مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.   اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت، معدن و تجارت در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران زیر نظر ارگان وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - میدان انقلاب- کارگر شمالی - بعد از چهار راه فرصت-نرسیده به خیابان نصرت -نبش کوچه بهروزی-پلاک 1100 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای آشپزی
 • کاردانی حرفه ای هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای آشپزی
 • کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - بهرهوری واحدهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - سرپرستی تشکلهای صنفی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای آشپزی - آشپزی ملل
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران 176   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا در یکی از واحدهای تولیدی، خدماتی، صنعتی، اعم از دولتی یا غیردولتی که به نحوی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و یا در سایر بخشهای دولتی و خصوصی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

امکانات دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران

 • دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران در استان تهران، تهران - میدان انقلاب- کارگر شمالی - بعد از چهار راه فرصت-نرسیده به خیابان نصرت -نبش کوچه بهروزی-پلاک 1100 واقع است.
 • شماره تماس: 021-66900690

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
Emas
پاسخ به این نظر
11:15 - 23 مرداد 98

سلام، این دانشکده چرا هیچ سایتی، ادرس تلگرام یا اینستاگرام، عکس نداره؟ چطور باید درموردش تحقیق کرد!

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: