مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص): به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) بنا به تقاضای  شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان(سهامی خاص) در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) زیر نظر ارگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - نیاوران - خیابان شهید باهنر- نرسیده به سهراه یاسر- کوچه راد جنوبی- پلاک 8 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای آشپزی
 • کاردانی حرفه ای قنادی
 • کاردانی حرفه ای گردشگری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - امور تشریفات
 • کاردانی حرفه ای هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای آشپزی
 • کاردانی حرفه ای قنادی
 • کاردانی حرفه ای گردشگری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - امور تشریفات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای آشپزی - آشپزی ملل
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - امور همایشها و جشنواره ها
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای آشپزی - آشپزی ملل
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - امور همایشها و جشنواره ها
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) 133   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) شاغل به فردی اطلاق میگردد که به صورت رسمی، پیمانی، قراردادی و یا پاره وقت در کلیه واحدهای اقامتی، پذیرایی، سیاحتی و حمل و نقل )هتلها و دفاتر خدمات مسافرتی( و کلیه ارگانها و نهادهای تابعه نهاد ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) در استان تهران، تهران - نیاوران - خیابان شهید باهنر- نرسیده به سهراه یاسر- کوچه راد جنوبی- پلاک 8 واقع است.
 • شماره تماس: 021-28151000

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص)» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: