مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

ثبت نام بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران زیر نظر ارگان وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - بلوار کشاورز-خیابان عبداله زاده-نبش کوچه افشار-پلاک 21 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران ورودی بهمن ماه

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای امور گمرکی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت بازاریابی بیمه
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه - بیمه اشخاص
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه - بیمه اموال
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاریسازی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران ورودی بهمن ماه

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران 176   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا در یکی از واحدهای تولیدی، خدماتی، صنعتی، اعم از دولتی یا غیردولتی که به نحوی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و یا در سایر بخشهای دولتی و خصوصی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

امکانات دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران

 • دانشگاه رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران در استان تهران، تهران - بلوار کشاورز-خیابان عبداله زاده-نبش کوچه افشار-پلاک 21 واقع است.
 • شماره تماس: 021-8695

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور رکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: