مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 7 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه دخترانه بعثت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 10727105 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت : خ ش مدنی بین حسینی. کهن کوچه ابراهیمی پ.

 • شماره تلفن تماس: 77574545

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی تقوی

مدرسه دخترانه تقوی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوی دارای کد 10716117 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تقوی : خ اجاره دارک شهیدوهمنی پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 77508326

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی دانش

مدرسه دخترانه دانش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 10749609 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دانش : خ بهار شمالی - کطباطبایی پلاک 2مدر سه راهنمایی دانش.

 • شماره تلفن تماس: 77532104

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی داور

مدرسه دخترانه داور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه داور دارای کد 10753403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی داور : شریعتی - حقوقی - بن بست زیبا مدرسه راهنمایی داور.

 • شماره تلفن تماس: 77657070

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ستایش

مدرسه دخترانه ستایش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستایش دارای کد 10726401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ستایش : خیابان سرباز كوچه پورمند پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 77543590

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور

مدرسه دخترانه سیمای نور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیمای نور دارای کد 10718608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سیمای نور : میدان 7 تیر جنب مسجد الجواد کوچه بخت یار پلاک 40.

 • شماره تلفن تماس: 88820988

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شایستگان نور

مدرسه دخترانه شایستگان نور که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان نور دارای کد 100050145 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شایستگان نور : خ سهروردی شمالی خیابان كوروش پلاک 48.

 • شماره تلفن تماس: 88545868

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی عارف

مدرسه دخترانه عارف که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عارف دارای کد 10718407 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عارف : خ شهیدمدنی نظام آباد14متری حسینی کوچه میرزای جاهدپ 4.

 • شماره تلفن تماس: 77550611

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی فرزانگان

مدرسه دخترانه فرزانگان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانگان دارای کد 10714917 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرزانگان : خ شریعتی خیابان ملک کوچه شهیدیوسفیان کوچه نسترن پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 88436373

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی فروغ علم

مدرسه دخترانه فروغ علم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فروغ علم دارای کد 10744409 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فروغ علم : خ شریعتی خیابان خواجه نظام 10 متری ارامنه پلاک 201.

 • شماره تلفن تماس: 77552635

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معصومیه (س )

مدرسه دخترانه معصومیه (س ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومیه (س ) دارای کد 10754301 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معصومیه (س ) : م سپاه خیابان سپاه کوچه زركرانی.

 • شماره تلفن تماس: 77655494

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهر و ماه

مدرسه دخترانه مهر و ماه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهر و ماه دارای کد 100012374 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهر و ماه : خیابان تهران نو - خیابان کیایی - کوچه شهید تفضلی پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 77812067

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی میثاق

مدرسه دخترانه میثاق که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثاق دارای کد 10729003 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثاق : خ شریعتی بالاترازمطهری کوچه سعدی شماره 20.

 • شماره تلفن تماس: 88412848

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی ندای حق

مدرسه دخترانه ندای حق که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای حق دارای کد 10711816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ندای حق : مجیدیه جنوبی کوچه شهیدمیرشریفی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 22503313

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 10711213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر : سهروردی شمالی روبروی خرمشهر آپادانا کوچه شریف پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 88767806

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی وحدت

مدرسه دخترانه وحدت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وحدت دارای کد 10711319 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی وحدت : خ شهید قدوسی نبش شهید گوهری جنب فروشگاه فرهنگیان مدرسه راهنمایی وحدت پلاك 136.

 • شماره تلفن تماس: 88409586

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه نمونه دولتی ولی عصر ( عج )

مدرسه دخترانه ولی عصر ( عج ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر ( عج ) دارای کد 100063633 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی ولی عصر ( عج ) : خ ش نامجو ایستگاه روشنایی خیابان ش عباللهی تقاطع سلمان فارسی.

 • شماره تلفن تماس: 77554160

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر (عج )

مدرسه دخترانه ولی عصر (عج ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر (عج ) دارای کد 10756102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر (عج ) : خ نامجو خیابان عبداللهی نبش سلمان فارسی.

 • شماره تلفن تماس: 77554160

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: