مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 1 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 1 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 1 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 1 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه یک تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 1 تهران,لیست مدارس منطقه یک تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 1 تهران,معرفی مدارس منطقه یک تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابوریحان

مدرسه دخترانه ابوریحان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوریحان دارای کد 10134003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابوریحان : خ شریعتی - سه راه قیطریه - کوچه حسینی - بن بست ابوریحان - پلاک 45.

 • شماره تلفن تماس: 22201817

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی آزاده (میگون )

مدرسه دخترانه آزاده (میگون ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزاده (میگون ) دارای کد 10119011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزاده (میگون ) : رودبارقصران - میگون - کیامحل.

 • شماره تلفن تماس: 26512601

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آیین روشن

مدرسه دخترانه آیین روشن که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیین روشن دارای کد 100045058 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آیین روشن : كامرانیه جنوبی خیابان شهید برادران دژم جو پلاک 54.

 • شماره تلفن تماس: 26111594

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آئین روشن نور

مدرسه دخترانه آئین روشن نور که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین روشن نور دارای کد 10140605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آئین روشن نور : کامرانیه جنوبی - روبروی سازمان آب - پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 22292958

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی بهجتیه

مدرسه دخترانه بهجتیه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهجتیه دارای کد 12921606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بهجتیه : لویزان 3 - شهرک رزمندگان اسلام.

 • شماره تلفن تماس: 22489375

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 10115319 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : نیاوران - کاشانک - دارآباد - ایستگاه مدرسه - خیابان جانپور.

 • شماره تلفن تماس: 26108960

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تقوا

مدرسه دخترانه تقوا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوا دارای کد 100016236 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تقوا : فرمانیه - شهید عسگریان - شهید حسینی - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 22824638

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی تقوی نیا

مدرسه دخترانه تقوی نیا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوی نیا دارای کد 10188002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تقوی نیا : ازگل بعدارمیدان تره بارکوچه طلوعی.

 • شماره تلفن تماس: 22490753

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی توحید (اوشان )

مدرسه دخترانه توحید (اوشان ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید (اوشان ) دارای کد 10118610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توحید (اوشان ) : رودبارقصران - اوشان - اردوگاه شهیدنامجو.

 • شماره تلفن تماس: 26520060

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی توحید (لواسان )

مدرسه دخترانه توحید (لواسان ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید (لواسان ) دارای کد 10117811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توحید (لواسان ) : لواسان کوچک - خیابان شهیداسدیان - روستای کندعلیا.

 • شماره تلفن تماس: 26553399

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه هیات امنایی حاج علی زرگر كاشانی

مدرسه دخترانه حاج علی زرگر كاشانی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج علی زرگر كاشانی دارای کد 100040727 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حاج علی زرگر كاشانی : میدان قدس خیابان شریعتی خیابان ش میرزاپور مدرسه زرگر کاشانی.

 • شماره تلفن تماس: 22206564

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی حضرت زینب (س )

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س ) دارای کد 10151201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت زینب (س ) : شهرک شهیدمحلاتی - فاز2مخابرات - خیابان توحید.

 • شماره تلفن تماس: 22451115

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی خانسفید

مدرسه دخترانه خانسفید که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خانسفید دارای کد 10116511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خانسفید : خ نیاوران - کاشانک - ابتدای خیابان امیر.

 • شماره تلفن تماس: 22289860

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خرد

مدرسه دخترانه خرد که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خرد دارای کد 12829500 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خرد : ولنجک - بلوردانشجو - بالاترازمسجدالنبی .

 • شماره تلفن تماس: 22420086

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی دکترحسابی

مدرسه دخترانه دکترحسابی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10115710 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترحسابی : پل تجریش خیابان شهیددربندی خیابان حسابی.

 • شماره تلفن تماس: 22048288

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی دهخدا

مدرسه دخترانه دهخدا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دهخدا دارای کد 10116712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دهخدا : نیاوران - جماران - کوچه هاشمی - پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 22283508

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رضویه

مدرسه دخترانه رضویه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضویه دارای کد 10168200 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رضویه : چیذر - م ندا - خیابان شهیدصالحی - بن بست صدف.

 • شماره تلفن تماس: 22208060

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روشنگر

مدرسه دخترانه روشنگر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگر دارای کد 10156602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روشنگر : ولنجک - بلوار دانشجو - میدان یاسمن - کوچه عدالت - عدالت 2.

 • شماره تلفن تماس: 22421633

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی زینب

مدرسه دخترانه زینب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب دارای کد 10117714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینب : لواسان کوچک - گلندوک - افچه - نبش خانه بهداشت.

 • شماره تلفن تماس: 26555332

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سپهر

مدرسه دخترانه سپهر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپهر دارای کد 10140002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سپهر : دیباجی شمالی - lمحمود رضانوریان - خیابان آذرمینا - نسرین شرقی - پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 22297228

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما 1

مدرسه دخترانه سما 1 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما 1 دارای کد 10131008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما 1 : خ شریعتی - بالاتر از پل رومی - ایستگاه رضائی - کوچه نبوی - پلاک 9 - 1.

 • شماره تلفن تماس: 22697701

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی سمیه **

مدرسه دخترانه سمیه ** که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه ** دارای کد 10133001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه ** : لواسان بزرگ - روستای نیکنامده.

 • شماره تلفن تماس: 26563290

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شکوفه

مدرسه دخترانه شکوفه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شکوفه دارای کد 10129217 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شکوفه : نوبنیاد خیابان شهیدلنگری کوچه تیموری پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 22952900

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شوكا

مدرسه دخترانه شوكا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شوكا دارای کد 100004416 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شوكا : خ فرمانیه خیابان ثروتی پلاك 5.

 • شماره تلفن تماس: 22804852

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهدای هفتم تیر

مدرسه دخترانه شهدای هفتم تیر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هفتم تیر دارای کد 10117619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای هفتم تیر : درکه - خیابان موسوی مطلق جنب خانه معلم .

 • شماره تلفن تماس: 22424751

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید آبشناسان

مدرسه دخترانه شهید آبشناسان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آبشناسان دارای کد 10156105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید آبشناسان : ولنجک خیابان 15شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 22411225

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید مهدوی

مدرسه دخترانه شهید مهدوی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مهدوی دارای کد 12867005 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید مهدوی : ولیعصر - خیابان شهید فلاحی - خیابان شهید اعجازی - خیابان مهر - کوه دامن غربی.

 • شماره تلفن تماس: 22435550

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید آبشاری

مدرسه دخترانه شهید آبشاری که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آبشاری دارای کد 12873702 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آبشاری : شمیران خیابان دربند م دربند.

 • شماره تلفن تماس: 22716074

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید رحمانی

مدرسه دخترانه شهید رحمانی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رحمانی دارای کد 10117111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رحمانی : میدان نوبنیاد شهرك چمران فاز 2روبروی بلوك 18 - 19.

 • شماره تلفن تماس: 22837272

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید صادقی

مدرسه دخترانه شهید صادقی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صادقی دارای کد 10117217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صادقی : زعفرانیه - سرلشکرفلاحی - شهیدنیاززاده - اسدآباد.

 • شماره تلفن تماس: 22438553

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی

مدرسه دخترانه شهید صدوقی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی دارای کد 10116913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی : ولنجک - خیابان پنجم.

 • شماره تلفن تماس: 22403711

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه شاهد صابرین شاهد

مدرسه دخترانه صابرین شاهد که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صابرین شاهد دارای کد 10116617 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد صابرین شاهد : پاسداران - پایین ترازاقدسیه - تنگستان 2.

 • شماره تلفن تماس: 22286590

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صهبای صفا

مدرسه دخترانه صهبای صفا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صهبای صفا دارای کد 12829701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صهبای صفا : شهرک محلاتی - فاز2 - نصر - بن بست صهبای صفا.

 • شماره تلفن تماس: 22480768

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ضحی

مدرسه دخترانه ضحی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ضحی دارای کد 10142704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ضحی : ولنجک - خیابان 19شرقی - پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 22405001

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی عصمت

مدرسه دخترانه عصمت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت دارای کد 10140806 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت : شرق لویزان - مجتمع شهیدرسولی.

 • شماره تلفن تماس: 22940020

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی عفاف

مدرسه دخترانه عفاف که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عفاف دارای کد 10116818 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عفاف : خ باهنر - کوچه همایونفر.

 • شماره تلفن تماس: 22716005

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی عفاف

مدرسه دخترانه عفاف که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عفاف دارای کد 10189903 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عفاف : لواسان - اتوبان شهید بابایی - شهرک دانشگاه امام حسین (ع ).

 • شماره تلفن تماس: 77103638

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی علی اصغرحکمت

مدرسه دخترانه علی اصغرحکمت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی اصغرحکمت دارای کد 10197800 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علی اصغرحکمت : رودبارقصران - فشم - بالاتراز میدان فشم - جاده میگون.

 • شماره تلفن تماس: 26503029

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه هیات امنایی فاطمه بنت اسد

مدرسه دخترانه فاطمه بنت اسد که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه بنت اسد دارای کد 12827306 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فاطمه بنت اسد : چیذر - میدان ندا - کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 22235132

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی فاطمه زهرا (س )1

مدرسه دخترانه فاطمه زهرا (س )1 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه زهرا (س )1 دارای کد 10124810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمه زهرا (س )1 : شهرک شهید محلاتی - خیابان شهدای گمنام - انتهای آزادگان ا.

 • شماره تلفن تماس: 22441463

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان 2

مدرسه دخترانه فرزانگان 2 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان 2 دارای کد 12920001 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان 2 : خ شریعتی پل رومی خیابان قیطریه جنب ورزشگاه شهدای قیطریه.

 • شماره تلفن تماس: 22674903

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی کاشفی

مدرسه دخترانه کاشفی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کاشفی دارای کد 10177903 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کاشفی : م قدس - دربند - خیابان تاجیک - خیابان شکیبایی - خیابان وزیری - م شناساک شناسا.

 • شماره تلفن تماس: 22716387

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی گلهای انقلاب

مدرسه دخترانه گلهای انقلاب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلهای انقلاب دارای کد 10133403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گلهای انقلاب : شهرک نفت - بلوار کنگان.

 • شماره تلفن تماس: 22456031

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مصباح الهدی

مدرسه دخترانه مصباح الهدی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مصباح الهدی دارای کد 12826304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مصباح الهدی : غرب پارک قیطریه - خیابان شمس - پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 22213276

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی مقدادیان **

مدرسه دخترانه مقدادیان ** که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مقدادیان ** دارای کد 10118411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مقدادیان ** : لواسان بزرگ - روستای کلان.

 • شماره تلفن تماس: 26557666

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهراندخت

مدرسه دخترانه مهراندخت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهراندخت دارای کد 100002211 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهراندخت : خ شهید با هنر خیابان راد جنوبی نبش کوچه منصور پلاک 1و13.

 • شماره تلفن تماس: 22833574

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای توحید

مدرسه دخترانه ندای توحید که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای توحید دارای کد 12822709 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای توحید : ولیعصر - بالاتر از فرشته - خیابان شهید نصیبی - پلاك 3.

 • شماره تلفن تماس: 22046028

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 10127118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرگس : خ پاسداران - پایین ترازسه راه اقدسیه - بعد از پمپ بنزین صاحبقرانیه.

 • شماره تلفن تماس: 22803141

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 10117513 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نرگس : اقدسیه - روبه روی اداره ی برق - پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 22811905

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورالائمه

مدرسه دخترانه نورالائمه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورالائمه دارای کد 10192008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورالائمه : فرمانیه - خیابان وطن پور - کوچه ساسان - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 22230072

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی نورقائم (عج ) (1)

مدرسه دخترانه نورقائم (عج ) (1) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورقائم (عج ) (1) دارای کد 10148800 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نورقائم (عج ) (1) : مینی سیتی - شهرک قائم - فاز 1 - کوچه سوسن 1.

 • شماره تلفن تماس: 22451738

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی وحدت **

مدرسه دخترانه وحدت ** که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وحدت ** دارای کد 10118314 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی وحدت ** : لواسان کوچک - ضلع شمالی میدان گلندوک. جنب بخشداری.

 • شماره تلفن تماس: 26542086

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی یاس 2

مدرسه دخترانه یاس 2 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاس 2 دارای کد 10177702 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاس 2 : لواسان کوچک - میدان ناران.

 • شماره تلفن تماس: 26566800

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 1 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه یک تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 1 تهران,لیست مدارس منطقه یک تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 1 تهران,معرفی مدارس منطقه یک تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 1 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: