مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر بنا به تقاضای  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران در استان بوشهر تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر زیر نظر ارگان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر ، واقع در استان بوشهر به آدرس بوشهر - خیابان معلم است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای امداد سوانح
 • کاردانی حرفه ای خدمات سلامت - دارویاری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - لجستیک و زنجیره تامین

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای امداد سوانح
 • کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح غیرطبیعی

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح غیرطبیعی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در اماکن
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر 123   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر شاغل به فردی اطلاق میگردد که به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی در جمعیت هلال احمر و یا سایر سازمانها، ارگانها و شرکتهای تابعه آنها در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به خدمت باشد و یا داوطلب فعال جمعیت هلال احمر (امدادگران ـ جوانان ـ داوطلبان) با تایید سازمان مربوط باشد. علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

شرایط اختصاصی: 1- موافقت بالاترین مقام مافوق جهت پذیرش شاغلین الزامی است. 2- متقاضیان میبایست از توانایی جسمی لازم برخوردار و فاقد هرگونه معلولیت موثر باشند. 3- جمعیت هلال احمر مسئولیتی درخصوص استخدام پذیرفته شدگان ندارد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر

 • دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر در استان بوشهر، بوشهر - خیابان معلم واقع است.
 • شماره تماس: 077-33330377

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هلال احمر استان بوشهر» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: