مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره02122916115
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.   اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه بنا به تقاضای  شرکت سرمایه گذاری توسعه ساختمانی برج آوران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه زیر نظر ارگان وزارت راه و شهرسازی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت راه و شهرسازی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - ولنجک - بلوار دانشجو - میدان یاسمن - خیابان عدالت - جنب استخر فجر است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امور بانکی
 • کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
 • کاردانی فنی برق - تاسیسات الکتریکی ساختمان
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - نگهداری و مرمت ساختمان
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری
 • کاردانی فنی مکانیک - تاسیسات مکانیکی ساختمان
 • کاردانی فنی ممیزی انرژی - ساختمان

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی برق - تاسیسات الکتریکی ساختمان
 • کاردانی فنی شهرسازی
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - نقشه برداری مسیر
 • کاردانی فنی عمران - نگهداری و مرمت ساختمان
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری
 • کاردانی فنی مکانیک - تاسیسات مکانیکی ساختمان

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای مدیریت بورس
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط بیرونی
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری عمران - نقشه برداری
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده
 • مهندسی فناوری مکانیک - تاسیسات حرارتی و برودتی
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط بیرونی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری عمران - نقشه برداری
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده
 • مهندسی فناوری مکانیک - تاسیسات حرارتی و برودتی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه 215   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه شاغل به فردی اطلاق میگردد که که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن اعم از شرکتها، سازمانها، ادارات و یا سایر بخشهای دولتی و غیردولتی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه در استان تهران، تهران - ولنجک - بلوار دانشجو - میدان یاسمن - خیابان عدالت - جنب استخر فجر واقع است.
 • شماره تماس: 021-22175766

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 02122916114 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: