مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(22 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق بنا به تقاضای  شرکت گز سکه در استان اصفهان تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق زیر نظر ارگان وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق ، واقع در استان اصفهان به آدرس اصفهان - میدان جمهوری اسلامی- خیابان امام خمینی- قبل از چهارراه رهنان است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای بازاریابی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی - صنعتی
 • کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی - غذایی
 • کاردانی فنی صنایع غذایی - شیرینی سازی
 • کاردانی فنی صنایع غذایی - گزسازی

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای بازاریابی
 • کاردانی حرفه ای بازرگانی - انبارداری
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی - غذایی
 • کاردانی فنی صنایع غذایی - شیرینی سازی
 • کاردانی فنی صنایع غذایی - گزسازی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • مهندسی فناوری صنایع غذایی - صنعت شیرینی و شکلات

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • مهندسی فناوری صنایع غذایی - صنعت شیرینی و شکلات

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق 176   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق شاغل به فردی اطلاق می گردد که در وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا در یکی از واحدهای تولیدی، خدماتی، صنعتی، اعم از دولتی یا غیردولتی که به نحوی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و یا در سایر بخش های دولتی و خصوصی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

1- ارایه خدمات سلف سرویس با یارانه می باشد. 2- کلاس های آموزشی ویژه شاغلین در نوبت بعدازظهر برگزار می گردد. 3- برگزاری کلاس های آموزشی د روزهای جمعه مطابق با درخواست گروهی دانشجویان امکان پذیر می باشد و کلاس ها به صورت کاملا منسجم و در حداقل زمان ممکن در طول هفته برگزار می گردد. 4- امکان تقسیط شهریه در صورت عدم استفاده از وام صندوق قرض الحسنه وجود دارد. 5- استفاده از وام 50 میلیون ریالی بدون بهره جهت راه اندازی کسب و کار در مرکز رشد عتیق امکان پذیر است. 6- اعطای ویژه پروانه کسب و کار خانگی صورت می پذیرد. 7- خدمات ویژه رایگان کاریابی و مشاوره شغلی انجام می پذیرد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق در استان اصفهان، اصفهان - میدان جمهوری اسلامی- خیابان امام خمینی- قبل از چهارراه رهنان واقع است.
 • شماره تماس: 031-33339929

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت گز سکه - عتیق» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
جعفری
پاسخ به این نظر
00:14 - 26 مرداد 00

سلام وقت بخیر ، من برای ثبت نام سوال داشتم اما متاسفانه هیچ کدام از شماره ها پاسخگو نیستن حتی من حضوری ام بسته بودین بفرمائید چطور میتونیم ثبت نام کنم؟

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: