مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی مهارت در استان چهارمحال و بختیاری تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد زیر نظر ارگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد ، واقع در استان چهارمحال و بختیاری به آدرس شهرکرد - جاده اصفهان- شهرک صنعتی شهرکرد - بلواررهبر(ورودی فاز 3) - نبش میدان علم وصنعت است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای صنایع دستی - مصنوعات چوبی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی فنی صنایع چوب - تولید مبلمان
 • کاردانی فنی نرم افزار - برنامه سازی کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی فنی نرم افزار - برنامه سازی کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای طراحی مبلمان
 • کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک - لباس مجلسی و خانگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد ورودی بهمن ماه

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد 103   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا سایر سازمانهای تابعه این وزارتخانه اعم از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازمان تامین اجتماعی، بانک توسعه تعاون، موسسه کار و تامین اجتماعی، صندوق ضمانت سرمایهگذاری تعاون، سازمان بیمه سلامت ایران، صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، صندوق کارآفرینی امید، صندوق بازنشستگی کشور و نیز تعاونیها، اتحادیه های تعاون و اتاقهای تعاون در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

امکانات دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: دارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد

 • دانشگاه علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد - جاده اصفهان- شهرک صنعتی شهرکرد - بلواررهبر(ورودی فاز 3) - نبش میدان علم وصنعت واقع است.
 • شماره تماس: 038-32226490

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی
پاسخ به این نظر
17:19 - 4 اردیبهشت 98

من خودم میخوام به واسطه ی فروشگاه اینترنتی صنایع دستی که دارم برم رشته ی صنایع دستی و تا عمر دارم بخونمش. مرسی از معرفی رشته های صنایع دستی. تشکررررررررر

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: