مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)

شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح ذیل بوده و برادران از لحاظ مقررات وظیفه عمومی منعی نداشته باشند.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی

الف) اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان مصرح (کلیمی، مسیحی، زرتشتی) در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

ب) نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران.

توضیح:

مصادیق عناد شامل: (۱) مبارزه مسلحانه با نظام جمهوری اسلامی ایران، (۲) داشتن وابستگی تشکیلاتی به گروهکهای محارب،. (۳) پرداخت کمک مالی به گروهکهای محارب یا هواداری تشکیلاتی از گروهکها و یا داشتن عضویت در آنها، (۴) تبلیغ ماتریالیسم و ادیان ساختگی.

ج) عدم احراز فساد اخلاقی. توضیح: مصادیق فساد اخلاقی شامل اعتیاد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا میباشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

تذکر مهم:

احراز شرایط عمومی داوطلبان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی به صورت استعلام می باشد. که به عهده مراجع قانونی می باشد. و تحقیق از همسایگان و محل سکونت به کلی ممنوع می باشد.

د) برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته یا رشته های انتخابی.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی

الف) داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسط و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ 31/06/1397 اخذ شود. و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم).

تبصره ۱:

دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و همچنین. آن دسته از داوطلبان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی مذکور که حداکثر تا 31/06/1397 در مقطع کاردانی (فوق دیپلم) فارغ التحصیل می شوند،. حق ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و شرکت در این مرحله را خواهند داشت.

تبصره ۲:

فارغ التحصیلان دوره کاردانی رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی به شرطی می توانند. در این مرحله شرکت کنند که خدمات قانونی مقرر را تا تاریخ 31/06/1397 به پایان برسانند. بدیهی است این قبیل از فارغ التحصیلان در صورت موفقیت، به هنگام ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در رشته قبولی باید گواهی پایان طرح نیروی انسانی را ارائه کنند.

تبصرہ ۳:

فارغ التحصيلان دوره کاردانی رشته های تحصیلی گروههای آموزشی غیرپزشکی حداکثر تا 31/06/1397 به شرطی می توانند. در این مرحله شرکت و ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی کنند که تعهدات و خدمات قانونی را انجام داده باشند.

ب) دانشجوی انصرافی چنانچه واجد دیگر شرایط مندرج در این دفترچه باشد،. حق ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و شرکت در این مرحله را دارد.

تبصره:

دانشجویان محروم از تحصیل آموزشی، موضوع موارد مرتبط در آیین نامه آموزشی و همچنین دانشجویان دوره کارشناسی که مدرک معادل کاردانی (اعم از کاردانی عمومی و یا کاردانی) را اخذ نموده اند.، نیز مانند مقررات مربوط به دانشجویان انصرافی پس از تسویه حساب کامل با مؤسسه ذیربط و همچنین اداره کل امور دانشجویان داخل و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه. (برای برادران) حق ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی داشته و محدودیتی در انتخاب رشته ندارند. بدیهی است این دسته از داوطلبان می توانند کلیه تعهدات مربوط را پس از اتمام تحصیلات خود به صورت یکجا به انجام برسانند.

ج) دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه.)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند،. میتوانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و شرکت کنند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در رشته قبولی جدید، لازم می باشد. از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه کنند. لازم به توضیح می باشد که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

تبصره:

دانشجویان دوره های غیر روزانه فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،. برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و انتخاب رشته در این مرحله لازم می باشد. شرایط مندرج در بند سه (۳) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی را داشته باشند.

برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,ثبت نام کنکور 97,دانشگاه انسانی,داوطلب کنکور سراسری انسانی,داوطلب کنکور انسانی,رشته های دانشگاهی انسانی,رشته انسانی,کنکور 97,کنکور 97 انسانی,کنکور سراسری,کنکور سراسری 97,گروه آزمایشی انسانی,گروه انس</p>

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی - مشاوره ثبت نام تحصیلی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: