مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس متوسط اول دخترانه منطقه 8 تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول دخترانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول دخترانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول دخترانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 دخترانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 تهران

در ادامه آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 8 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران


آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی 12 فروردین

مدرسه دخترانه 12 فروردین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 12 فروردین دارای کد 100024500 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی 12 فروردین : پردیس فاز 4 بعد ازمیدان فردوس كوچه فردوس 9.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب 1

مدرسه دخترانه امیدانقلاب 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب 1 دارای کد 10811419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب 1 : خ:ش مدنی - خیابان:ش عباسی - پلاک:26.

 • شماره تلفن تماس: 77817377

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه دانش

مدرسه دخترانه اندیشه دانش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دانش دارای کد 100052937 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه دانش : پردیس - فاز1 - خیابان فروردین جنوبی - جنب حافظ وفردوسی - پلاك1.

 • شماره تلفن تماس: 76279229

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه سازان

مدرسه دخترانه اندیشه سازان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه سازان دارای کد 10870003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه سازان : فلکه اول تهرانپارس خیابان - ابتدای گلبرگ شرقی - پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 77700363

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی آرارات

مدرسه دخترانه آرارات که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آرارات دارای کد 10811611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آرارات : بزرگراه رسالت - 16متری دوم مجیدیه جنوبی - ش اثنی عشری.

 • شماره تلفن تماس: 22526750

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی آرین

مدرسه دخترانه آرین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آرین دارای کد 10870807 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آرین : بومهن - خیابان ش حق وردیان - شهرآباد - جنب حسینه - پلاک 43.

 • شماره تلفن تماس: 76222960

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه آلاء

مدرسه دخترانه آلاء که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آلاء دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی (غیرانتفاعی))))) هوشمند دوزبانه آلاء : فلکه اول تهرانپارس - ابتدای خیابان گلبرگ شرقی - پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 77882936 - 77861823

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی پرتواسلام

مدرسه دخترانه پرتواسلام که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پرتواسلام دارای کد 10811810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پرتواسلام : خ:شهید مدنی - کوی آهن دوست - پلاک 30 .

 • شماره تلفن تماس: 77819959

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی تشیع (1)

مدرسه دخترانه تشیع (1) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تشیع (1) دارای کد 10840205 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تشیع (1) : مدنی - سبلان جنوبی - کوچه کوهستانی - پلاک 55.

 • شماره تلفن تماس: 77811217

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی تونیان

مدرسه دخترانه تونیان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تونیان دارای کد 10818517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تونیان : خ:دماوند خیابان:میر حسینی کوچه اینویا پلاک 47.

 • شماره تلفن تماس: 77834695

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی جنت

مدرسه دخترانه جنت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جنت دارای کد 10812516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جنت : بزرگراه رسالت - 16متری دوم - کوچه:ش صافی - پلاک:150.

 • شماره تلفن تماس: 22305464

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه نمونه دولتی جنت

مدرسه دخترانه جنت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جنت دارای کد 100056386 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی جنت :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل (ع)

مدرسه دخترانه حضرت ابوالفضل (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) دارای کد 10864004 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل (ع) : جاجرودروستای سعیدآبادخیابان گلستان جنب مخابرات.

 • شماره تلفن تماس: 76205165

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی حكمت

مدرسه دخترانه حكمت که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حكمت دارای کد 100003566 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حكمت : شهر جدید پردیس فاز 2 خیابان صیادشیرازی.

 • شماره تلفن تماس: 76242555

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی خدیجه کبری (ع)

مدرسه دخترانه خدیجه کبری (ع) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خدیجه کبری (ع) دارای کد 10837201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خدیجه کبری (ع) : شهرک پردیس - فازیک - محله 3بلوار فروردین جنوبی جنب مسجدامام.

 • شماره تلفن تماس: 76274483

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی زهره حسابی

مدرسه دخترانه زهره حسابی که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهره حسابی دارای کد 10864101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهره حسابی : جاجرود - ابتدای جاده سدلتیان کوی فرهنگیان.

 • شماره تلفن تماس: 76203331

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 10834301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمیه : نارمک خیابان:مهر - ایستگاه مدرسه - م:19 - پلاک:59.

 • شماره تلفن تماس: 77926577

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شمیم دانش

مدرسه دخترانه شمیم دانش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شمیم دانش دارای کد 10864300 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شمیم دانش : تهرانپارس - خیابان رشیدخ - 138غربی پ.

 • شماره تلفن تماس: 77291118

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید شکاری

مدرسه دخترانه شهید شکاری که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شکاری دارای کد 10854801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شکاری : 36جاده آبعلی جاده - کارخانه سیمان روستای باغکمش خیابان معلم پلاک 209.

 • شماره تلفن تماس: 76255429

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید علی آبشاری 2

مدرسه دخترانه شهید علی آبشاری 2 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علی آبشاری 2 دارای کد 10835007 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علی آبشاری 2 : جاده تهران - آبعلی - روستای کمرد -.

 • شماره تلفن تماس: 76265222

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی شهید محمودحق وردیان

مدرسه دخترانه شهید محمودحق وردیان که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمودحق وردیان دارای کد 10813211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمودحق وردیان : جاده آبعلی - بومهن - جاده سیاه بند - کوچه:ش زاهدی - ده سیاه بند.

 • شماره تلفن تماس: 76222620

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طرح نو

مدرسه دخترانه طرح نو که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طرح نو دارای کد 10862508 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طرح نو : بخش مرکزی بومهن - خیابان محضر جنب اداره گاز.

 • شماره تلفن تماس: 76223479

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی طلوع اسلام (1)

مدرسه دخترانه طلوع اسلام (1) که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع اسلام (1) دارای کد 10833701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طلوع اسلام (1) : نارمک - خیابان سمنگان - کوچه سایه - م 73 - پلاک 73.

 • شماره تلفن تماس: 77900195

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عصردین ودانش

مدرسه دخترانه عصردین ودانش که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصردین ودانش دارای کد 10864406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عصردین ودانش : تهرانپارس خیابان 112شرقی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 77916849

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی فاطمه الزهرا

مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه الزهرا دارای کد 10832107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمه الزهرا : بومهن - خیابان:امام خمینی - خیابان علامه طباطبایی -.

 • شماره تلفن تماس: 76222840

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه هیات امنایی فردوس

مدرسه دخترانه فردوس که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوس دارای کد 10816619 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فردوس : نارمک - خیابان 46 متری غربی خیابان سهیلیان کوچه یوسف شعار.

 • شماره تلفن تماس: 77267049

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه هیات امنایی فروغ دین

مدرسه دخترانه فروغ دین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فروغ دین دارای کد 10812812 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فروغ دین : تهرانپارس - خیابان:107 - خیابان:118 - پلاک:36.

 • شماره تلفن تماس: 77913331

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فروغ علم

مدرسه دخترانه فروغ علم که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فروغ علم دارای کد 10822608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فروغ علم : نارمک - هفت حوض - گلبرگ غربی - نرسیده به م نبوت پلاک 52.

 • شماره تلفن تماس: 77916725

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی لوران 1

مدرسه دخترانه لوران 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لوران 1 دارای کد 10823601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی لوران 1 : بومهن - شهرک ولی عصر - روستای لوران - پلاک:154.

 • شماره تلفن تماس: 76222883

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی مسلم بن عوسجه

مدرسه دخترانه مسلم بن عوسجه که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مسلم بن عوسجه دارای کد 10871206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مسلم بن عوسجه : بومهن - خیابان طلایی مدرسه راهنمایی.

 • شماره تلفن تماس: 76220522

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی مظهردانش 1

مدرسه دخترانه مظهردانش 1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مظهردانش 1 دارای کد 10812717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مظهردانش 1 : خ 111تهرانپارس مدرسه بهار آزادی.

 • شماره تلفن تماس: 77725646

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه شاهد میثاق

مدرسه دخترانه میثاق که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثاق دارای کد 10800104 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد میثاق : شهیدمدنی روبروی باشگاه خیابان - سجادپ 16.

 • شماره تلفن تماس: 77815179

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 10854907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرگس : خ دماوندخ شیرمرد جنوبی خیابان 84 - پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77814408

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوین

مدرسه دخترانه نوین که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوین دارای کد 100053559 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوین : تهرانپارس - خیابان بهار - بین خیابان 109و107 - خ120 - غربی - پلاك31.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران - مدرسه دولتی هاجر1

مدرسه دخترانه هاجر1 که در منطقه 8 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر1 دارای کد 10812918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر1 : 46متری نارمک - نرسیده به سه راه گلستان م - 87ده متری اول 77.

 • شماره تلفن تماس: 77819422

آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه 8 تهران,آدرس مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه هشت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 8 تهران,لیست مدارس منطقه هشت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 8 تهران,معرفی مدارس منطقه هشت تهران


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی دخترانه منطقه 8 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: