مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند.

از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم.

در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران بنا به تقاضای موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران زیر نظر ارگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیمی باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیاست.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانبه علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانمی باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانو آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

/// شماره های تماس ///

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران، واقع در استان تهران، چهار راه ولیعصر، ضلع جنوبی (خروجی شش مترو چهار راه ولیعصر)، کوچه سرمد، پلاک 12 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانشما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای بازاریابی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای سینما - تدوین فیلم
 • کاردانی حرفه ای سینما - تصویربرداری
 • کاردانی حرفه ای سینما - تهیه و تولید فیلم
 • کاردانی حرفه ای سینما - فیلمسازی
 • کاردانی حرفه ای سینما - فیلمنامه نویسی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لباس
 • کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - عکاسی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - نقاشی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی - طراحی صحنه

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای سینما - تدوین فیلم
 • کاردانی حرفه ای سینما - فیلمسازی
 • کاردانی حرفه ای طراحی لباس
 • کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - عکاسی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی - طراحی صحنه

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای سینما - فیلمسازی
 • کارشناسی حرفه ای سینما - کارگردانی
 • کارشناسی حرفه ای عکاسی - تبلیغات

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانرشته ای را انتخاب کند که با زمینه کاری او مرتبط باشد.

هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران 212می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

دانشگاه فرهنگ و هنر

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال (کد اشتغال 199)استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهرانشاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا یکی از زیرمجموعه های تابعه آن اعم از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمانها، نهادها، موسسات، آموزشگاهها، واحدها، کانونها، مراکز و انجمنها و یا در سایر موسسات فرهنگی و هنری نهادها، سازمانها و ارگانهای دولتی و یا مراکز فرهنگی و هنری مشمول بیمه تامین اجتماعی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران شرایط اختصاصی:

 1. کلاسها برای دانشجویان شاغل در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی بعدازظهرها و ترجیحا در روزهای پنجشنبه و جمعه تشکیل میگردد.
 2. در صورت مشارکت فعال دانشجو در حوزه پژوهشی این مرکز (اتاق فکر، واحد R&D، سایت مقالات علمی داخلی و سایتهای مشترک با فضای کسب و کار این مرکز) که منجر به تولید ایده ای در فضای کسب و کار گردد و به تایید اتاق فکر مرکز برسد، تحصیل فرد مورد نظر در آن مقطع تحصیلی از محل %85 سهم مرکز رایگان خواهد بود.
 3. در این مرکز کلاسها و دوره های رایگان در زمینه های فن بیان، روش تحقیق و دوره ICDL برای استفاده داوطلبانه دانشجویان ارایه میشود.
 4. در این مرکز فعالیتهای دانش بنیان به منظور استعدادیابی و ایده پردازی فعال است.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران

 • دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران در استان تهران، چهار راه ولیعصر، ضلع جنوبی (خروجی شش مترو چهار راه ولیعصر)، کوچه سرمد، پلاک 12 واقع است.
 • شماره تماس: 66959321-021 و 66959320-021 و 66959319-021
 • پست الکترونیکی: info@uast48ac.ir

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: