مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره02122916115
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(31 رای)

به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند.

در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرزرا به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بنا به تقاضایموسسه آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر در استان البرز تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز زیر نظر ارگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز می باشد.

برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

/// شماره های تماس ///

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، واقع در استان البرز به آدرس کرج - عظیمیه- میدان اسبی- خیابان اقاقیا- کوچه یاس غربی– پلاک 1 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرزدر رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای دوخت های سنتی ایران
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
 • کاردانی حرفه ای انیمیشن
 • کاردانی حرفه ای بازیگری
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای سینما - فیلم سازی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لباس
 • کاردانی حرفه ای گریم
 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای موسیقی - نوازندگی ساز ایرانی
 • کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - عکاسی

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - گرافیک

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای انیمیشن - کارگردانی
 • کارشناسی حرفه ای بازیگری
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی - الکترونیک
 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی - امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای سینما - کارگردانی
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک - لباس اجتماعی و مشاغل
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی - مد و پوشاک
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - پوستر و نشانه
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای موسیقی - نوازندگی ساز ایرانی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز رشته ای را انتخاب کند که با زمینه کاری او مرتبط باشد.

هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز 212 می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال (کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز شاغل به فردی اطلاق می گردد که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا یکی از زیرمجموعه های تابعه آن اعم از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ها، نهاد ها، موسسات، آموزشگاه ها، واحدها، کانون ها، مراکز و انجم نها و یا در سایر موسسات فرهنگی و هنری نهادها، سازمان ها و ارگان های دولتی و یا مراکز فرهنگی و هنری مشمول بیمه تامین اجتماعی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز 1- کلاس های رشته های کاردانی حرفه ای سینما فیلم سازی، گریم، طراحی لباس، معماری معماری داخلی، هنرهای تجسمی عکاسی، هنرهای تجسمی گرافیک، انیمیشن عمدتا در روزهای آغازین هفته و در نوبت صبح برگزار می شود. 2- در حدامکان نسبت به برنامه ریزی درسی در روزهای پنجشنبه و جمعه برای رشته هایی که درصد شاغلین آن زیاد باشد اقدام خواهد شد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

آدرس دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

دانشگاه علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در استان البرز، کرج - عظیمیه- میدان اسبی- خیابان اقاقیا- کوچه یاس غربی– پلاک 1 واقع است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 02122916114 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: