مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند.

به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند.

از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بنا به تقاضای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در استان البرز تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج زیر نظر ارگان جهاد دانشگاهی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در جهاد دانشگاهی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

/// شماره های تماس ///

همان گونه که در دفترچه نام نویسی آمده است، دانشکده علمی کاربردی در هر دو برهه زمانی در 4 تیم صنعت، کشاورزی و سرویس ها اجتماعی و فرهنگ وتمدن و هنر ارائه شدهاست. تمامی پروسه نام نویسی سوای امتحان کالج علمی کاربردی مجاهدت دانشگاهی کرج مهر ۹۸ بطور اینترنتی و از روش تارنما سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل اجرا میباشد و نکته حائز اهمیت این میباشد که درخواست کنندگان محل ورود بهمن در سال پیشین بعد از مشاهده لیست حرفه های کالج علمی کاربردی از وب سایت نام برده بقیه روند نام نویسی را به طور حضوری و در واحد دانشگاهی مد حیث انجام دادند. البته طریق نام نویسی متقاضی ها محل ورود بهمن 98 بعد از تکثیر اطلاعیه سازمان سنجش مشخص و معلوم می شود.

بعد از اتمام مهلت نام نویسی موعد اعلام نتیجه ها سوای کنکور دانش گاه علمی کاربردی 98 میباشد که داوطلبان با مراجعه به وب سایت سنجش می توانند نتیجه ها خویش را مشاهده کنند. داوطلبانی که در این نام نویسی پذیرش گردیده اند جهت نام نویسی آخری باید به دانشگاه محل قبولی خویش مراجعه نمایند همینطور بخشی از فرایند نام نویسی پایانی در سامانه هم نوا انجام می گردد که پست الکرونیکی وب سایت هم موزیک دانش گاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir هست و پذیرفته شدگان میتوانند جهت کامل شدن فرآیند نام نویسی خویش نوشته علمی طریق ورود به سامانه هم آهنگ دانشکده علمی کاربردی را مطالعه کنند. پذیرفته شدگان دانشکده علمی کاربردی مجاهدت دانشگاهی کرج بایستی به نشانی کرج - میدان نبوت - بلوار ملاصدرا - نبش خیابان شهید ساوجی مراجعه نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج، واقع در استان البرز به آدرس کرج - ساختمان شماره 1: عظیمیه- بالاتر از میدان طالقانی- خیابان طالقانی شمالی- خیابان میخک- ضلع شمالی ساختمان آموزش و پرورش ناحیه 1 کرج ساختمان شماره 2: فردیس- نرسیده به فلکه دوم- خیابان 13 غربی جدید- پلاک 37 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امور بورس
 • کاردانی حرفه ای سینما - تصویر برداری
 • کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - عکاسی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - نقاشی
 • کاردانی فنی بازی سازی رایانه ای
 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی معماری - معماری روستایی
 • کاردانی فنی نرم افزار - برنامه سازی کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای امور بورس
 • کاردانی حرفه ای انیمیشن
 • کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - عکاسی
 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری
 • کاردانی فنی نرم افزار - برنامه سازی کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای سینما - تصویربرداری
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی - تبلیغات
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - گرافیک تزیینی و محیطی
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - تصویرسازی
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • کارشناسی حرفه ای نقاشی - نقاشی
 • مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت اطلاعات
 • مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک
 • مهندسی فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای عکاسی - تبلیغات
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - گرافیک تزیینی و محیطی
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • مهندسی فناوری اطلاعات - طراحی صفحات وب
 • مهندسی فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند.

از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج رشته ای را انتخاب کند که با زمینه کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج 214 می باشد.

اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال (کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج شاغل به فردی اطلاق می گردد که در جهاد دانشگاهی و یا در زیرمجموعه های تابعه آن و یا سایر دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به دانشجویات ممتاز با رتبه اول تا سوم به ترتیب 30%، 20% و 10% تخفیف شهریه در نیم سال های اول، دوم و سوم (با رعایت شرط اخذ حداقل 15 واحد) تعلق می گیرد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

آدرس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

 • دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در استان البرز، کرج - ساختمان شماره 1: عظیمیه- بالاتر از میدان طالقانی- خیابان طالقانی شمالی- خیابان میخک- ضلع شمالی ساختمان آموزش و پرورش ناحیه 1 کرج ساختمان شماره 2: فردیس- نرسیده به فلکه دوم- خیابان 13 غربی جدید- پلاک 37 واقع است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «بدون کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: