خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ایران

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ایران : به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

راهنماي انتخاب رشته تحصيلي براي گروه هاي آموزشي چهارگانه

هر داوطلب براساس ميزان علاقمندي خود به رشته هاي تحصيلي و با توجه به شرايط اختصاصي هر يك از مراكز آموزشي كه در جداول شماره ( 2 و 5) آمده است. منحصرا م يتواند در يكي از چهار گروه آموزشي اصلي شامل: صنعت، كشاورزي، مديريت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شركت نمايد.

مندرجات جدول شماره (2) گروه و كد زيرگروه آموزشي، رشته هاي تحصيلي و ديپل مهاي مرتبط داراي اولويت پذيرش را مشخص مي نمايد. در جدول شماره (5) تعريف شاغل و شرايط اختصاصي، كد اشتغال و امكانات رفاهي مرا

گردآوری و تنظیم: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ایران» می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

پاسخگویی از ساعت 8 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال لطفا مجددا تلاش فرمایید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2