مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.   اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی زیر نظر ارگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - خ کریمخان زند-خ خردمند جنوبی-کوچه شهید وحدتی منش- پلاک 1 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی - گرافیک

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
 • کاردانی حرفه ای خادمی مسجد
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی - امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای گرافیک - پوستر و نشانه
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - دیپلماسی و ارتباطات فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای روابط عمومی - امور رسانه
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی - دیپلماسی و ارتباطات فرهنگی
 • کارشناسی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی
 • کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی 212   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا یکی از زیرمجموعه های تابعه آن اعم از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمانها، نهادها، موسسات، آموزشگاهها، واحدها، کانونها، مراکز و انجمنها و یا در سایر موسسات فرهنگی و هنری نهادها، سازمانها و ارگانهای دولتی و یا مراکز فرهنگی و هنری مشمول بیمه تامین اجتماعی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

رعایت شئونات اسلامی و حجاب الزامی است.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

 • دانشگاه علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در استان تهران، تهران - خ کریمخان زند-خ خردمند جنوبی-کوچه شهید وحدتی منش- پلاک 1 واقع است.
 • شماره تماس: 021-88829140

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: