مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(10 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 10 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 10 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی امت واحده

مدرسه دخترانه امت واحده که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امت واحده دارای کد 11009519 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امت واحده : انتهای خیابان جیحون خیابان برادران عرب.

 • شماره تلفن تماس: 55756818

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام ریحانه

مدرسه دخترانه پیام ریحانه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام ریحانه دارای کد 11051707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام ریحانه : خیابان رودکی کوچه سادات شریفی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 66548318

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی جهان تربیت

مدرسه دخترانه جهان تربیت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان تربیت دارای کد 11049303 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی جهان تربیت : خ جیحون بین دامپزشکی وهاشمی.

 • شماره تلفن تماس: 66834454

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حمزه ربیعی

مدرسه دخترانه حمزه ربیعی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حمزه ربیعی دارای کد 11009011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حمزه ربیعی : خ قزوین خیابان شهیدحسینی خیابان شهید درویش.

 • شماره تلفن تماس: 55136878

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه نمونه دولتی حمزه ربیعی

مدرسه دخترانه حمزه ربیعی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حمزه ربیعی دارای کد 100065289 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی حمزه ربیعی :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی خدیجه الکبری شماره 2

مدرسه دخترانه خدیجه الکبری شماره 2 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خدیجه الکبری شماره 2 دارای کد 11037208 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خدیجه الکبری شماره 2 : خ رودکی کوچه شهیدسعیداشرفی.

 • شماره تلفن تماس: 66836795

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 19

مدرسه دخترانه زهرامردانی شماره 19 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرامردانی شماره 19 دارای کد 11043302 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 19 : میدان بریانک خیابان شهید عرب خیابان ش پهلوانی مجتمع زهرا مردانی.

 • شماره تلفن تماس: 55708828

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زینب (س )*

مدرسه دخترانه زینب (س )* که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب (س )* دارای کد 11008919 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی زینب (س )* : انتهای خیابان مرتضوی.

 • شماره تلفن تماس: 66830736

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید پارسائیان

مدرسه دخترانه شهید پارسائیان که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید پارسائیان دارای کد 11025504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید پارسائیان : دامپزشکی ایستگاه رودخانه کوچه عزآبادی.

 • شماره تلفن تماس: 66833537

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3

مدرسه دخترانه فرزانگان 3 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان 3 دارای کد 100004620 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود.

آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3 : هاشمی نرسیده به جیحون کوچه بشیری.

 • شماره تلفن تماس: 66379787

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مادر

مدرسه دخترانه مادر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مادر دارای کد 11049409 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مادر : خ شهید نواب صفوی خیابان صفدری کوچه عارفی.

 • شماره تلفن تماس: 55747978

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مكتب الزینب

مدرسه دخترانه مكتب الزینب که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مكتب الزینب دارای کد 100001073 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مكتب الزینب : خ قصرالدشت نرسیده به امام خمینی كوچه كشاورز پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 66880490

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مکتب الزهراء

مدرسه دخترانه مکتب الزهراء که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الزهراء دارای کد 11010519 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مکتب الزهراء : خ آذربایجان قصرالدشت نرسیده به طوس.

 • شماره تلفن تماس: 66848082

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب کوثر النبی

مدرسه دخترانه مکتب کوثر النبی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب کوثر النبی دارای کد 100030646 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب کوثر النبی : خ طوس بین زنجان و جیحون.

 • شماره تلفن تماس: 66013967

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای ریحانه

مدرسه دخترانه ندای ریحانه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای ریحانه دارای کد 100001094 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای ریحانه : خیابان جیحون بعد از هاشمی کوچه بهرمان.

 • شماره تلفن تماس: 66357051

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه شاهد هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 11010318 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود.

آدرس مدرسه شاهد هاجر : خ آزادی بین خوش ورودکی.

 • شماره تلفن تماس: 66920103

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر (عج )

مدرسه دخترانه ولی عصر (عج ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر (عج ) دارای کد 11010212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر (عج ) : خ قزوین خیابان شهید محسن سبحانی (16 متری امیری)ک شهیدریاضی.

 • شماره تلفن تماس: 55709433

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: