مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

آدرس مدارس متوسط اول منطقه 1 پسرانه تهران

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس متوسطه اول استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع متوسط اول در نظام آموزشی

مقطع متوسطه اول یک مقطع مهم تحصیلی است که فرد در سنین نوجوانی وارد آن می شود. در این مقطع یک نوجوان طی یک دوره سه ساله (هفتم، هشتم و نهم) برای وارد شدن به متوسطه دوم آماده می‌شود. نوجوانی، مقطع سنی خاص و حساسی است که با توجه به مقارن شدن آن با دوران بلوغ، اهمیت دوچندانی می یابد. نوجوان علاوه بر نیاز به مشاوره تحصیلی ، نیاز به مشاوره روانشناسی و مشاوره نوجوان نیز دارد. و والدین بایستی از طریق ارتباط موثر با معلمین و مشاوران روانشناسی به صورت مداوم وضعیت فرزندان خود را بررسی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول پسرانه

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با نوجوان به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع متوسطه اول پسرانه

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره متوسطه اول پسرانه

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور و نزدیک شدن رقابت در تحصیل، شروع رقابت برای کنکور، از دوره متوسطه اول و تلاش برای قبولی در مدارس برتر در مقطع نهم آغاز می شود. به همین خاطر علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 1 پسرانه تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس متوسطه اول منطقه 1 تهران


آدرس مدارس منطقه 1 تهران,آدرس مدارس منطقه یک تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 1 تهران,لیست مدارس منطقه یک تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 1 تهران,معرفی مدارس منطقه یک تهران,مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی اسلام

مدرسه پسرانه اسلام که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسلام دارای کد 100016238 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اسلام : خ - شریعتی - خیابان - میرزاپورخ - نظامی - کوچه - مهراولشرقی - پلاک 8.

شماره تلفن تماس: 22237338


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع)1

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع)1 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع)1 دارای کد 10129619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع)1 : شهرک شهیدمحلاتی - فاز3 - بلوار شاهد - روبروی مقبره الشهداء.

شماره تلفن تماس: 22441460


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام جواد (ع)

مدرسه پسرانه امام جواد (ع) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جواد (ع) دارای کد 12870400 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام جواد (ع) : مینی سیتی - شهرک شهیدمحلاتی - فاز3 - خیابان نور.

شماره تلفن تماس: 22496052


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام هادی (ع)

مدرسه پسرانه امام هادی (ع) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام هادی (ع) دارای کد 12829606 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام هادی (ع) : شهرک محلاتی - فاز 3 میدان امام علی ع.

شماره تلفن تماس: 22456961


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب

مدرسه پسرانه امیدانقلاب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب دارای کد 10189808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب : لواسان - اتوبان شهید بابائی - شهرک دانشگاه امام حسین (ع ).

شماره تلفن تماس: 77103787


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی انصار القائم

مدرسه پسرانه انصار القائم که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انصار القائم دارای کد 10134204 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی انصار القائم : فرمانیه - شهیدثروتی - پلاک 21.

شماره تلفن تماس: 22280618


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی انصار1

مدرسه پسرانه انصار1 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انصار1 دارای کد 10113019 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی انصار1 : نیاوران - خیابان رضاسعیدی - کوچه شهیدعسگریان.

شماره تلفن تماس: 22281977


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران

مدرسه پسرانه ایران که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 10181200 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران : خ شریعتی خیابان برادران واعظی روبروی کوچه بام پلاک 70 و.

شماره تلفن تماس: 22736834


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی آزادگان

مدرسه پسرانه آزادگان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان دارای کد 10112611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان : شمیران جاده لشگرک - کوی قمر بنی هاشم.

شماره تلفن تماس: 22455584


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی آزادگان *

مدرسه پسرانه آزادگان * که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان * دارای کد 10114911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان * : میگون - بلوار شاهد - خیابان آزادگان - مدرسه آزادگان.

شماره تلفن تماس: 26512474


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه نمونه دولتی بعثت

مدرسه پسرانه بعثت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 100065890 بوده و از نوع مدارس نمونه دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه نمونه دولتی بعثت : شریعتی - جنب پل صدر - خیابان الهیه - روبروی مجتمع قضائی.

شماره تلفن تماس: 22646800


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه پسرانه بعثت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 12869506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت : خ شریعتی - پل صدر - خیابان الهیه - روبروی دادسرای شمیران.

شماره تلفن تماس: 22646800


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام

مدرسه پسرانه پیام که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام دارای کد 10139901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام : خ مقصودبیک - خیابان شهید تهرانی - پلاک 5.

شماره تلفن تماس: 22730958


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی پیروزی (مهارتهای حرفه ای )

مدرسه پسرانه پیروزی (مهارتهای حرفه ای ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیروزی (مهارتهای حرفه ای ) دارای کد 12648809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیروزی (مهارتهای حرفه ای ) : خ ولیعصر خیابان زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی خیابان شهیدحیدری کوچه شادی مجتمع پیروزی.

شماره تلفن تماس: 22667353


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیوند

مدرسه پسرانه پیوند که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیوند دارای کد 10127414 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیوند : خیابان ولنجك كوچه سوم شرقی پلاك 3.

شماره تلفن تماس: 22403509


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تدبیر

مدرسه پسرانه تدبیر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تدبیر دارای کد 10152404 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تدبیر : ولنجک - بلوار دانشجو - بعدازخوابگاه دانشگاه شهیدبهشتی.

شماره تلفن تماس: 22413311


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جام جم

مدرسه پسرانه جام جم که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جام جم دارای کد 100067273 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جام جم : خیابان‌ولیعصر(عج)،روبرویلوكس‌طلایی،خ ‌شهیدمیرشریفی،پلاك.

شماره تلفن تماس: 22666642


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیرالمومنین

مدرسه پسرانه حضرت امیرالمومنین که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت امیرالمومنین دارای کد 10181306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیرالمومنین : دزاشیب - سه راه عمار - کوچه حسینی - کوچه قاسمی پلاک 32.

شماره تلفن تماس: 22670918


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی حكمت

مدرسه پسرانه حكمت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حكمت دارای کد 100002347 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حكمت : نیاوران - ضلع شمالی کاخ نیاوران - مدرسه راهنمایی حکمت.

شماره تلفن تماس: 22804037


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خاتم

مدرسه پسرانه خاتم که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خاتم دارای کد 10130503 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خاتم : خ ولنجک - نبش خیابان 19 - پلاک 47.

شماره تلفن تماس: 22405478


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانا

مدرسه پسرانه دانا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانا دارای کد 12827105 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانا : فرمانیه - خیابان بوستان - کوچه ناز - پلاک 5.

شماره تلفن تماس: 22284469


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش

مدرسه پسرانه دین ودانش که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دین ودانش دارای کد 10128818 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش : اقدسیه اراج کوچه پروین پلاک 25.

شماره تلفن تماس: 22951032


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه امیرکبیر

مدرسه پسرانه راه امیرکبیر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه امیرکبیر دارای کد 12870305 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه امیرکبیر : میدان نوبنیاد - خیابان لنگری - خیابان صنایع - گلرزار - گلشن - پلاک 1. شماره تلفن تماس: 22445390


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی رسالت

مدرسه پسرانه رسالت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 10113114 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت : چیذر - میدان ندا - خیابان علیرضاصالحی - کوچه عدالت.

شماره تلفن تماس: 22206443


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رشد

مدرسه پسرانه رشد که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشد دارای کد 12915205 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رشد : قیطریه خیابان شهید برادران سلیمانی شرقی نرسیده به میدان چیذر پلاک 51.

شماره تلفن تماس: 22677605


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روزبهان

مدرسه پسرانه روزبهان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزبهان دارای کد 12918306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روزبهان : پاسداران پایین تراز چهارراه فرمانیه قبل از نوبنیاد کوهستان 6پ1.

شماره تلفن تماس: 22293022


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سپهر (شماره 3)

مدرسه پسرانه سپهر (شماره 3) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپهر (شماره 3) دارای کد 10134807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سپهر (شماره 3) : دیباجی شمالی - خیابان حاج محمودنوریان - پلاک 2.

شماره تلفن تماس: 22299775


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سما 2آزاد اسلامی

مدرسه پسرانه سما 2آزاد اسلامی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سما 2آزاد اسلامی دارای کد 10130801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سما 2آزاد اسلامی : تجریش - خیابان دزاشیب - خیابان شهید کریمی - پلاک 210.

شماره تلفن تماس: 22213794


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سهیل

مدرسه پسرانه سهیل که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سهیل دارای کد 100002339 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سهیل : فرمانیه - دیباجی شمالی - دژم جو - پلاک 12.

شماره تلفن تماس: 22823916


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید رضازمانی (فشم )

مدرسه پسرانه شهید رضازمانی (فشم ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رضازمانی (فشم ) دارای کد 10114814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رضازمانی (فشم ) : رودبار قصران - فشم.

شماره تلفن تماس: 26503019


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید عباسپور

مدرسه پسرانه شهید عباسپور که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عباسپور دارای کد 10114613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید عباسپور : لواسان - جاجرود - جاده سدلتیان - کوی دوم.

شماره تلفن تماس: 2525211


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی شهید لطیفی

مدرسه پسرانه شهید لطیفی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید لطیفی دارای کد 10114412 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید لطیفی : لواسانات - لواسان بزرگ روستای کلان.

شماره تلفن تماس: 26557472


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صاحب كوثر

مدرسه پسرانه صاحب كوثر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب كوثر دارای کد 100051922 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صاحب كوثر : تهران - خیابان شهید باهنر - بعد از سه راه یاسر - پلاک 244.

شماره تلفن تماس: 22740105


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صراط

مدرسه پسرانه صراط که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صراط دارای کد 10155600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صراط : م چیذر - م شهیداندرزگو - روبروی حوزه علمیه - پلاک 33و35.

شماره تلفن تماس: 22216725


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه تهران - تهران - مدرسه تیزهوشان علامه حلی 3

مدرسه پسرانه علامه حلی 3 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه حلی 3 دارای کد 12919900 بوده و از نوع مدارس تیزهوشان محسوب می شود. آدرس مدرسه تیزهوشان علامه حلی 3 : ولنجک - بلوار دانشجو - خیابان گلستان دوم - خیابان بوستان سوم - کوچه گل سرخ.

شماره تلفن تماس: 22417084


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبایی

مدرسه پسرانه علامه طباطبایی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبایی دارای کد 100032181 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علامه طباطبایی : فرمانیه - دیباجی شمالی - کوهستان هشتم - پلاک.

شماره تلفن تماس: 22239601


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی علامه طباطبائی

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 10114211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه طباطبائی : لواسان کوچک - شهرک باستی.

شماره تلفن تماس: 26545330


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم وادب

مدرسه پسرانه علم وادب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم وادب دارای کد 12827001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم وادب : شهیدباهنر - نرسیده به سه راه مژده - خیابان اردلان - پلاک 1.

شماره تلفن تماس: 22700085


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فارابی

مدرسه پسرانه فارابی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فارابی دارای کد 10133805 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فارابی : ولیعصر - خیابان فلاحی - پلاک 3.

شماره تلفن تماس: 22710348


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی فراز دانش

مدرسه پسرانه فراز دانش که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فراز دانش دارای کد 100005765 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فراز دانش : لواسان - بلوار امام خمینی - میدان گلندوک - مدرسه راهنمایی.

شماره تلفن تماس: 26542386


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی قائم مقام فراهانی

مدرسه پسرانه قائم مقام فراهانی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قائم مقام فراهانی دارای کد 10115118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قائم مقام فراهانی : رودبارقصران - اوشان.

شماره تلفن تماس: 26520066


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کلام

مدرسه پسرانه کلام که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کلام دارای کد 10137707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کلام : لواسان کوچک - نجارکلا - خیابان شهیدرحیمی - پلاک 26.

شماره تلفن تماس: 26542091


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی كارواندیشه 2

مدرسه پسرانه كارواندیشه 2 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كارواندیشه 2 دارای کد 100020757 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی كارواندیشه 2 : اراج ش ولیعصر کوچه لا له شرقی.

شماره تلفن تماس: 22952737


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی محرمعلی گندمی

مدرسه پسرانه محرمعلی گندمی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محرمعلی گندمی دارای کد 10114719 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محرمعلی گندمی : جاجرود - جاده سد لتیان - روستای نیکنامده.

شماره تلفن تماس: 26563505


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی محمد چیذری

مدرسه پسرانه محمد چیذری که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمد چیذری دارای کد 100020755 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمد چیذری : خ شهید باهنر - خیابان شهید مقدسی - کوچه نیک بخش - پ.

شماره تلفن تماس: 22740444


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه شاهد مرحوم رمضانی

مدرسه پسرانه مرحوم رمضانی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرحوم رمضانی دارای کد 100020761 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد مرحوم رمضانی : تهران میدان نوبنیاد خیابان صنایع خیابان گلزار مدرسه مرحوم رمضانی.

شماره تلفن تماس: 22933331


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی مسعودیان

مدرسه پسرانه مسعودیان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مسعودیان دارای کد 10112715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مسعودیان : میدان اوین خیابان دکترهشترودی بن بست شهیدکرمی.

شماره تلفن تماس: 22403991


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مصباح

مدرسه پسرانه مصباح که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مصباح دارای کد 12869601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مصباح : بلوار قیطریه - خیابان شهیدخراسانی - پلاک 24.

شماره تلفن تماس: 22690620


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مفید

مدرسه پسرانه مفید که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید دارای کد 10153004 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مفید : بلوار کاوه - روشنایی غربی - انتهای بهارشمالی - بن بست مفید.

شماره تلفن تماس: 22213664


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرآئین

مدرسه پسرانه مهرآئین که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرآئین دارای کد 12826907 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرآئین : آیت اله صدر - بهار شمالی - کوی امید - پلاک 20.

شماره تلفن تماس: 22230049


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی نورقائم (عج ) (2)

مدرسه پسرانه نورقائم (عج ) (2) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورقائم (عج ) (2) دارای کد 10155008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نورقائم (عج ) (2) : بلوار ارتش - چهار راه مینی سیتی - شهرک قائم (عج ) فاز 1 - کوچه رازقی - پلاک 1 - مدرسه پسرانه نور قائم.

شماره تلفن تماس: 22468258


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی وزارت امورخارجه

مدرسه پسرانه وزارت امورخارجه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وزارت امورخارجه دارای کد 10158701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی وزارت امورخارجه : میدان قدس - خیابان دربند - کوچه نظام - پلاک 128.

شماره تلفن تماس: 22701517


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی هجرت

مدرسه پسرانه هجرت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هجرت دارای کد 10113812 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هجرت : شمیران - خیابان ولیعصر - خیابان سرلشکرفلاحی - خیابان اعجازی شهیداعجازی.

شماره تلفن تماس: 22411864


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی هدف

مدرسه پسرانه هدف که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدف دارای کد 10197504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدف : میدان نوبنیاد - شهرک شهیدچمران.

شماره تلفن تماس: 20101702


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه غیرانتفاعی همت

مدرسه پسرانه همت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه همت دارای کد 10129016 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی همت : تجریش - خیابان شهیددربندی - نبش سه راه تختی - پلاک 93.

شماره تلفن تماس: 22233225


آدرس مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران - مدرسه دولتی یاسر

مدرسه پسرانه یاسر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع متوسطه اول دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاسر دارای کد 10113717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاسر : تجریش - دزاشیب - جنب آتش نشانی - خیابان شهید احمد رمضانی - کوچه یاسمن - پلاک 4.

شماره تلفن تماس: 22712534


آدرس مدارس منطقه 1 تهران,آدرس مدارس منطقه یک تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 1 تهران,لیست مدارس منطقه یک تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 1 تهران,معرفی مدارس منطقه یک تهران,مدارس متوسطه اول پسرانه منطقه 1 تهران


 خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

  1. مشاوره روانشناسی تلفنی
  2. مشاوره خانواده تلفنی
  3. مشاوره تحصیلی تلفنی
  4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس راهنمایی پسرانه منطقه 1 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: