مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 5 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 5 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه پنج تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 5 تهران,لیست مدارس منطقه پنج تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 5 تهران,معرفی مدارس منطقه پنج تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ابوذرغفاری 1

مدرسه دخترانه ابوذرغفاری 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذرغفاری 1 دارای کد 10512216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی ابوذرغفاری 1 : شهرزیباروبروی بانک صادرات.

 • شماره تلفن تماس: 44316585

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع)1

مدرسه دخترانه امام محمدباقر (ع)1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام محمدباقر (ع)1 دارای کد 10520610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی امام محمدباقر (ع)1 : خ آیت اله کاشانی خیابان جنت آبادبعدازچهارباغ.

 • شماره تلفن تماس: 44417287

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیردولتی امید ایران

مدرسه دخترانه امید ایران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امید ایران دارای کد 96014807 بوده و از نوع مدارس غیردولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیردولتی امید ایران : آیت ا.. کاشانی خیابان شاهین جنوبی - پیامبر غربی - بلوار مطهری کوچه پنجم شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 44076580-44073723

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ایمان

مدرسه دخترانه ایمان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایمان دارای کد 10512311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایمان : میدان آزادی جنب ترمینال غرب مجتمع شهیدسرتیپ فکوری.

 • شماره تلفن تماس: 44655209

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بنت الهدی

مدرسه دخترانه بنت الهدی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی دارای کد 10548301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بنت الهدی : جنت آباد35متری چهارباغ شرقی 16متری اول کوچه 14 غربی.

 • شماره تلفن تماس: 44418331

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی بنت الهدی صدر1

مدرسه دخترانه بنت الهدی صدر1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی صدر1 دارای کد 10512417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی بنت الهدی صدر1 : خیابان آیت اله کاشانی خیابان مهران خیابان 10.

 • شماره تلفن تماس: 44072076

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پرفسورحسابی

مدرسه دخترانه پرفسورحسابی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پرفسورحسابی دارای کد 10538802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پرفسورحسابی : فلکه صادقیه بلوار فردوس خیابان شهیدقبادی خیابان شهیدظرافتی پلاک 86.

 • شماره تلفن تماس: 44070524

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی جهاد1

مدرسه دخترانه جهاد1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهاد1 دارای کد 10512819 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی جهاد1 : بزرگراه اشرفی اصفهانی بلوار کمالی پشت میدان ه تره بار.

 • شماره تلفن تماس: 44411950

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی جوادالائمه 1

مدرسه دخترانه جوادالائمه 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه 1 دارای کد 10512914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوادالائمه 1 : آیت اله کاشانی خیابان پیامبرخیابان هجرت باهنرشرقی.

 • شماره تلفن تماس: 44418122

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی حضرت زهرا1

مدرسه دخترانه حضرت زهرا1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زهرا1 دارای کد 10512713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی حضرت زهرا1 : حصارک کن مدرسه حضرت زهرا(س ).

 • شماره تلفن تماس: 44811018

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه (س ) 1

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه (س ) 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه (س ) 1 دارای کد 10532706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه (س ) 1 : شهرک اکباتان فاز1روبروی ساختمان تیراژه.

 • شماره تلفن تماس: 44642058

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی حضرت مریم اقلیت 1

مدرسه دخترانه حضرت مریم اقلیت 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت مریم اقلیت 1 دارای کد 10513514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت مریم اقلیت 1 : خیابان آیت اله کاشانی بلوار اعتمادیه جنب مخابرات.

 • شماره تلفن تماس: 44313777

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی حضرت معصومه (س )1

مدرسه دخترانه حضرت معصومه (س )1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت معصومه (س )1 دارای کد 10523711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت معصومه (س )1 : جاده مخصوص کرج شهرک اکباتان فاز3.

 • شماره تلفن تماس: 44655040

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خضرا

مدرسه دخترانه خضرا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خضرا دارای کد 10595701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خضرا : بلوار فردوس وفاآذرجنوبی روبروی پارک باصفا.

 • شماره تلفن تماس: 44066212

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دارالعلم

مدرسه دخترانه دارالعلم که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دارالعلم دارای کد 10579408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دارالعلم : فلکه دوم صاقیه بلوار اباذربوستان دوم غربی پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 44078069

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش مفید

مدرسه دخترانه دانش مفید که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش مفید دارای کد 12850801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش مفید : بلوار فردوس بین رامین وگلستان جنوبی پلاک 170.

 • شماره تلفن تماس: 44049525

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشجو

مدرسه دخترانه دانشجو که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشجو دارای کد 100002507 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشجو : بلوار فردوس خیابان ابراهیمی شمالی نبش خیابان پنجم.

 • شماره تلفن تماس: 44086621

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه نمونه دولتی دكتر ایوب آزادحسینی

مدرسه دخترانه دكتر ایوب آزادحسینی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دكتر ایوب آزادحسینی دارای کد 100044209 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی دكتر ایوب آزادحسینی : نرسیده به همت خیابان شاهین شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 44435445

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی دکترباهنر1

مدرسه دخترانه دکترباهنر1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترباهنر1 دارای کد 10512110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترباهنر1 : اتوبان تهران کیلومتر14کرج پیکانشهر*+.

 • شماره تلفن تماس: 44197200

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رضوان تهران

مدرسه دخترانه رضوان تهران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضوان تهران دارای کد 10537303 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رضوان تهران : فلکه پونک انتهای بلوار کمالی فجرششم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 44405881

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رهروان معرفت

مدرسه دخترانه رهروان معرفت که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهروان معرفت دارای کد 100014082 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رهروان معرفت : خ شهرزیباخ شربیانی پلاک 102.

 • شماره تلفن تماس: 44122728

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روشنگران

مدرسه دخترانه روشنگران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگران دارای کد 10561809 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روشنگران : آیت اله کاشانی خیابان بهمنی نژادخ ایثارگران پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 44437876

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ریحانه

مدرسه دخترانه ریحانه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه دارای کد 10530205 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ریحانه : بلوار فردوس شقایق جنوبی 21متری شرقی پلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 44109832

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ریحانه النبی

مدرسه دخترانه ریحانه النبی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه النبی دارای کد 12850408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ریحانه النبی : انتهای همت غرب شهرک شهیدباقری بوستان 4.

 • شماره تلفن تماس: 44730102

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ستایش

مدرسه دخترانه ستایش که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستایش دارای کد 10588106 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ستایش : انتهای اشرفی اصفهانی روبروی مجتمع ارغوان.

 • شماره تلفن تماس: 44803181

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سماشماره 2

مدرسه دخترانه سماشماره 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سماشماره 2 دارای کد 10530501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سماشماره 2 : بلوار دهکده المپیک خیابان شهیدکاهه *.

 • شماره تلفن تماس: 44719480

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سوره

مدرسه دخترانه سوره که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوره دارای کد 10538305 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سوره : خ آیت اله کاشانی نبش بوستان دوم پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 44092868

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی سوم شعبان 1

مدرسه دخترانه سوم شعبان 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوم شعبان 1 دارای کد 10512512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوم شعبان 1 : بلوار فردوس وفاآذرجنوبی جنب بانک ملی.

 • شماره تلفن تماس: 44001020

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شریف

مدرسه دخترانه شریف که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریف دارای کد 10583202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریف : کیلومتر17اتوبان کرج خیابان داروپخش شهرک صنعتی شریف.

 • شماره تلفن تماس: 44990800

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه شاهد شهدای اکباتان

مدرسه دخترانه شهدای اکباتان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای اکباتان دارای کد 12858603 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهدای اکباتان : شهرک اکباتان - فاز 2 - بلوار شهید صارمی - خیابان گلها - خیابان صنایع هواپیمایی.

 • شماره تلفن تماس: 44665655

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای راه آهن 1

مدرسه دخترانه شهدای راه آهن 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای راه آهن 1 دارای کد 10520411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای راه آهن 1 : شهرک راه آهن خیابان گلهابنفشه 6* .

 • شماره تلفن تماس: 44702588

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای شهرک چشمه

مدرسه دخترانه شهدای شهرک چشمه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای شهرک چشمه دارای کد 10552804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای شهرک چشمه : بلوار دهکده شهرک چشمه *.

 • شماره تلفن تماس: 44704466

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای طلائیه

مدرسه دخترانه شهدای طلائیه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای طلائیه دارای کد 100011307 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای طلائیه : کوهسار - کن خیابان ادهمی خیابان مدرسه روبروی وصال.

 • شماره تلفن تماس: 44303086

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهدای نیروی انتظامی

مدرسه دخترانه شهدای نیروی انتظامی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای نیروی انتظامی دارای کد 10590806 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای نیروی انتظامی : همت غربی ابتدای مجتمع مسکونی شهدای نیروی انتظامی *.

 • شماره تلفن تماس: 44754141

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید اصلانی

مدرسه دخترانه شهید اصلانی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اصلانی دارای کد 100034972 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اصلانی : بلوار فردوس وفاآذر جنوبی کوچه شهیدحافظ آبروشن.

 • شماره تلفن تماس: 44014101

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید احمدمرادی 1

مدرسه دخترانه شهید احمدمرادی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید احمدمرادی 1 دارای کد 10514410 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید احمدمرادی 1 : جاده امامزاده داودروستای سولقان.

 • شماره تلفن تماس: 44393344

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید دستغیب 1

مدرسه دخترانه شهید دستغیب 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب 1 دارای کد 10526201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستغیب 1 : سه راه دهکده المپیک کوچه 41*.

 • شماره تلفن تماس: 44114888

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید شاملو2

مدرسه دخترانه شهید شاملو2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شاملو2 دارای کد 10512628 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شاملو2 : آیت اله کاشانی ابتدای شاهین جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 44005070

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی 1

مدرسه دخترانه شهید صدوقی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی 1 دارای کد 10514717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی 1 : جاده سولقان روستای کشارعلیا.

 • شماره تلفن تماس: 44390060

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید قاضی طباطبایی 1

مدرسه دخترانه شهید قاضی طباطبایی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید قاضی طباطبایی 1 دارای کد 10513218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی شهید قاضی طباطبایی 1 : آیت اله کاشانی پیامبرنبش بلوار اباذر.

 • شماره تلفن تماس: 44063828

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی شهید محمدلالی 1

مدرسه دخترانه شهید محمدلالی 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدلالی 1 دارای کد 10530607 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمدلالی 1 : جاده امام زاده داودروستای سنگان محله پائین.

 • شماره تلفن تماس: 2743352

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع سبز

مدرسه دخترانه طلوع سبز که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع سبز دارای کد 12831301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع سبز : باغ فیض خیابان ناطق نوری خیابان محمدابراهیم بن بست سوم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 44449116

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی عدالت 1

مدرسه دخترانه عدالت 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عدالت 1 دارای کد 10513419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی عدالت 1 : شهرک آپاداناجنب بلوک 38.

 • شماره تلفن تماس: 44658112

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی عصمت

مدرسه دخترانه عصمت که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت دارای کد 10513916 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت : بلوار فردوس خیابان بهار شمالی خیابان منوچهری.

 • شماره تلفن تماس: 44176261

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فدک

مدرسه دخترانه فدک که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فدک دارای کد 10519716 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی فدک : بزرگراه آیت اله کاشانی شهرزیبابطرف دهکده اندیشه جنوبی *.

 • شماره تلفن تماس: 44106321

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان ایران

مدرسه دخترانه فرشتگان ایران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان ایران دارای کد 12849801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان ایران : شهران انتهای کوی لاله پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 44957337

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فضه

مدرسه دخترانه فضه که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فضه دارای کد 100013770 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی فضه : جنت آباد - سی و پنج متری گلستان - 11 مخابرات - خیابان نیلوفر.

 • شماره تلفن تماس: 44444090

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی کوثر

مدرسه دخترانه کوثر که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر دارای کد 10513313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی کوثر : شهرزیباجنب دهکده المپیک شهرک لاله زیبادشت بالا*.

 • شماره تلفن تماس: 44700005

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی لاله های انقلاب اسلامی

مدرسه دخترانه لاله های انقلاب اسلامی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لاله های انقلاب اسلامی دارای کد 10588307 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی لاله های انقلاب اسلامی : صادقیه اتوبان اصفهانی بعدازپونک نرسیده به حصارک.

 • شماره تلفن تماس: 44802631

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی متانت

مدرسه دخترانه متانت که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متانت دارای کد 10570200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی متانت : میدان المپیك - بلوار امیركبیر - خیابان كوهك شهرك یاس مدرسه متانت.

 • شماره تلفن تماس: 44753664

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی مجتمع آموزشی دکترایوب آزادحسینی 2

مدرسه دخترانه مجتمع آموزشی دکترایوب آزادحسینی 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع آموزشی دکترایوب آزادحسینی 2 دارای کد 10551009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مجتمع آموزشی دکترایوب آزادحسینی 2 : انتهای شاهین شمالی بالاترازاتوبان همت.

 • شماره تلفن تماس: 44435445

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محیا

مدرسه دخترانه محیا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محیا دارای کد 10538506 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محیا : میدان نورپیامبرشرقی بلوار مطهری کوی چهارم شرقی پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 44071264

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی مرحوم سرفراز

مدرسه دخترانه مرحوم سرفراز که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرحوم سرفراز دارای کد 10558308 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی مرحوم سرفراز : انتهای خیابان جنت آبادبالاترازایرانپارس بهارستان 26.

 • شماره تلفن تماس: 44817963

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی مرحوم ضیایی

مدرسه دخترانه مرحوم ضیایی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرحوم ضیایی دارای کد 12856906 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مرحوم ضیایی : میدان اول شهران سمیه غربی.

 • شماره تلفن تماس: 44959860

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی میعاد

مدرسه دخترانه میعاد که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میعاد دارای کد 10572701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود.

آدرس مدرسه دولتی میعاد : جاده سولقان شهرک بهاران بنفشه 2بلوک 6.

 • شماره تلفن تماس: 44319327

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورا

مدرسه دخترانه نورا که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورا دارای کد 12853701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورا : شهرک اکباتان فاز3ب ای 2 جنب باغ شرافت.

 • شماره تلفن تماس: 44643403

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورایمان

مدرسه دخترانه نورایمان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورایمان دارای کد 10545507 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورایمان : ابتدای جاده سولقان نرسیده به پاسگاه شهیدقربانی.

 • شماره تلفن تماس: 44309432

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورفرشتگان

مدرسه دخترانه نورفرشتگان که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورفرشتگان دارای کد 10537705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورفرشتگان : شهرک اکباتان روبروی بلوک ب 3کوچه بابک پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 44656881

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورنرگس

مدرسه دخترانه نورنرگس که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورنرگس دارای کد 100022860 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورنرگس : خ آیت اله كاشانی سازمان برنامه شمالی كوی دوم شرقی پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 44140142

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدی

مدرسه دخترانه هدی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی دارای کد 10566903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدی : خ سیمون بولیواربعدازدانشگاه خیابان امام خمینی پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 44812527

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هما

مدرسه دخترانه هما که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هما دارای کد 10533909 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود.

آدرس مدرسه غیرانتفاعی هما : کوی بیمه 4نرسیده به اکباتان بن بست بهار.

 • شماره تلفن تماس: 44643412

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 5 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه پنج تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 5 تهران,لیست مدارس منطقه پنج تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 5 تهران,معرفی مدارس منطقه پنج تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 5 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: