مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
خرید بسته مشاوره تلفنی تا 60% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(4 رای)

تشخیص علت به وجود آمدن بی میلی جنسی با پزشک طب سنتی است. از نظر مشاوران جنسی، چنانچه بی میلی جنسی ناشی از سردمزاجی باشد، استفاده از غذاهایی که طبع گرم دارند برای تقویت جنسی مفید خواهد بود. مشاوران جنسی توصیه می کنند استفاده از مغز فندق، پسته، گردو، بادام، چلغوزه (تخم صنوبر) و میوه هایی مثل موز، آناناس، انگور و انجیر می تواند در رفع بی میلی جنسی مفید باشد.

توصیه مشاوران جنسی برای افزایش میل جنسی با طب سنتی و خوراکی ها

مشاوران جنسی برای افزایش میل جنسی و رفع سرد مزاجی و به دنبال آن بی میلی جنسی مردان و زنان طب سنتی را پیشنهاد می دهند. در ادامه راههای مشاوران جنسی برای رفع بی میلی جنسی با طب سنتی و خوراکی هایی که میل جنسی را افزایش می دهند را شرح خواهیم داد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

افزایش میل جنسی زنان با پنج انگشت

براساس توصیه مشاوران جنسی یکی از داروهای گیاهی که در زنان باعث افزایش قوای جنسی، جلوگیری از بی میلی جنسی و سردمزاجی می شود، قطره ویتاگنوس (Vitaxnus) است که به شکل قرص هم ارائه شده است. این دارو از گیاه پنج انگشت (Vitex agnus – castus) تهیه شده و به صورت قطره یا قرص مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو در درمان سردمزاجی و بی میلی جنسی زنان از مصرف بالایی برخوردار است. آثار مهم این قرص و قطره پنج انگشت رفع اختلالات قاعدگی، رفع اختلال های یائسگی، مؤثر در کیست های رحم و تخمدان، مؤثر در فیبروم، جلوگیری از تنبلی تخمدان، مؤثر در بعضی ناباروری ها، مؤثر در رفع آکنه و جوش صورت خانم ها و انواع دیگر مشکل های زنان است که مربوط به اختلال های هورمونی است

میوه های و سبزیجات افزایش میل جنسی

مشاوران جنسی مصرف سبزی هایی چون تره، پیاز و شاهی را برای افراد دارای بی میلی جنسی توصیه می کنند. مطالعات مشاوران جنسی نشان می دهد که استفاده از گوشت گوسفند، میگو، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود) برای رفع بی میلی ناشی از سردی مزاج بسیار مؤثر است. همچنین مشاوران جنسی خوردن تخم مرغ عسلی را به صورتی که سفیده آن کاملا پخته و زرده به حالت نیم بند باشد برای این رفع بی میلی جنسی مفید می دانند. مشاورهای جنسی روغن فندق را برای تقویت نیروی شهوانی مؤثر می دانند.

بهزاد متین فر - مشاور روانشناس مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


تصویر ذهنی, مشاوره تلفنی,روانشناسی,مشاوره روانشناسی,چاقی,لاغری,مشاوره,روانشناسی,,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  برای مشاوره جنسی می توانید تلفنی با مشاوران  مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

تصویر ذهنی, مشاوره تلفنی,روانشناسی,مشاوره روانشناسی,چاقی,لاغری,مشاوره,روانشناسی,,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

تصویر ذهنی, مشاوره تلفنی,روانشناسی,مشاوره روانشناسی,چاقی,لاغری,مشاوره,روانشناسی,,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. - صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «بی میلی جنسی - راهکارهای رفع آن» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن صدای بوق اشغال از بسته های تخفیفی با امکان تماس 30 خط همزمان استفاده فرمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی