مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 2 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 2 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه دو تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 2 تهران,لیست مدارس منطقه دو تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 2 تهران,معرفی مدارس منطقه دو تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابوعلی سینا

مدرسه دخترانه ابوعلی سینا که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوعلی سینا دارای کد 10234103 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابوعلی سینا : ستارخان - خسروجنوبی - کوچه 27شرقی - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 44225912

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع)

مدرسه دخترانه امام صادق (ع) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 10227208 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع) : شهرقدس - فاز4 - خیابان زرافشان - خیابان خوارزم.

 • شماره تلفن تماس: 88087211

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه

مدرسه دخترانه اندیشه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 10217010 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه : شهرک قدس بلوار خوردین - نبش کوچه مسعود - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 88083188

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه علامه طباطبایی

مدرسه دخترانه اندیشه علامه طباطبایی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه علامه طباطبایی دارای کد 100040554 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه علامه طباطبایی : یادگار امام شمال خیابان ایثارگران شمالی نبش کوهسار 3پلاك 36.

 • شماره تلفن تماس: 22376671

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آفتاب

مدرسه دخترانه آفتاب که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آفتاب دارای کد 100002139 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آفتاب : بزرگ راه چمران نرسیده به میدان توحید بن بست الیزابت.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آفرینش

مدرسه دخترانه آفرینش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آفرینش دارای کد 10293903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آفرینش : بلوار فرحزادی خیابان تربیت معلم.

 • شماره تلفن تماس: 88699321

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بشری

مدرسه دخترانه بشری که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشری دارای کد 10241009 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بشری : بزرگراه چمران - جنب هتل آزادی - شهرک آتی ساز.

 • شماره تلفن تماس: 22341956

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پژوهشگران

مدرسه دخترانه پژوهشگران که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهشگران دارای کد 10288007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پژوهشگران : تقاطع شیخ فضل ا...نوری وجلال آل احمدپ 6 - ضلعجنوب غربی.

 • شماره تلفن تماس: 88261175

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تربیت نسوان

مدرسه دخترانه تربیت نسوان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت نسوان دارای کد 10242603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تربیت نسوان : بزرگراه محمدعلی جناح - 30متری گلهاپلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 44215395

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تزکیه

مدرسه دخترانه تزکیه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه دارای کد 10215611 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تزکیه : پل مدیریت - بلوار دریا - چهارراه مطهری شمالی - کوی مروارید.

 • شماره تلفن تماس: 88698051

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی توانخواهان

مدرسه دخترانه توانخواهان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توانخواهان دارای کد 100055711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توانخواهان :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی حسنیه

مدرسه دخترانه حسنیه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حسنیه دارای کد 10209620 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حسنیه : میدان شهیدتیموری - قبل ازمتروی شریف - کوچه برومند - کوچه اول.

 • شماره تلفن تماس: 66517176

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حکیمه

مدرسه دخترانه حکیمه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکیمه دارای کد 10226206 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حکیمه : شهرک ژاندارمری فرزانگان میثاق 2قطعه 126.

 • شماره تلفن تماس: 44215511

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان

مدرسه دخترانه دانش پژوهان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش پژوهان دارای کد 12955200 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان : خیابان ستارخان - خیابان باقرخان - پلاک 98.

 • شماره تلفن تماس: 66921919

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشفر

مدرسه دخترانه دانشفر که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشفر دارای کد 10298701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشفر : فلکه دوم صادقیه - بلوار شهدای صادقیه - پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 44287456

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه رشد

مدرسه دخترانه راه رشد که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه رشد دارای کد 10281004 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه رشد : شهرک قدس فاز - خیابان ایران زمین - خیابان مهستان - جنب دانشگاه آزادعلوم سی.

 • شماره تلفن تماس: 88572105

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی راهیان فضیلت (1)

مدرسه دخترانه راهیان فضیلت (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان فضیلت (1) دارای کد 10229804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راهیان فضیلت (1) : سعادت آباد میدان كاج پلاك10.

 • شماره تلفن تماس: 22350105

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ربانی

مدرسه دخترانه ربانی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ربانی دارای کد 10292108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ربانی : شهرک قدس - فاز2 - خیابان هرمزان - نبش کوچه 13پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 88369518

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روشنگر

مدرسه دخترانه روشنگر که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگر دارای کد 10243108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روشنگر : شهرک قدس فاز6 - بلوار ایوانک - روبروی بازار تره بار.

 • شماره تلفن تماس: 88082613

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رهنما

مدرسه دخترانه رهنما که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهنما دارای کد 10242901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رهنما : شهرک قدس فاز3خ سیف کوچه دوازده 6.

 • شماره تلفن تماس: 88090718

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سحر

مدرسه دخترانه سحر که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سحر دارای کد 10232101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سحر : شهرک قدس،بلوار فرحزادی،خیابان طاهرخانی،کوچه صحرا - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22076492

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه دخترانه سعادت که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 100012664 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : سعادت آباد - خیابان پنجم - پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 22069912

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 10208915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : فرحزادجنب امامزاده صالح (ع ) - پارک گلپاد - خیابان پارس.

 • شماره تلفن تماس: 22362112

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سوده

مدرسه دخترانه سوده که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوده دارای کد 10292203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سوده : اشرفی اصفهانی - نرسیده به پل همت - انتهای خیابان پارك(عربشاهی).

 • شماره تلفن تماس: 24249702

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شبنم

مدرسه دخترانه شبنم که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شبنم دارای کد 10242307 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شبنم : شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران - اطاعتی جنوبی كوچه گلایول.

 • شماره تلفن تماس: 88259680

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید باهنر (1)

مدرسه دخترانه شهید باهنر (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر (1) دارای کد 10216611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باهنر (1) : بلوار فرحزادی - 20متری مطهری بوستان ششم.

 • شماره تلفن تماس: 22082221

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید رامشه

مدرسه دخترانه شهید رامشه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رامشه دارای کد 10209917 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رامشه : سعادت اباد - خیابان بیست وسوم - خیابان شهیدصرافها - نبش خیابان 23.

 • شماره تلفن تماس: 88694974

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید منتظری

مدرسه دخترانه شهید منتظری که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید منتظری دارای کد 10245207 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید منتظری : کوی نصر - خیابان ناظریان قمی - نبش کوچه 13.

 • شماره تلفن تماس: 88268346

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی شهید یحیوی

مدرسه دخترانه شهید یحیوی که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید یحیوی دارای کد 10210219 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید یحیوی : فلکه اول صادقیه - خیابان گلنازجنوبی - خیابان اکرمی - جنب پارک آزادی.

 • شماره تلفن تماس: 44286481

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبای نور

مدرسه دخترانه صبای نور که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبای نور دارای کد 10291603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبای نور : میدان پونک - بلوار همیلا - پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 44474613

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی عطیه

مدرسه دخترانه عطیه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عطیه دارای کد 100013008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عطیه : خ آزادی بهبودی مستعانیه خیابان شهید حیدری.

 • شماره تلفن تماس: 66009648

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی عفاف

مدرسه دخترانه عفاف که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عفاف دارای کد 10216717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عفاف : اشرفی اصفهانی بالاترازخ پیامبرخ شهیدردائی.

 • شماره تلفن تماس: 44228787

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی غفاری

مدرسه دخترانه غفاری که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غفاری دارای کد 10209411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی غفاری : خ ستارخان خیابان پاتریس لومومبا - کوچه نهم.

 • شماره تلفن تماس: 66930868

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه شاهد فاطمه الزهرا (س )

مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا (س ) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه الزهرا (س ) دارای کد 10209515 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فاطمه الزهرا (س ) : خ ستارخان نرسیده به پل کوچه شهیددهقان پلاک 60.

 • شماره تلفن تماس: 66525385

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فجرصادق

مدرسه دخترانه فجرصادق که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجرصادق دارای کد 10297308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فجرصادق : بلوار شهیداشرفی اصفهانی - نبش خیابان گلستان شرقی - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 44423354

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان 5

مدرسه دخترانه فرزانگان 5 که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان 5 دارای کد 100065645 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان 5 :.

 • شماره تلفن تماس: 88090624

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه نمونه دولتی كریمه اهل بیت

مدرسه دخترانه كریمه اهل بیت که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كریمه اهل بیت دارای کد 100063877 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی كریمه اهل بیت : تهران، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان ناظریان قمی، کوچه سبحانی، روبروی کلانتری. .

 • شماره تلفن تماس: 88257723

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی مجتمع تطبیقی دختران

مدرسه دخترانه مجتمع تطبیقی دختران که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع تطبیقی دختران دارای کد 12655408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع تطبیقی دختران : تهران - شهرك قدس - بلوار فرحزادی - پونك باختری -.

 • شماره تلفن تماس: 88088445

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مشکوه

مدرسه دخترانه مشکوه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشکوه دارای کد 10253601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مشکوه : بلوار فرزانگان بلوار شهیدابراهیمی الوند3.

 • شماره تلفن تماس: 44228313

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معصومه

مدرسه دخترانه معصومه که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومه دارای کد 10234505 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معصومه : سعادت آبادمیدان کاج سروغربی نبش شکوفه - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22084949

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معلم

مدرسه دخترانه معلم که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 10215810 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معلم : پل مدیریت - بلوار فرهنگ - بن بست سماء.

 • شماره تلفن تماس: 22373921

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهربان

مدرسه دخترانه مهربان که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهربان دارای کد 100002121 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهربان : شهرك ژاندارمری بلوار مرزداران خیابان ایثار انتهای خیابان مالك.

 • شماره تلفن تماس: 44216744

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرورز

مدرسه دخترانه مهرورز که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرورز دارای کد 12907107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرورز : شهرك غرب انتهای ایوانك شرق ابتدای یادگار امام پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 88578879

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه هیات امنایی میلادنور

مدرسه دخترانه میلادنور که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میلادنور دارای کد 10267605 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی میلادنور : شهرک قدس - فاز6 - خیابان ایوانک - خیابان اقاقیا .

 • شماره تلفن تماس: 88082674

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیایش

مدرسه دخترانه نیایش که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش دارای کد 10240504 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیایش : محمدعلی جناح - خیابان شهیدصالحی - کوچه حسینمردی پلاک 32.

 • شماره تلفن تماس: 66008597

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه غیرانتفاعی واله

مدرسه دخترانه واله که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه واله دارای کد 12954209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی واله : خ سازمان آب - بعدازپارک شاهین - پلاک 81.

 • شماره تلفن تماس: 44266343

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه (1)

مدرسه دخترانه ولایت فقیه (1) که در منطقه 2 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه (1) دارای کد 10245006 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه (1) : ستارخان - خیابان شهیدخامنه - پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 66551560

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 2 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه دو تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 2 تهران,لیست مدارس منطقه دو تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 2 تهران,معرفی مدارس منطقه دو تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 2 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: