خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(0 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان : به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بنا به تقاضای  معاونت آموزش متوسطه در استان تهران تاسیس شده است . دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زیر نظر ارگان وزارت آموزش و پرورش می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت آموزش و پرورش است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - تهران - بلوار کشاورز- خیابان حجاب- رو بروی سازمان آب است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ورودی مهر ماه

  • کاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ورودی مهر ماه

  • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند . و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 171   می باشد .اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید . می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاغل به کلیه کارکنان پاره وقت یا تمام وقت که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مشغول به کار میباشند، اطلاق میگردد. علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

اولویت پذیرش با کارکنان شاغل در پستهای سازمانی مربی امور فرهنگی، مربی مسوول امور فرهنگی، مربی آفرینشهای ادبی و مربی هنری است

امکانات دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  1. وضعیت سلف سرویس : دارد
  2. وضعیت خوابگاه : ندارد
  3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب : ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  • دانشگاه علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان تهران ، تهران - تهران - بلوار کشاورز- خیابان حجاب- رو بروی سازمان آب واقع است.
  • شماره تماس : 021-88971318

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2