسی یکی از داروهای گیاهی که در زنان باعث افزایش قوای جنسی، جلوگیری از بی میلی جنسی و سردمزاجی می شود، قطره ویتاگنوس (Vitaxnus) است که به شکل قرص هم ارائه شده است. این دارو از گیاه پنج انگشت (Vitex agnus – castus) تهیه شده و به صورت قطره یا قرص مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو در درمان سردمزاجی و بی میلی جنسی زنان از مصرف بالایی برخوردار است. آثار مهم این قرص و قطره پنج انگشت رفع اختلالات قاعدگی، رفع اختلال های یائسگی، مؤثر در کیست های رحم و تخمدان، مؤثر در فیبروم، جلوگیری از تنبلی تخمدان، مؤثر در بعضی ناباروری ها، مؤثر در رفع آکنه و جوش صورت خانم ها و انواع دیگر مشکل های زنان است که مربوط به اختلال های هورمونی است.

بی میلی جنسی

میوه های و سبزیجات افزایش میل جنسی

مشاوران جنسی مصرف سبزی هایی چون تره، پیاز و شاهی را برای افراد دارای بی میلی جنسی توصیه می کنند. مطالعات مشاوران جنسی نشان می دهد که استفاده از گوشت گوسفند، میگو، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود) برای رفع بی میلی ناشی از سردی مزاج بسیار مؤثر است. همچنین مشاوران جنسی خوردن تخم مرغ عسلی را به صورتی که سفیده آن کاملا پخته و زرده به حالت نیم بند باشد برای این رفع بی میلی جنسی مفید می دانند. مشاورهای جنسی روغن فندق را برای تقویت نیروی شهوانی مؤثر می دانند.

نویسنده: بهزاد متین فر

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «بی میلی جنسی - راهکارهای رفع آن» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال اینجا کلیک نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی