مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی از استان تهران:9092305648
تعیین وقت حضوری:021-71049
تماس اضطراری:021-22916114
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(7 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران بنا به تقاضای  سازمان هواپیمایی کشور در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران زیر نظر ارگان وزارت راه و شهرسازی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت راه و شهرسازی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - ساختمان شماره(1): شهرستان رباط کریم - بلوار امام خمینی (ره) - میدان غدیر - انتهای بلوار آدینه مشرف به ضلع شمال فرودگاه حضرت امام (ره) شهرک اشکانیه بلوک 9A ساختمان شماره (2): جاده قدیم تهران کرج - بعد از کیلومتر 14چهارراه ایران خودو - ابتدای شهرک دانش مجت است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی اویونیک هواپیما
 • کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما
 • کاردانی فنی هوانوردی - خلبانی PPL

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی اویونیک هواپیما
 • کاردانی فنی ایمنی زمینی فرودگاهی
 • کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما
 • کاردانی فنی هوانوردی - خلبانی PPL

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری اویونیک هواپیما
 • مهندسی فناوری مکانیک هواپیما
 • مهندسی فناوری هوانوردی - خلبانی (CPL&IR)

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری اویونیک هواپیما
 • مهندسی فناوری مکانیک هواپیما
 • مهندسی فناوری هوانوردی - خلبانی (CPL&IR)

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران 164   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران شاغل به فردی اطلاق میگردد که در زنجیره شغلی صنعت حمل و نقل هوایی کشور (نظامی غیرنظامی) و یا در هر یک از شرکتهای دولتی، غیردولتی و خصوصی مرتبط با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

شرایط اختصاصی: 1- استفاده از لباس فرم در طول تحصیل برای دانشجویان رشته های هواپیمایی الزامی میباشد. 2- پرداخت هزینه ساعات پرواز عملی دانشجویان رشته هوانوردی با هواپیما بر عهده دانشجو میباشد. 3- کلیه دانشجویان رشته های هوانوردی ملزم به انجام آزمایشات پزشکی هوایی (مدیکال) میباشند. 4- دارندگان دیپلم هوانوردی میتوانند بدون تکمیل فرمهای مربوط به شاغلین از سهمیه شاغل استفاده نمایند. 5- دستگاه متقاضی و مرکز آموزش علمی - کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران (سماپران) هیچگونه تعهد و مسئولیتی در خصوص جذب و استخدام فارغ التحصیلان پس از اتمام دوره آموزشی ندارند.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران

 • دانشگاه علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران در استان تهران، تهران - ساختمان شماره(1): شهرستان رباط کریم - بلوار امام خمینی (ره) - میدان غدیر - انتهای بلوار آدینه مشرف به ضلع شمال فرودگاه حضرت امام (ره) شهرک اشکانیه بلوک 9A ساختمان شماره (2): جاده قدیم تهران کرج - بعد از کیلومتر 14چهارراه ایران خودو - ابتدای شهرک دانش مجت واقع است.
 • شماره تماس: 021-56613181

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

لطفا در صورت شنیدن بوق اشغال اینجا کلیک نمایید.
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی