مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.   اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا بنا به تقاضای  شرکت هوشمند سازه در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا زیر نظر ارگان وزارت راه و شهرسازی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت راه و شهرسازی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - خیابان ولیعصربالاتر از پارک ملت-کوچه کاج آبادی-پلاک 80 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی فنی شهرسازی
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - سازه های پیش ساخته
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای معماری - معماری داخلی
 • کاردانی فنی شهرسازی
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - سازه های پیش ساخته
 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری
 • کاردانی حرفه ای آشپزی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط بیرونی
 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی فضاها و اماکن ورزشی
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی
 • مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا 215   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا شاغل به فردی اطلاق میگردد که که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن اعم از شرکتها، سازمانها، ادارات و یا سایر بخشهای دولتی و غیردولتی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

کلاسهای افراد شاغل در ساعات غیر اداری برگزار میگردد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا در استان تهران، تهران - خیابان ولیعصربالاتر از پارک ملت-کوچه کاج آبادی-پلاک 80 واقع است.
 • شماره تماس: 021-22010511

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: