مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 18 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ارشاد1

مدرسه دخترانه ارشاد1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارشاد1 دارای کد 11808111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارشاد1 : خیابان شهیدرجایی - جنب پارک بهاران.

 • شماره تلفن تماس: 66225798

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام موسی صدر

مدرسه دخترانه امام موسی صدر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام موسی صدر دارای کد 11807617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام موسی صدر : شهرک ولیعصرخ حیدری جنوبی خیابان ش علیرضااخوندی.

 • شماره تلفن تماس: 66225575

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی اندیشه

مدرسه دخترانه اندیشه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 11820406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه : شهرک ولیعصر - خیابان سجادجنوبی - خیابان شهیدعمرانی.

 • شماره تلفن تماس: 66236328

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه نمونه دولتی آزادگان سدید

مدرسه دخترانه آزادگان سدید که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان سدید دارای کد 11828305 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی آزادگان سدید : شهرک ولی عصرخ حیدری جنوبی - کوچه درختی.

 • شماره تلفن تماس: 66227868

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تزکیه

مدرسه دخترانه تزکیه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه دارای کد 11808217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تزکیه : بلوار معلم شهرک امام خمینی روبروی پارک ارکیده.

 • شماره تلفن تماس: 66204044

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی جمهوری اسلامی

مدرسه دخترانه جمهوری اسلامی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جمهوری اسلامی دارای کد 11815208 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جمهوری اسلامی : حسینی فردوس خیابان امام زمان.

 • شماره تلفن تماس: 66693890

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه (س )

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه (س ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه (س ) دارای کد 11808714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه (س ) : 15متری اول - مجتمع آموزشی دخترانه - خیابان شهیدزنده دل.

 • شماره تلفن تماس: 66804292

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ستایش

مدرسه دخترانه ستایش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستایش دارای کد 11858209 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ستایش : خلیج شهرک سینا خیابان فربت کوچه پارک.

 • شماره تلفن تماس: 66255776

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سنایی

مدرسه دخترانه سنایی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سنایی دارای کد 100000474 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سنایی : چهاراه یافت آبادبلوار معلم میدان معلم ابتدای خیابان تختی.

 • شماره تلفن تماس: 66695008

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سوم شعبان

مدرسه دخترانه سوم شعبان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوم شعبان دارای کد 15738403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوم شعبان : خلیج شهرک طالقانی خیابان شهیدحسینی.

 • شماره تلفن تماس: 66250748

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهداء

مدرسه دخترانه شهداء که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهداء دارای کد 11808312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهداء : خ مرتضی زندیه خیابان حسین باقری جنب ورزشگاه.

 • شماره تلفن تماس: 66800583

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی

مدرسه دخترانه شهید بهشتی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 100000349 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی : تهران - تولید دارو خیابان. مژگان جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66639201

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی صاحب الزمان

مدرسه دخترانه صاحب الزمان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب الزمان دارای کد 11810123 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صاحب الزمان : بلوار معلم شهرک صاحب الزمان خیابان شهیدآتشبار.

 • شماره تلفن تماس: 66229995

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی عترت

مدرسه دخترانه عترت که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت دارای کد 11842603 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عترت : شهرک ولیعصرخ حیدری شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66201717

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی علی اكبر جاوید مهر

مدرسه دخترانه علی اكبر جاوید مهر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی اكبر جاوید مهر دارای کد 100000278 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی علی اكبر جاوید مهر : خلیج خیابان فربت.

 • شماره تلفن تماس: 66183667

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان

مدرسه دخترانه فرشتگان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان دارای کد 11821302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان : یافت آبادمیدان الغدیرخ ش مرتضی زندیه خیابان ش هاشمی کوچه ش اصغرزندیه.

 • شماره تلفن تماس: 66809328

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی کوثر

مدرسه دخترانه کوثر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 11808619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی کوثر : جاده ساوه - شهرک ولی عصرسپیده جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66225868

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مطهره

مدرسه دخترانه مطهره که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهره دارای کد 11842901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مطهره : یافت آبادابراهیم آبادروبروی گلزار شهدا.

 • شماره تلفن تماس: 66793825

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی مهدیه

مدرسه دخترانه مهدیه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدیه دارای کد 11857006 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود.

آدرس مدرسه هیات امنایی مهدیه : میدان معلم خیابان تختی.

 • شماره تلفن تماس: 66695733

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: