مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه): به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم.

در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در استان آذربایجان غربی تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) زیر نظر ارگان وزارت جهاد کشاورزی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت جهاد کشاورزی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) ، واقع در استان آذربایجان غربی به آدرس ارومیه - کیلومتر 5 جاده سلماس - سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی- مجتمع آموزش جهاد کشاورزی است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی باغبانی - تولیدات گلخانه ای
 • کاردانی فنی باغبانی - گیاهان دارویی و معطر
 • کاردانی فنی دامپروری - پرورش زنبور عسل
 • کاردانی فنی دامپروری - پرورش صنعتی طیور
 • کاردانی فنی گیاه پزشکی
 • کاردانی فنی منابع طبیعی - مرتعداری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری باغبانی - گیاهان دارویی و معطر
 • مهندسی فناوری گیاه پزشکی - مدیریت تلفیقی آفات

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) 116   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) شاغل به فردی اطلاق می گردد که از کشاورزان پیشرو و اعضای اتحادیه های تولیدی، صنفی، کشاورزی، کشت و صنعت ها مجتمع های تولیدی کشاورزی، مددکاران ترویجی، تسهیل گران روستایی و ارایه دهندگان خدمات قبل، حین و بعد تولیدات کشاورزی باشد. علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

فرزندان دیپلمه کشاورزان و روستاییان دارای زمین کشاورزی و فارغ التحصیلان دوره های متوسطه کاردانش و فنی و حرفه ای کشاورزی با تایید شورای اسلامی روستا و اداره جهاد کشاورزی محل سکونت می توانند در سهمیه آزاد پذیرش و از تخفیف شهریه ویژه برخوردار شوند و می بایست متعهد گردند که پس از فراغت از تحصیل در یکی از واحدهای تولیدی مشغول به کار گردند.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)

 • دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه) در استان آذربایجان غربی، ارومیه - کیلومتر 5 جاده سلماس - سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی- مجتمع آموزش جهاد کشاورزی واقع است.
 • شماره تماس: 044-32720314

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی (ارومیه)» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: