مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 6 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 6 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی اتفاق

مدرسه دخترانه اتفاق که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اتفاق دارای کد 10618402 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اتفاق : خیابان انقلاب خیابان قدس ضلع شرقی دانشگاه تهران.

 • شماره تلفن تماس: 66461567

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی ارس

مدرسه دخترانه ارس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارس دارای کد 10607911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارس : خیابان ولیعصر روبروی فاطمی كوچه عبده پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 88902804

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی بقاء

مدرسه دخترانه بقاء که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بقاء دارای کد 10607213 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی بقاء : میدان توحید نصرت شرقی روبروی بیمارستان امام خمینی (ره).

 • شماره تلفن تماس: 66420700

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه نمونه دولتی بنت الهدی

مدرسه دخترانه بنت الهدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی دارای کد 100062245 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی بنت الهدی : میدان ارژانتین خیابان الوند پلاك 7.

 • شماره تلفن تماس: 88793153

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی بنت الهدی

مدرسه دخترانه بنت الهدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی دارای کد 10607710 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بنت الهدی : میدان ارژانتین خیابان الوند پلاك 7.

 • شماره تلفن تماس: 88793153

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه راه دورغیرد به آفرین

مدرسه دخترانه به آفرین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه به آفرین دارای کد 100035431 بوده و از نوع مدارس راه دورغیرد محسوب می شود. آدرس مدرسه راه دورغیرد به آفرین : فاطمی خیابان جهان مهر روبروی مسجد ریحان پلاك 16.

 • شماره تلفن تماس: 88948830

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهپویان علامه طباطبایی

مدرسه دخترانه بهپویان علامه طباطبایی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهپویان علامه طباطبایی دارای کد 100012642 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهپویان علامه طباطبایی : خیابان سید جمال الدین اسدآبادی خیابان 35 پلاك 30.

 • شماره تلفن تماس: 88066763

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی حضرت زینب (س )

مدرسه دخترانه حضرت زینب (س ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زینب (س ) دارای کد 10636001 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حضرت زینب (س ) : خ سیدجمال الدین اسدابادی میدان فرهنگ.

 • شماره تلفن تماس: 88712191

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی راه دانش

مدرسه دخترانه راه دانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه دانش دارای کد 10608215 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی راه دانش : خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی خیابان بیستم پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 88719207

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه هدی

مدرسه دخترانه راه هدی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه هدی دارای کد 100012251 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه هدی : خ فاطمی اول گمنام خیابان جهانمهر پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 88968465

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ساعی

مدرسه دخترانه ساعی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساعی دارای کد 10617400 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ساعی : یوسف آبادخ جهان آراخ 41 غربی پلاك 48.

 • شماره تلفن تماس: 88052961

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 10633501 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی سمیه : میدان دکترفاطمی ابتدای خیابان جویبار نبش كوچه میرهادی پلاک 35.

 • شماره تلفن تماس: 88909636

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه شاهد شاهدحضرت معصومه (س )دکتررزمی

مدرسه دخترانه شاهدحضرت معصومه (س )دکتررزمی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شاهدحضرت معصومه (س )دکتررزمی دارای کد 10669300 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شاهدحضرت معصومه (س )دکتررزمی : بلوار کشاورزفلسطین شمالی کوچه هشتم (شهید فیروز دهقان ).

 • شماره تلفن تماس: 88989522

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی عباس پارسی (رسالت)

مدرسه دخترانه عباس پارسی (رسالت) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عباس پارسی (رسالت) دارای کد 100035653 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عباس پارسی (رسالت) : خیابان وصال شیرازجنب انتقال خون پلاك 101.

 • شماره تلفن تماس: 88968348

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه جعفری

مدرسه دخترانه علامه جعفری که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه جعفری دارای کد 10630201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه جعفری : فاطمی خیابان جهان مهر روبروی مسجد ریحان پلاك 16.

 • شماره تلفن تماس: 88967649

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی

مدرسه دخترانه فراگیران مرزی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراگیران مرزی دارای کد 10672401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی : خ ولیعصر بالاترازچهارراه طالقانی کوچه فیروزه پلاك 10.

 • شماره تلفن تماس: 88947670

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی

مدرسه دخترانه فراگیران مرزی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراگیران مرزی دارای کد 100056226 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فراگیران مرزی : خ ولیعصر بالاترازچهارراه طالقانی کوچه فیروزه پلاك 10.

 • شماره تلفن تماس: 88947670

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه تیزهوشان فرزانگان (سمپاد)

مدرسه دخترانه فرزانگان (سمپاد) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان (سمپاد) دارای کد 10621406 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان فرزانگان (سمپاد) : خیابان شیرازجنوبی اتوبان كردستان.

 • شماره تلفن تماس: 88032569

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان

مدرسه دخترانه فرشتگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان دارای کد 10622408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان : بلوار کشاورز بین بیمارستان ساسان وپارس کوچه سعید پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 88951240

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی گشتاسب

مدرسه دخترانه گشتاسب که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گشتاسب دارای کد 10617009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گشتاسب : خ انقلاب مابین ولیعصرو حافظ كوچه شهیدسعیدپلاك 70.

 • شماره تلفن تماس: 66460918

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان

مدرسه دخترانه ممتاز حنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتاز حنان دارای کد 100061732 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان : امیرآباد شمالی - نبش خیابان پانزدهم پلاك 90.

 • شماره تلفن تماس: 88334633

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی ناشنوایان 4

مدرسه دخترانه ناشنوایان 4 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ناشنوایان 4 دارای کد 12636608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ناشنوایان 4 : م انقلاب - چهارراه ولی عصر - خیابان ش برادران مظفر - پلاک 66.

 • شماره تلفن تماس: 66953304

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندا

مدرسه دخترانه ندا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندا دارای کد 10622704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندا : امیرآبادشمالی خیابان چهارم پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 88004010

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی نور

مدرسه دخترانه نور که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نور دارای کد 10608511 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی نور : خ کریم خان زندخ دکترحسن عضدی بعداززرتشت شرقی کوی روش نو.

 • شماره تلفن تماس: 88900566

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی یاس نبی (س )

مدرسه دخترانه یاس نبی (س ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاس نبی (س ) دارای کد 10683006 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی یاس نبی (س ) : خ کارگرشمالی خیابان شهیدفکوری بعدازچهارراه رهی معیری پلاک 103.

 • شماره تلفن تماس: 88000900

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: