مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران): به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) بنا به تقاضای  شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) زیر نظر ارگان موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - فلکه دوم صادقیه- بلوار اشرفی اصفهانی- نرسیده به پل همت- خیابان قموشی (پارک)- شهرک همای جنوبی- خیابان عربشاهی- کوچه سوده- مجتمع پیشتازان آئین زندگی است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای اصلاح و تربیت
 • کاردانی حرفه ای امور تعاون
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان با نیازهای ویژه
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کمتوان ذهنی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کمشنوا و ناشنوا
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک
 • کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی
 • کاردانی حرفه ای کودکیاری
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی - اورژانس اجتماعی
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی - مددکاری خانواده
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی - مراقبت سالمندان

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای امور تعاون
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی خانه کودک و نوجوان
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کمتوان ذهنی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک
 • کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی
 • کاردانی حرفه ای کودکیاری
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی - مددکاری خانواده
 • کاردانی حرفه ای مشارکتهای مردمی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی - پیشگیری از اعتیاد
 • کارشناسی حرفه ای اصلاح و تربیت
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی - خانواده
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی - مراکز اورژانس اجتماعی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت رفاه اجتماعی
 • کارشناسی حرفه ای مربی هنر کودک

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی - پیشگیری از اعتیاد
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
 • کارشناسی حرفه ای توانبخشی افراد کمتوان ذهنی
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی - خانواده
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) 115   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمانهای وابسته به آن، ادارات کل سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانی و مراکز دولتی و غیردولتی تحت نظارت آنها و یا در دستگاههای اجرایی دولتی در حرفه منطبق با رشته انتخابی به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

شرایط اختصاصی: 1- کلاسهای شاغلین در حد امکان بعدازظهرها و روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد. 2- برای پذیرفته شدگان جانباز و معلول امکانات ویژه از قبیل آسانسور درنظر گرفته شده است. 3- ارایه تسهیلات مالی به پذیرفته شدگان الف) کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ب) کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ج( کارکنان سازمان بهزیستی، د) افرادی که اعضا خانواده درجه یک آنها تحت پوشش سازمان بهزیستی باشد، ه) افرادی که تحت پوشش کمیته امداد باشند.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران) در استان تهران، تهران - فلکه دوم صادقیه- بلوار اشرفی اصفهانی- نرسیده به پل همت- خیابان قموشی (پارک)- شهرک همای جنوبی- خیابان عربشاهی- کوچه سوده- مجتمع پیشتازان آئین زندگی واقع است.
 • شماره تماس: 021-44235121

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی (تهران)» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: