مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 17 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 17 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 17 تهران,لیست مدارس منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی امید انقلاب اسلامی

مدرسه دخترانه امید انقلاب اسلامی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امید انقلاب اسلامی دارای کد 11706610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امید انقلاب اسلامی : خ سجادجنوبی کوچه ش میرزائی پلاک ث 16827 - 16802 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55750101

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی سمیه 1

مدرسه دخترانه سمیه 1 که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه 1 دارای کد 11719507 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی سمیه 1 : م گلچین 16متری حسنی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55708752

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهدای هویزه

مدرسه دخترانه شهدای هویزه که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای هویزه دارای کد 11707316 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهدای هویزه : نواب م حق شناس خیابان عباسی پلاک ث 2426.

 • شماره تلفن تماس: 55644920

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه شاهد شهید باهنر

مدرسه دخترانه شهید باهنر که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 11746701 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود.

آدرس مدرسه شاهد شهید باهنر : خ ابوذرروبروی شهرداری پلاک ث 16252.

 • شماره تلفن تماس: 55705734

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی 1

مدرسه دخترانه شهید بهشتی 1 که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی 1 دارای کد 11707517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی 1 : دوراهی قپان انتهای خیابان عبیدزاکانی پلاک ث 1949.

 • شماره تلفن تماس: 55767306

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید اشرفی اصفهانی

مدرسه دخترانه شهید اشرفی اصفهانی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اشرفی اصفهانی دارای کد 11707011 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید اشرفی اصفهانی : سه راه فلاح،خیابان پیغمبری،جنب هنرستان سپیده كاشانی.

 • شماره تلفن تماس: 66231276

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی عترت

مدرسه دخترانه عترت که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت دارای کد 11710013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عترت : خ زمزم خیابان ش طاهری خیابان ش طباطبائی پلاک ث 7761 - 7750 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55825739

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی كوثر

مدرسه دخترانه كوثر که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كوثر دارای کد 11726000 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی كوثر : خ قزوین خیابان رضوان کوچه ش بهبودی پلاک ث 316 - 227.

 • شماره تلفن تماس: 55709424

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه نمونه دولتی متانت نمونه دولتی

مدرسه دخترانه متانت نمونه دولتی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متانت نمونه دولتی دارای کد 11723301 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی متانت نمونه دولتی : خ امین الملک کوچه ش روزبهانی پلاک ث 226.

 • شماره تلفن تماس: 55738096

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی متقین

مدرسه دخترانه متقین که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متقین دارای کد 11707115 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی متقین : خ امین الملک روبروی ناحیه انتظامی پلاک ث 5521.

 • شماره تلفن تماس: 55704496

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی نفیسه

مدرسه دخترانه نفیسه که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نفیسه دارای کد 11723809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی نفیسه : م بهاران خیابان ش عسگری خیابان ش سلامت کوچه قلی پورپ ث 1225 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55704845

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 11735904 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی هاجر : م ابوذرخ ش قفیلی کوچه ش ابراهیمی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55709054

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 17 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 17 تهران,لیست مدارس منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 17 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: