مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی شهرداری شهرتهران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران زیر نظر ارگان شهرداری تهران می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در شهرداری تهران است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - بزرگراه نواب صفوی - نبش خیابان شهید جوانمرد - ساختمان دماوند - 9 پلاک 215 است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی شهرسازی
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - حمل و نقل شهری
 • کاردانی فنی عمران - نگهداری و مرمت ساختمان
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی شهرسازی
 • کاردانی فنی عمران - امور پیمانها
 • کاردانی فنی عمران - تونل سازی
 • کاردانی فنی عمران - سازه های پیش ساخته
 • کاردانی فنی عمران - نقشه برداری مسیر
 • کاردانی فنی عمران - نگهداری و مرمت ساختمان
 • کاردانی فنی معماری - معماری روستایی
 • کاردانی فنی معماری - معماری شهری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری ایمنی مترو
 • مهندسی فناوری برق مترو
 • مهندسی فناوری سازه های زیرزمینی مترو و راه آهن
 • مهندسی فناوری سیگنالینگ و کنترل مترو

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط بیرونی
 • مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری عمران - نقشه برداری
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی فضاها و اماکن ورزشی
 • مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران 147   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران شاغل به پرسنل کاردان، کارشناس شاغل در ادارات فنی و مهندسی، معاونت شهرسازی، کلیه پرسنل دفاتر خدمات نوسازی و همچنین پرسنل شاغل در شرکتهای فنی ـ عمرانی و شهرسازی طرف قرارداد سازمان نوسازی که در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشند، اطلاق میگردد. علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

امکانات دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

 • دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران در استان تهران، تهران - بزرگراه نواب صفوی - نبش خیابان شهید جوانمرد - ساختمان دماوند - 9 پلاک 215 واقع است.
 • شماره تماس: 021-55433255

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: