مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه بنا به تقاضای  شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه زیر نظر ارگان وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - سعدی جنوبی- بعد از منوچهری مقابل بانک ملی- کوچه دیبا بعد از تقاطع خیابان صف (باغ سپهسالار)- کوچه آزادیخواه - پلاک 92 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - لجستیک و زنجیره تامین
 • کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی
 • کاردانی فنی لجستیک و تامین قطعات خودرو
 • کاردانی فنی مکانیک - تعمیرات ماشین آلات صنعتی
 • کاردانی فنی مکانیک - ماشین افزار
 • کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - لجستیک و زنجیره تامین
 • کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی
 • کاردانی فنی لجستیک و تامین قطعات خودرو
 • کاردانی فنی مکانیک - تعمیرات ماشین آلات صنعتی
 • کاردانی فنی مکانیک - ماشین افزار
 • کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری بازرسی جوش
 • مهندسی فناوری جوش
 • مهندسی فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری بازرسی جوش
 • مهندسی فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه 176 می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا در یکی از واحدهای تولیدی، خدماتی، صنعتی، اعم از دولتی یا غیردولتی که به نحوی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و یا در سایر بخشهای دولتی و خصوصی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

شرایط اختصاصی: 1- کلاسها در روزهای پنجشنبه و جمعه و عصرها در ایام هفته برگزار میگردد که در صورت تمایل و به حد نصاب رسیدن دانشجویان صبحها نیز برگزار میگردد. 2- امکان گذراندن کارآموزی دانشجویان در واحدهای تولیدی این مرکز میسر میباشد. 3- دانشجویان غیربومی در صورت نیاز به استفاده از خوابگاه با همکاری و راهنمایی مرکز میتوانند از خوابگاه های بخش خصوصی که مختص این قبیل مراکز میباشند استفاده نمایند. 4- در هر نیمسال تحصیلی به دانشجویان ممتاز %10 تخفیف شهریه داده خواهد شد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه در استان تهران، تهران - سعدی جنوبی- بعد از منوچهری مقابل بانک ملی- کوچه دیبا بعد از تقاطع خیابان صف (باغ سپهسالار)- کوچه آزادیخواه - پلاک 92 واقع است.
 • شماره تماس: 021-33954519

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: