مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(7 رای)

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

/// شماره های تماس ///

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 3 تهران آورده شده است.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی الوند

مدرسه دخترانه الوند که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الوند دارای کد 10376107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی الوند : خ شریعتی - نبش مترو قلهک - کوچه کدویی - نبش باغانی - پلاک 16.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی امیدوار

مدرسه دخترانه امیدوار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدوار دارای کد 10308116 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدوار : میدان اختیاریه خیابان شهید عابدینی زاده.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیدواران

مدرسه دخترانه امیدواران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدواران دارای کد 10324801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیدواران : میدان اختیاریه کوچه شهیدلطیفی کوچه شهیدمطلبی پلاک 6.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی ایران

مدرسه دخترانه ایران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 10308317 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ایران : خیابان شریعتی خیابان یخچال خیابان کی نژادخ اسلامیه.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی ایمان

مدرسه دخترانه ایمان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایمان دارای کد 10308010 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایمان : خیابان یخچال خیابان هدایت کوچه شیفته پلاک 5.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آتیه سازان

مدرسه دخترانه آتیه سازان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آتیه سازان دارای کد 100040994 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آتیه سازان : بلوار میرداماد - خیابان شمس تبریزی شمالی کوچه نیک نام.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی آئین روشن

مدرسه دخترانه آئین روشن که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین روشن دارای کد 10308518 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آئین روشن : اختیاریه شمالی خیابان شهیدجهانی نیابهارستان دهم پلاك 42.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بامداد پارسی

مدرسه دخترانه بامداد پارسی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بامداد پارسی دارای کد 100013936 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بامداد پارسی : میدان ونك بین چهارراه جهان كودك و میرداماد خیابان پدیدار پلاك 40.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 10361704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پروین اعتصامی : زیرپل میردامادالبرزانتهای تابان شرقی پلاک 69.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه

مدرسه دخترانه توسعه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه دارای کد 100043590 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه : تهران اتوبان چمران خیابان سئول نبش در غربی نمایشگاه بین المللی.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشجو

مدرسه دخترانه دانشجو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشجو دارای کد 10322309 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشجو : چهارراه پاسداران بهارستان دوم پلاک 4.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان

مدرسه دخترانه راه شایستگان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه شایستگان دارای کد 10318611 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان : خ ش کلاهدوزبعدازچهارراه قنات خیابان یارمحمدی کوچه بهارپلاک 7.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی ریحانه النبی

مدرسه دخترانه ریحانه النبی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه النبی دارای کد 10385905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ریحانه النبی : خ شریعتی خیابان ظفر خیابان مطهری خیابان مهر پلاک 6 .


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی زهرا (س)

مدرسه دخترانه زهرا (س) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرا (س) دارای کد 10309511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرا (س) : بزرگراه آفریقاخیابان صداقت پلاک 8.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی زهره

مدرسه دخترانه زهره که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره دارای کد 100013932 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی زهره : میدان ونک خیابان گاندی خیابان 21 پلاک 9.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی زینب (س)

مدرسه دخترانه زینب (س) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب (س) دارای کد 10308211 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی زینب (س) : میردامادخ ظفرخ شهید امیر سهیل تبریزیان.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سارا

مدرسه دخترانه سارا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سارا دارای کد 10374600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سارا : خ دولت - خیابان شهید محسنیان - خیابان شهید حمید چیذری - كوچه پروانه - پلاك 66.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ستوده

مدرسه دخترانه ستوده که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستوده دارای کد 10344908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ستوده : خ شریعتی کوچه ش حمیدصدیق مطهری صفایی پلاک 7.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی سجادیه

مدرسه دخترانه سجادیه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سجادیه دارای کد 10309213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سجادیه : سیدخندان خیابان جلفاکوچه قناری غربی پلاک 15.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه نمونه دولتی سهام خیام

مدرسه دخترانه سهام خیام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سهام خیام دارای کد 100047535 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی سهام خیام : میدان اختیاریه خیابان شهید عابدینی زاده.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید رجائی

مدرسه دخترانه شهید رجائی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی دارای کد 10308412 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجائی : م ونک اول بزرگراه شهیدحقانی شرقی بعد از چهار راه جهان كودك.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 10309414 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع : خ ش کلاهدوزخ ش مطهری خیابان هنگامه شرقی پلاک 18.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشته

مدرسه دخترانه فرشته که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشته دارای کد 10334108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشته : دروس بلوار شهرزاد - خیابان یارمحمدی پلاك 44.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت

مدرسه دخترانه کیمیای سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیمیای سعادت دارای کد 10322203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت : خیابان شهیدکلاهدوزبعدازچهارراه قنات کوی ارم پلاک 35.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیمیای علم

مدرسه دخترانه کیمیای علم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیمیای علم دارای کد 10395605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیمیای علم : خ شریعتی بالاترازمیردامادنبش کوچه فلسفی پلاک 1190.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گل مریم

مدرسه دخترانه گل مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل مریم دارای کد 100009617 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گل مریم : تهران - خیابان ولیعصر - بالاتراز میدان ونک - کوچه سرو - پلاک30.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مادر

مدرسه دخترانه مادر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مادر دارای کد 100041000 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مادر : خ آفریقا بلوار گل شهر پلاک 43.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین

مدرسه دخترانه مجتهده بانوامین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتهده بانوامین دارای کد 10344601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین : خ دولت بن بست رضاپلاک قدیم 26 جدید 5.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه دخترانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 10308911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : میردامادم مادرخ ش آلن آبکارنبش کوچه دهم پلاک 1.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مشعر

مدرسه دخترانه مشعر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشعر دارای کد 10397609 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مشعر : خیابان شریعتی قلهک کوچه سجاد پلاک 3.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد مشکوه

مدرسه دخترانه مشکوه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشکوه دارای کد 10308814 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد مشکوه : خ ولی عصرجنب مدرسه راهنمائی رازی پسران.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی معرفت

مدرسه دخترانه معرفت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت دارای کد 10308613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معرفت : خیابان ونک ده ونک روبروی دانشگاه الزهرا.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملائک

مدرسه دخترانه ملائک که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملائک دارای کد 10346108 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملائک : خ ظفر بین نفت و مدرس پلاک 207.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهدا

مدرسه دخترانه مهدا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدا دارای کد 10327805 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهدا : خیابان شریعتی، زرگنده، کوی امامزاده، پلا ک ۷


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرانه

مدرسه دخترانه مهرانه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرانه دارای کد 100027457 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرانه : خ ولیعصر بالاتر از میرداماد خیابان فرزان غربی نبش دبیر پلاک 32.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 10379303 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نرجس : خ آفریقا - خیابان سایه - پلاک 28.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوآور

مدرسه دخترانه نوآور که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآور دارای کد 100041005 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوآور : بلوار آفریقا - بلوار گلشهر - پلاک 47.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورالهام

مدرسه دخترانه نورالهام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورالهام دارای کد 10340202 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورالهام : میدان ونک خیابان شیخ بهائی شمالی پلاک 26.


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدی

مدرسه دخترانه هدی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی دارای کد 10309710 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدی : خ ش کلاهدوزخ دیباجی جنوبی خیابان سنجابی کوچه میرفرشی کوچه غفاری پلاک 32.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
مجتمع مهدا
پاسخ به این نظر
12:05 - 22 تیر 98

باسلام آدرس و شماره تماس متوسطه مهدا به شرح زیر تغییر یافته است. آدرس: خیابان شریعتی، زرگنده، کوی امامزاده، پلا ک ۷. شماره تماس: 02126601567 این تغییرات در وب سایت مدرسه به آدرس mahdaschool.com قابل مشاهده است.

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: